Kombo 42 (2015)

Przejdź do zawartości
Otwórz menu Zamknij menu
Strona główna

Kombo 42 (2015)

Mini hi-fi stereo

(217)

 • Wypróbuj przez 8 tygodni
 • Bezpośrednio od producenta
 • Darmowy zwrot wysyłki

Najważniejsze cechy

Kombo 42

Dlatego kochamy ten produkt

This musical all-rounder offers single-purchase hi-fi enjoyment. The included CD receiver provides access to a wide range of content from CDs, audio files on USB sticks and FM radio. Coupled with the Ultima 20 Mk2 hi-fi bookshelf speakers, nothing stands in the way of enjoying your music of in the best sound quality.

Zalety na pierwszy rzut oka

 • High-performance stereo system for music, television sound and radio
 • 80 watt CD/MP3 receiver with remote
 • Ultima 20 bookshelf speakers feature 2-way technology and bass reflex system
 • 6 inputs including USB port
 • Integrated CD player for audio and data CDs

The IP 42 CR is an amplifier and compact AM/FM – receiver in one, with integreated CD drive and USB input. The high sensitivity tuner allows for 40 memory places.The active power amplifier with 80 Watts of power will fill your room with astounding levels of volume. A separate subwoofer connection completes the anticipated ensemble.

Along with the CD playback (Audio- and Data-CDs), the IP 42 can play USB memory stick audio files in MP3-format and can show their ID3-tags on the display. There are five additional inputs for devices such as TVs, MP3-players, iPod-docks, DVD-players, etc.Two of these inputs are on the front side for a quick and convenient connection. The full metal enclosure has many buttons with solid pressure points and a rotary knob.

The metal headphone jack guarantees durability and reliable contact. The ergonomic remote control that comfortably controls all functions is also included in this delivery.

Najlepsze z najlepszych

Na nich możesz polegać: Ultima 20 należą do najlepszych głośników regałowych w tej klasie cenowej. Jest to możliwe dzięki technologiom wypracowanym przez naszych inzynierów w Berlinie.

 • Duży 25-milimetrowy driver wysokotonowy dla jedwabistych, miękkich dźwięków wysokich
 • Duży driver średniotonowy 165 mm z phase plug zapewnia wyważony dźwięk w każdej pozycji odsłuchowej
 • Trumpet bass reflex niwelują zakłócenia i gwarantują precyzyjny, ciężki bas
 • Wyważony przebieg częstotliwości również w częstotliwościach granicznych dzięki zastosowanej technice pomiarniczej Klippel - po raz pierwszy w tej klasie cenowej

Przebieg częstotliwości jest wyjątkowo liniowy i wyważony dzięki technice pomiarniczej Klippel, która została zastosowana po raz pierwszy przy produkcji głośników w tej klasie cenowej. Trumpet bass reflex minimalizuje zakłócenia i dba o precyzyjny bas. Drewniane wzmocnienia eliminują wibracje.

Sprawdzone - uniwersalne - ponadczasowe

Ultima 20 Mk 2 zachwyca harmonijnie zaokrąglonymi kantami, kompaktowymi wymiarami i zaakcentowanymi driverami - pewny siebie design pasujący do każdego wnętrza. Integracja głośników jest dziecinnie łatwa: ustaw je na regale, na stojaku lub powieś na ścianie.

Teufel Stereoanlage Kombo 42
Teufel Stereoanlage Kombo 42
Stereo-Lautsprecher Ultima 20 Mk2 Teufel

Pełna zawartość zestawu

 • 1× AM antenna for IP 42 CR / KB 42
 • 2× AAA batteries / AAA for remote IP 42 RC (Pair)
 • 1× IP 42 RC remote control
 • 2× IP 42 CS 5m speaker cables
 • 1× FM antenna for IP 42 CR / KB 42
 • 1× CD Receiver IP 42 CR
 • 2× Shelf Speaker UL 20 Mk2
Kombo 42 - Outline [SVG]

Szczegóły techniczne

 • Kombo 42

  Kombo 42 (2015)

Testy i opinie

Tak oceniają ten produkt nasi klienci
(4.41 z 5 dla 217 ocen)
5
121
4
75
3
13
2
5
1
3
Małe, ale w porządku
Na początku byłem sceptyczny, ale Kombo 42 mnie przekonał. Dobry dźwięk w małej przestrzeni. Niepokoi mnie to, że bas i tony wysokie mogą być sterowane tylko za pomocą pilota.
(przetłumaczone automatycznie *)
szykowne i głośne.
System daje świetny dźwięk sam w sobie. Ale jeszcze nie odważyłem się wywrócić jej do góry nogami, bo ma dużo zamieszania. Przetwarzanie odbywa się na poziomie na szóstkę z gwiazdką. Warte każdego cen...
(przetłumaczone automatycznie *)
szykowne i głośne.
System daje świetny dźwięk sam w sobie. Ale jeszcze nie odważyłem się wywrócić jej do góry nogami, bo ma dużo zamieszania. Przetwarzanie odbywa się na poziomie na szóstkę z gwiazdką. Warte każdego centa! Dziękuję, dziękuję.
osiągać maksymalną wartość
Moin moin moin Więc nie mogę powiedzieć nic złego na temat samego systemu, dźwięku młotkowego, wszystkich funkcji, których potrzebuję i wszystko działa płynnie, bez względu na to, czy jest to płyta C...
(przetłumaczone automatycznie *)
osiągać maksymalną wartość
Moin moin moin Więc nie mogę powiedzieć nic złego na temat samego systemu, dźwięku młotkowego, wszystkich funkcji, których potrzebuję i wszystko działa płynnie, bez względu na to, czy jest to płyta CD, USB, radio czy połączenie kablowe z telefonem komórkowym. Dwie rzeczy, które muszę wyeksponować, to jednak mimo wszystko również "tylko" 4 gwiazdki. 1. nie można wybrać pojedynczego folderu na płycie CD lub nośniku USB, co jest szkoda dla nośnika USB z 700 utworami. 2. brak losowego odtwarzania niestety również trochę smutne, jeśli, jak napisano powyżej, użyto pamięci USB z 700 piosenkami. W przeciwnym razie wyraźna rekomendacja zakupu! Chociaż brakuje mi czegoś, co kupiłbym tę roślinę ponownie w każdej chwili.
Silny dźwięk
Za cenę, pakiet jest bardzo dobry. Odtwarzacz CD jest słabym punktem. Ale Kombo42 ma do zaoferowania super dźwięk. głośniki są niesamowite.
(przetłumaczone automatycznie *)
Super system
Dźwięk jest bardzo dobry, choć jest to bardzo kompaktowy system. Również głośniki mają świetny dźwięk i są stabilnie zbudowane. Mogę - zwłaszcza w cenie - tylko gorąco głośnikcam!
(przetłumaczone automatycznie *)
Pięć gwiazdek
System oferuje dobry stosunek ceny do jakości. Doskonały projekt i wykonanie. Dobry dźwięk dla tego rozmiaru. Wysyłka bardzo szybka. Dziękuję bardzo, sir.
(przetłumaczone automatycznie *)
Ładne miejsce, z kilkoma słabościami.
System bardzo mi się spodobał, a dźwięk głośników był bardzo fantazyjny, a głośniki wydawały mi się nienagannie przetworzone. Sam system nie wydaje się być tej samej jakości, co Teufel pokazują w swoi...
(przetłumaczone automatycznie *)
Ładne miejsce, z kilkoma słabościami.
System bardzo mi się spodobał, a dźwięk głośników był bardzo fantazyjny, a głośniki wydawały mi się nienagannie przetworzone. Sam system nie wydaje się być tej samej jakości, co Teufel pokazują w swoich głośnikich. Skan radiowy to katastrofa. Musiałem ręcznie przeszukiwać i przechowywać każdą stację. Pomimo połączenia kablowego, dziwnym trafem było to, że tylko kilka nadajników o dobrym odbiorze połączyło się ze sobą. Odtwarzacz CD nie radził sobie z nowymi lub starszymi oryginalnymi płytami CD i oczywiście nie radził sobie również z płytami wypalanymi przez siebie. Więc musiałem odesłać urządzenie z powrotem. Mam nadzieję, że nie jest tak w przypadku nowej wymiany, ponieważ chciałbym zachować ten system ze względu na doskonałe głośniki. dodatkowo chciałem zauważyć, co następuje; teraz odkryłem na stronie głównej, że Kombo 42 ma teraz następcę z Bluetooth. Niestety, to było w telefonicznej obsłudze klienta na mój wniosek, aby uzyskać to jako zamiennik i zapłacę różnicę, aby sobie z tym poradzić. Szkoda, że Teufel jest tak nieelastyczny...
Wszystko było wspaniale.
Bardzo dobre urządzenie można głośnikcić tylko innym.
(przetłumaczone automatycznie *)
doświadczenie dźwiękowe
Co zasilić z tego małego systemu jest już szalony jestem super zadowolony z niego i znaleźć również przetwarzania super.thumbs up i chciałbym kupić siebie w dowolnym momencie ponownie.
(przetłumaczone automatycznie *)
Combo 42
Bardzo podoba mi się dźwięk i działanie urządzenia. Muszę jednak skrytykować jedną rzecz, gdy piosenki są odtwarzane z płyty CD lub pamięci USB, urządzenie zaczyna się od piosenki nr 1 za każdym razem...
(przetłumaczone automatycznie *)
Combo 42
Bardzo podoba mi się dźwięk i działanie urządzenia. Muszę jednak skrytykować jedną rzecz, gdy piosenki są odtwarzane z płyty CD lub pamięci USB, urządzenie zaczyna się od piosenki nr 1 za każdym razem, gdy jest wyłączane. Moim zdaniem zaletą byłaby funkcja pamięci, w której urządzenie zapamiętuje ostatni zagrany utwór.