Headphones Aureol Fidelity

Przejdź do zawartości
Otwórz menu Zamknij menu
Strona główna

Headphones Aureol Fidelity

High-fidelity in-ear headphones

(197)

MOVE PRO

Już teraz zamów następcę

MOVE PRO - Set

 • Wypróbuj przez 8 tygodni
 • Bezpośrednio od producenta
 • Darmowy zwrot wysyłki

Najważniejsze cechy

Aureol Fidelity

Dlatego kochamy ten produkt

In-ear headphones with high-end neodymium magnet drivers within elegant aluminium enclosures. Enjoy transparent high-definition sound with all genres of music.

Zalety na pierwszy rzut oka

 • In-ear headphones for the audiophile on the go
 • Extremely natural, high resolution hifi sound<br />
 • Full volume - regardless of the source device
 • Optimal fit thanks to interchangeable earbuds
 • Travel case and additional accessories included
(4.51 z 5 dla 197 ocen)
Wszystkie oceny

This elegant top model in our Aureol headphone series allows you to enjoy hifi playback of the very best kind – uncompromising and affordable.

Discreet in-hear headphones with truly hifi sound


A broad frequency range together with highly neutral tuning ensures a full and complex sound image. An ultra light membrane enables the Fidelity to produce silky highs and natural mid tones with minimal resonance. The absolute highlight? The bass.

These in-ear headpohnes devilver pure listening pleasure from just about any audio source, even with MP3 players or smartphones with limited volume reserves or attenuated bass signals at low volumes. Powerful neodymium high-definition drivers with a low impedance design helps the Fidelity to compensate for less than ideal audio signals, transforming just about every source device into a high-end hifi system.

Thanks to a total of 6 pairs of different, interchangeable and washable ear pieces made from soft silicon, the Aureol Fidelity is a snug fit for any ear. This serves two ends: It keeps the monitors in place and reduces disruptive outside noise to a minimum so that you can enjoy precise bass and lively tone from even low resolution MP3 files .

The robust cable with kink protection as well as a massive metal enclosure guarantee long-wearing audio enjoyment. A special synthetic coating prevents noise being transmitted from the body through the cable. A 6.35 mm stereo jack adapter, airplane adapter, practical travel bag, and cleaning cloth make the Aureol Fidelity the ultimate travel companion.

Hifi on the go can be affordable – the Aureol Fidelity is proof. Experience a new level of aural enjoyment for under € 100.

Pełna zawartość zestawu

 • 1× Etui do transportu
 • 1× silicone ear pieces (6 pairs)
 • 1× Adapter lotniczy
 • 1× Headphones Aureol Fidelity

Szczegóły techniczne

 • Aureol Fidelity

  Headphones Aureol Fidelity

  The Aureol Fidelity are in-ear headphoones with an extremely transparent sound thanks to neodymium drivers. In addition, the Fidelity are able to coax optimal levels from any playback device and are fashioned from premium aluminium for a high-end look and feel. Interchangeable ear pieces, a transport case and other accessories are included with delivery.

  • Opis Artykuł
   Szerokość 1,10 cm
   Waga 0,01 kg
   Wysokość 1,10 cm
   Głębokość 2,10 cm
  • Opis Artykuł
   Długość kabla 1,25 m
   Inne Connection: 3.5 mm mini-jack
  • Opis Artykuł
   Inne
   Zakres częstotliwości od/do 20 - 20000 Hz
   Impedancja 16 Om
   Inne Magnet: Neodym

Testy i opinie

Tak oceniają ten produkt nasi klienci
(4.51 z 5 dla 197 ocen)
5
127
4
53
3
10
2
5
1
2
bardzo atrakcyjny produkt
bardzo lekkie, pięknie stylizowane i dobrze dopasowane słuchawki, z dobrym dźwiękiem.
(przetłumaczone automatycznie *)
datail Bogaty dźwięk
Teufel Aureol in Ears brzmią bardzo szczegółowo. Używam ich do wszystkiego, od country do hard rocka, skupiając się na współdziałaniu wszystkich instrumentów, a nie mega-basu. Są do tego stworzeni! Kabel sprawia solidne wrażenie, a wyposażenie wraz z akcesoriami nie pozostawia nic do życzenia. Wokół udanej paczki. Słowo o głośności: Mogę jechać HTC tylko jeden poziom M8 tuż nad środkiem, więc nadal mam wystarczająco dużo rezerw. Jedyna wada: Ze względu na dużą ilość szczegółów w uszach musiałem pozbywać się moich starych nagrań mp3, ponieważ brzmią one tylko strasznie. Ale zawsze coś jest....
Opakowania, akcesoria i blat do przetwarzania. Ale.....
Byłem bardzo podekscytowany i pełen oczekiwania, kiedy zamawiałem słuchawki. Dostawa była szybka i niezawodna. Opakowanie jest top, trochę zbyt wyszukane jak na mój gust. Akcesoria obfite, top. Kiedy po raz pierwszy usłyszałem to, byłem zaskoczony błyskotliwością i rezolucją, super! Ale potem, przy następnym utworze muzycznym, co to za bas? Nie mogę. Brzmi jakby ktoś uderzył w puszkę. Bez względu na to, które ustawienie wybrałem na moim iphone'u - nie poprawiło się. Czy to rock/pop czy klasyczny zawsze taki sam. Szkoda - oddałem słuchawki, bo oczekuję więcej za cenę.
nie ma gorszej drogi.
Niestety, Teufel nie przywiązuje większej wagi do przetwarzania produktów. Usłyszałem wiele dobrych rzeczy, a potem zdecydowałem się kupić słuchawki - jako alternatywę dla Bose. Podczas rozpakowywania słuchawek rozpadły się i miałem w ręku dwie części połączone małym kablem. W tym przypadku zarządzanie jakością najwyraźniej się popsuło. Niewyobrażalna pozycja za 100 euro - ale nie chcę nawet wiedzieć, jak to może wyglądać w przypadku kompletnych systemów. Dla mnie Teufel należy do przeszłości - nie tylko dlatego, że pan z gorącej linii nawet nie przeprosił za błąd.
Szlachetna optyka, znakomity dźwięk
Przede wszystkim, wysokiej jakości opakowania i obszerne akcesoria robią wrażenie. Jeśli w tym wyborze nie znajdziesz odpowiedniej wkładki usznej, powinieneś zbadać małżowinę uszną. Idealny wtedy, jak to przyzwyczaił się Teufel, dźwięk. Objętość, równowaga i przejrzystość - po prostu nie pozostawia nic do życzenia. Do głośnikcenia bezwarunkowo!
Niesamowicie dobrze!
Samo opakowanie ma duże znaczenie, ale w końcu to właśnie słuchawki robią różnicę. Wszystko jest bardzo dobrze przetworzone i robi bardzo dobre wrażenie. Ale teraz najważniejsze: dźwięk. Ten zaskoczył mnie bardzo pozytywnie: dobrze dozowane tony basowe. Czyste i dyskretne średnie i wysokie tony. "Szeroka scena". Nie spodziewałem się tego w tym segmencie cenowym. Teufel przekonuje mnie raz za razem! Bardzo wyraźna rekomendacja zakupu !
Absolutnie najlepszy!
W połączeniu z Galaxy S7 Edge Poweramp moja absolutna referencja brzmieniowa. Bardzo czysty i zrównoważony dźwięk - nawet z przesadnie wysokimi basami jest absolutnie bezpieczny. Dziękuję ci, Teufelku.
Świetny dźwięk, dobre wykonanie i słaby punkt.
Słuchawki mają bogaty i zrównoważony dźwięk, jak się spodziewałem. Bogaty bas i dla mojego smaku czystszy, ale umiarkowanie wysokich tonów. Akcesoria i kompletny pakiet jest bardzo wartościowy i bardzo obszerny. Powinien dostosować się do każdego ucha i nawet w dwóch kolorach załączników. Jedynym niedociągnięciem, które mogę wykryć, jest wtyczka. Pomimo wymiany (dobra obsługa) wtyczka nie siedzi optymalnie w gnieździe kilku iPhone'ów 6. Gdy wtyczka jest obrócona, soundbar zmienia się negatywnie i słyszę hałas lub pękanie. Jeśli wtyczka ma dobrą pozycję, przytrzymaj ją i ciesz się muzyką.
Słuchawki klasy High End
Pierwszorzędne wykonanie. Zaczyna się od profesjonalnego kabla miedzianego, wysokiej jakości ekranowanego, a kończy na doskonałym komforcie noszenia. Może być używany do joggingu, w przeciwieństwie do produktów Apple lub Samsung, pozostają one mocno w uchu i nie wypadają podczas ruchu. I jest więcej prawdziwego dźwięku w "Dr Beat", nie tak sztucznego. Współczynnik zniekształceń w najlepszym wydaniu, brak zniekształceń i naturalny bas. Ekranowanie na zewnątrz również doskonałe. Nie denerwujesz nikogo w S-Bshn. Dobra, dużo kosztuje, ale jest warta każdego centa. Ja też mam głośniki Teufel. Ciesz się
Czysta rzecz - przyjemność słuchania
Po prawie takich samych w cenie "finałowych słuchawkach dousznych Audio Heaven II", które brzmią bardzo dobrze, mają bardzo wysoką rozdzielczość, są bogate w szczegóły, ale niskie basy i raczej cienkie, miałem nadzieję na nieco więcej. Więc: podłącz komputer Mac do mojego konwertera cyfrowo-analogowego/wzmacniacza słuchawkowego USB 2.0 (FiiO), podłącz Aureol® Fidelity, posłuchaj pierwszego utworu bez wzmocnienia basu i ... Tak! W końcu, tak to ma brzmieć! Pierwszy utwór z akustyką i śpiewem polifonicznym: Mumford i Sons "The Boxer". W gitarach jest dużo detali, szeroki i wystarczająco szeroki bas, a poszczególne głosy wydają się pochodzić z różnych pozycji! Następny jest czysty utwór Nenada Vasilica "See You at Eleven". Bliskość przy niskich tonach, wysoka dalej "na zewnątrz" w pokoju każdy klacz chwytania tak nawet oddychanie słychać po cichu! Czuję się jakbym siedział obok muzyka. Jest jeszcze utwór Manu Delago Hang - tak samo piękny, jak dźwięki płyną przez "przestrzeń". Nie mogę przestać. (Wszystkie pliki muzyczne są albo nieskompresowane wav lub Apple bezstratne .m4a) Jest to idealny dodatek HiFi dla osób podróżujących! Doskonały dźwięk: Żadnej przesady przy jakimkolwiek skoku, może trochę basu, ale to jest dokładnie mój gust. Mogę tylko głośnikcić! Doskonały stosunek ceny do jakości!
* przetłumaczone automatycznie przez DeepL