DEFINION 3 + DENON 800H + DUAL DT 500

Przejdź do zawartości
Otwórz menu Zamknij menu
Strona główna
 • Nowość
 • SLIPMAT GRATIS

DEFINION 3 + DENON 800H + DUAL DT 500

Przyjaciele hi-fi

12.499, Cena zawiera VAT
Kolor: Czarny / czarny-biały
 • Gotowy do wysyłki w przeciągu 8-12 tyodni
 • 0, Wysyłka (Neutralna klimatycznie wysyłka Teufel)

+
DARMOWA Teufel SLIPMAT*
Skopiowano
LVJ-CD2-BS6
Skopiuj i zrealizuj kod bonu

 • Wypróbuj przez 8 tygodni
 • Bezpośrednio od producenta
 • Darmowy zwrot wysyłki

Najważniejsze cechy

DEFINION 3 + DENON 800H + DUAL DT500 - black black/white- Set

Dlatego kochamy ten produkt

Dobre brzmienie jest dla nas bardzo ważne, dlatego Teufel poleca wybranych partnerów, takich jak Denon i DUAL dla technicznie i wizualnie doskonałego połączenia wszystkich komponentów. Z naszym gotowym do gry zestawem składającym się z głośników DEFINION 3, amplitunera DENON DRA-800H oraz gramofonu DUAL DT 500 dotarłeś do najwyższej klasy stereo. Koniec z kompromisami.

Zalety na pierwszy rzut oka

 • High-endowe głośniki stereo DEFINION 3 z amplitunerem stereo AV Denon DRA-800H i gramofonem DUAL DT 500
 • Słuchanie muzyki, oglądanie filmów i granie w trybie stereo na najwyższym poziomie, nadaję się do większych pomieszczeń, wysokie poziomy akustyczne bez żadnych zniekształceń
 • Zawartość całego zestawu: 2 głośniki podłogowe Definion 3, amplituner DENON DRA-800H, gramofon DUAL DT 500, kabel głośnikowy (15 m, 4 mm²), 4 wtyki bananowe, 8 kolców, anteny, kabel zasilający, kabel cinch, pilot
 • Moc 145 watów na każdy kanał przy 6 omach, odtwarzanie przez USB, wejście phono oraz inne analogowe i cyfrowe wejścia, 5 wejść HDMI i jedno wyjście HDMI z obsługą następujących formatów: 4K, 3D, HDCP 2.3, HDR10 i ARC
 • Radio FM i DAB+, sterowanie głosem przez takie aplikacje, jak: Works with Alexa, Google Assistant, Apple Siri, Bluetooth, Amazon Music, AirPlay2, Napster, TuneIn, Deezer, Spotify Connect, Soundcloud, TIDAL i wiele więcej
 • Gramofon z regulowanym antypoślizgiem, ramieniem kardanowym, przedwzmacniaczem phono (możliwość przełączenia na liniowy), złącze USB
 • Definion 3 oferuje trójdrożny system, opatentowaną budowę koaksjalną SCA dla niestandardowych pomieszczeń i promieniowania fal dźwiękowych
 • 3 głośniki niskotonowe Wok o długim skoku węglowych membran dla najlepszej wierności impulsu, dynamiki i mocnego, głębokiego basu

Unikalna, opatentowana technologia Teufel: SCA

Po ponad dwuletniej intensywnej pracy zespołu inżynierów Teufel powstał specjalny system koncentrycznych driverów, którego użyto w Definion 3. Opatentowana technologia SCA (Synchronized Coaxial Acoustics) działa jak zbliżone do perfekcji źródło dźwięku do zmniejszania różnic w czasie propagacji pomiędzy średnią i górną częstotliwością.

Technologia SCA sprawia, że tweeter i driver średniotonowy łączą się w jeden komponent. Gwarantuje to, że wszystkie częstotliwości odtwarzanej muzyki trafiają do ucha słuchacza w tym samym czasie i zamieniają Twoja muzykę w realistyczny koncert na żywo. Zastosowanie płaskich membran umożliwia umieszczenie tweetera w środku drivera średniotonowego bez zakłócenia jego zdolności do emitowania dźwięku. To kolejna zaleta systemu SCA: fale dźwiękowe rozpoczynają swoją podróż od tego samego punktu wyjścia. Pozwala to na uniknięcie destrukcyjnych zakłóceń i różnic w czasie rozchodzenia się dźwięku, typowych dla zwykłych driverów. W rezultacie, Definion 3 wytwarzają bardzo precyzyjny, maksymalnie zbliżony do oryginału dźwięk.

Driver SCA został po raz pierwszy zastosowany w starszym modelu kolumn firmy Teufel - Definion 5 - i otrzymał wiele nagród za swoją wierne odwzorowanie dźwięku.

Komponenty najwyższej jakości - zasada potrójnego basu z wok wooferem

Aby jeszcze bardziej zwiększyć sprawność drivera SCA, Definion 3 zostały wyposażone w specjalnie dla nich zaprojektowane drivery basowe z włókna węglowego, wzmocnionego syntetykami. Zamiast jednego dużego głośnika niskotonowego, kolumny Definion 3 korzystają z aż trzech wooferów typu wok o średnicy 165-mm każdy. Brak centralnie umieszczonej nasadki na wok woofery nadaje im idealnie wklęsły kształt. Sprawia również, że woofery są lżejsze i mogą poruszać się z większą precyzją i odtwarzać jeszcze wierniejszy dźwięk. Taka konstrukcja Definion 3 pozwala na unikalne połączenie smukłego, eleganckiego designu z głębokimi, mocnymi basami.

Definion 3 - DEF 3 F - Detail Membran Mitteltöner
Hi-End-Lautsprecher Definion 3

Liniowe, neutralne i zrównoważone odtwarzanie dźwięku

Dodatkową zaletą zastosowania węglowych membran głośnikowych wooferów jest to, że zaprojektowano je z myślą o niezwykle szerokim zakresie częstotliwości. W ten sposób, dźwięk z niższych zakresów przechodzi niezauważanie w średnie, dzięki świetnej konfiguracji przejścia ze zwrotnicy do driverów SCA.

Rezultatem tego zharmonizowanego procesu jest wyjątkowa liniowa częstotliwość odpowiedzi dla odtwarzania dźwięku we wszystkich rejestrach, ze szczególnym naciskiem na mocne basy - idealne do odtwarzania muzyki elektronicznej.

Zaprojektowane idealnie pod każdym wyględem - dźwiękowo i wizualnie

Zastosowanie trzech mniejszych wooferów umożliwiło nadanie Definion 3 smukłej i eleganckiej formy. Kolumny podłogowe już nie muszą podkreślać swojej obecności nieporęczną formą i krzykliwymi dodatkami. Tym, co powinno je określać, jest przede wszystkim doskonały dźwięk i piękny design. Definion 3, dzięki antracytowej lub białej, lakierowanej obudowie podkreślonej metalowymi elementami, świetnie dopasują się do wnętrza Twojego salonu.

Kształt stabilnej i mocnej obudowy zwęża się ku dołowi. Celem tego zabiegu jest nie tylko podniesienie poziomu elegancji, ale też zmniejszenie refleksów i rezonansów w obudowie. Każda z dwóch 25-kilogramowych obudów typu bass reflex bazuje na solidnej metalowej podstawie. Istnieje również możliwość ustawienia głośnika na czterech kolcach, które są sprzedawane oddzielnie.

LP - Definion 3 - Set

Denon DRA-800H

Odkryj klasyczny dźwięk stereo na nowo. Dzięki dyskretnie wbudowanej końcówce mocy, symetrycznemu wykonaniu i dużemu rozmiarowi zasilacza amplituner AV DRA-800H zaopatruje większe pomieszczenie w wysokie poziomy akustyczne przy niezmiennie znakomitej jakości dźwięku. Dodatkowo amplituner Denon DRA-800H obsługuje wiele usług streamingowych dzięki róznym interfejsom, Hi-Res Audio, sterowanie głosowe oraz format 4K UHD z 5 wejściami HDMI.

Pełna zawartość zestawu

 • 2× Kolumna głośnikowa DEF 3 F
 • 1× 15 m Kabel głośnikowy C4515S
 • 2× Wtyki bananowe C8502P (para)
 • 8× Kolce do satelit
 • 1× Kabel zasilający
 • 1× DENON DRA-800H
 • 1× DUAL DT 500 USB

Szczegóły techniczne

 • DENON DRA-800H

  BDA (dodatkowa strona)

  • Opis Artykuł
   Szerokość 43,40 cm
   Waga 8,60 kg
   Wysokość 15,10 cm
   Głębokość 33,90 cm
  • Opis Artykuł
   AUX Tak
   Inne Wejście Phono
   Cyfrowe wejścia koaksjalne 1
   Cyfrowe wejścia optyczne 2
   AirPlay 2 Tak
   Bluetooth Tak
   LAN Tak
   WiFi Tak
   HDMI 3D ARC CEC‌ Tak
   Wejście wideo- HDMI Tak
  • Opis Artykuł
   AAC Tak
   FLAC Tak
   MP3 Tak
   WAV Tak
   WMA Tak
  • Opis Artykuł
   DAB+ Tak
   Wbudowane radio Tak
  • Opis Artykuł
   Moc wyjściowa wzmacniacza: satelity 145 W
   Kanały wzmacniacza 2
  • Opis Artykuł
   Amazon Music Tak
   Deezer Tak
   SoundCloud Tak
   Spotify Tak
   TIDAL Tak
   Napster Tak
   TuneIn Tak

  DUAL DT 500 USB

  Gotowy do odtwarzania gramofon o napędzie pasowym, idealny dla płyt LP i Singles

  • Opis Artykuł
   Szerokość 42,00 cm
   Waga 4,60 kg
   Wysokość 13,20 cm
   Głębokość 35,00 cm
  • Opis Artykuł
   Wyjście cinch 1
   USB 1.1 Tak
  • Opis Artykuł
   Zintegrowany przedwzmacniacz phono Tak
  Hi-End-Lautsprecher Definion 3 Schwarz Frontansicht

  Kolumna głośnikowa DEF 3 F

  Wysokiej klasy kolumna stereo z wyjątkowo precyzyjnym odtwarzaniem muzyki i potężnymi basami. Defnion 3 używa identycznej technologii dźwiękowej, co model kolumn premium - Definion 5 - za znacznie niższą cenę.

  • Opis Artykuł
   Szerokość 20,00 cm
   Waga 24,30 kg
   Wysokość 118,00 cm
   Inne Głębokość wraz z zaciskami biegunów: 43 cm
   Głębokość 38,60 cm
  • Opis Artykuł
   Przystosowany do amplitunera Tak
   Przystosowany do wtyków bananowych Tak
   Maksymalna średnica kabla 6,00 mm
   Zasada akustyczna Trójdrożna
   Otwory kompensujące (pozycja) Dolne
   Otwory kompensujące 2
   Konstrukcja obudowy Bass reflex
   Materiał obudowy MDF
   Powierzchnia obudowy Werniks
   Pojemność wewnętrzna netto 37 Litry
   Przygotowany pod spikes Tak
   Tweeter (ilość w głośniku) 1
   Tweeter (średnica) 25,00 mm
   Tweeter (materiał) Tkanina, pokryta
   Driver średniotonowy (ilość w głośniku) 1
   Driver średniotonowy (średnica) 105,00 mm
   Driver średniotonowy (materiał) Membrana typu sandwich: hexacone/kevlar
   Driver średniotonowy/basowy (średnica) 160,00 mm
   Woofer (ilość w głośniku) 3
   Woofer (średnica) 160,00 mm
   Woofer (materiał) Włókno węglowe
   Moc ciągła (IEC - Long Term) 140 W
   Czułość (2.83 V / 1 m) 86 dB
   Zakres częstotliwości od/do 48 - 22000 Hz
   Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) 200 W
   Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego 105 dB/1m
   Impedancja 4 - 8 Om
   Częstotliwość podziału zwrotnicy 400 / 3600 Hz
  • Opis Artykuł
   Zaciski przyłączeniowe Zaciśki śrubowe
   Rekomendowana minimalna moc wyjściowa amplitunera 50 W

* Wskazówki
Naliczenie wartości słuchawek jako rabatu lub wypłata wartości słuchawek w gotówce nie jest możliwa. Akcja nie obowiązuje na towar B, edycje specjalne i MOVE PRO.

Bony rabatowe
Bezpłatne słuchawki MOVE PRO jako dodatek gratisowy nie mogą zostać zamówione w kombinacji z bonami rabatowymi - bony rabatowe nie mogą zostać zrealizowane, jeśli bezpłatne słuchawki MOVE PRO są częścią zakupu.

Czas obowiązywania
Oferta obowiązuje tylko na zamówienia, które wpłynęły do Teufel Audio od 14.03.2021 od godziny 00:00. Akcja obowiązuje do wyczerpania zapasów MOVE PRO - najpóźniej jednak do 17.03.2021 o 23:59.

W przypadku zwrotu
Słuchawki MOVE PRO są warte 399 zł. Ta oferta powinna być traktowana jako całość.

Uwaga
W przypadku bezpłatnych dodatków do produktów w ramach kampanii promocyjnych, 12 lub 2-letnia gwarancja Lautsprecher Teufel nie ma zastosowania do tych produktów. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Dostawa
Dostawa słuchawek MOVE PRO nie musi nastąpić razem z dostawą zamówionego produktu.