
Zestaw kabli kino domowe 5.1 30 m² Standard C3025S
Zestaw kabli do kina domowego 5.1 dla pomieszczeń do 30 m²


This magnetically screened loudspeaker ensures the audibility of the speech in film soundtracks. It should be placed directly under the screen for optimal effectiveness – either by use of its included speaker cradle or using a wall mount.
It delivers harmonious overall sound using the same three loudspeakers and enclosure volume as the CL 100 FR and CL 100 FCR speakers: two new, Klippel-optimised 70 mm mid-range drivers and also a new 19 mm mesh calotte tweeter.
It is not available separately.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 35 cm |
| Wysokość | 17,1 cm |
| Głębokość | 10,3 cm |
| Waga | 1,5 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Przystosowany do wtyków bananowych | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 4 mm |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne ABS |
| Powierzchnia obudowy | Lakier, wysoki połysk |
| Ochrona magnetyczna | tak |
| Pojemność wewnętrzna netto | 2,3 L |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 19 mm |
| Głośnik wysokotonowy (materiał) | Tkanina |
| Głośnik średniotonowy (ilość w obudowie) | 2 |
| Głośnik średniotonowy (średnica) | 65 mm |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 60 W |
| Zakres częstotliwości od/do | 120 - 20000 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 100 W |
| Impedancja [Om] | 4 - 8 Ohm |
| Częstotliwość podziału dla subwoofera (rekomendowana) | 150 Hz |
| Układ głośników | Dwudrożny |
| Konstrukcja obudowy | Zamknięta |
| Częstotliwość podziału zwrotnica | 2500 Hz |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Rekomendowana minimalna moc wyjściowa amplitunera | 20 W |

These "small" columns can be mounted on walls or placed in shelves or on speaker stands. Acoustically identical to the CL 100 FR columns, they can be used either as front or rear speakers – the same loudspeakers in the same enclosures come into play.
Two newly developed, Klippel-optimised 70 mm mid-range drivers and a new 19 mm mesh tweeter compose the audio foundation of the CL 100 FCR.
A meticulously tuned frequency crossover guarantees balanced sound in all frequency ranges above the subwoofer's levels. An uncommon 87 db/w/m degree of efficiency means these speakers, with 100 watts of maximum capacity, sound crisp and loud and provide high dynamics even in large rooms.
These column speakers are not available separately.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 16,2 cm |
| Wysokość | 35 cm |
| Głębokość | 8,6 cm |
| Waga | 1,4 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Przystosowany do wtyków bananowych | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 4 mm |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne ABS |
| Powierzchnia obudowy | Lakier, wysoki połysk |
| Ochrona magnetyczna | tak |
| Pojemność wewnętrzna netto | 2,3 L |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 19 mm |
| Głośnik wysokotonowy (materiał) | Tkanina |
| Głośnik średniotonowy (ilość w obudowie) | 2 |
| Głośnik średniotonowy (średnica) | 65 mm |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 60 W |
| Zakres częstotliwości od/do | 120 - 20000 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 100 W |
| Impedancja [Om] | 4 - 8 Ohm |
| Częstotliwość podziału dla subwoofera (rekomendowana) | 150 Hz |
| Układ głośników | Dwudrożny |
| Konstrukcja obudowy | Zamknięta |
| Częstotliwość podziału zwrotnica | 2500 Hz |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Rekomendowana minimalna moc wyjściowa amplitunera | 20 W |

With a 24 liter volume and nearly 14 kg, this active subwoofer is perfectly equipped to deliver extra depth and punch to home cinema and music.
The slender form takes up very little space, yet accommodates a downward radiating 200 mm woofer - the secret to this subwoofer's performance which is miles above its price class. The low end is 40 Hz (-3 dB). Thanks to an integrated amplifier with 100 watts, the bass has a dynamic and precise sound. An internal limiter protects the drivers from overmodulation and distortion.
A mono cinch connection for connecting to a home cinema A/V receiver and phase switch are located on the back.
An auto level switch with three levels ensures the optimal alignment to the various output levels from different home cinema A/V receivers. This ensures that the subwoofer always springs into action when a signal is available.
The attractive yet discreet form is accented by high gloss elements and rounded corners. The downfire principle, bass reflex vent on the bottom, and angled, embedded power plugs allow the US 2108/1 SW to be positioned directly against the wall. Four resonance damping feet ensure stable placement and uncouple the subwoofer from the floor.
The US 2108/1 SW is only available as part of a Teufel set.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 28 cm |
| Wysokość | 50 cm |
| Głębokość | 28 cm |
| Waga | 13,6 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wejścia cinch | 1 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 230 V AC / 50 Hz V |
| Automatyczne włączanie/wyłączanie | Tak |
| Maksymalny pobór mocy | 250 W |
| Kabel - konektor IEC | tak |
| Klasa ochronności | 2 |
| Bezpiecznik | tak |
| Przechowywanie ustawień po odłaczeniu | tak |
| Funkcja standby | tak |
| Pobór mocy w trybie standby | 0,5 W |
| Bass boost/EQ | tak |
| Regulator poziomu wejściowego | tak |
| Regulacja poziomu | tak |
| Regulacja fazy | 0 / 180° |
| Moc wyjściowa sinus (RMS) Bass | 100 W |
| Moc wyjściowa impulsowa (szczyt) Bass | 120 W |
| Konfiguracja wzmacniacza | 1.0 |
| Technologia wzmacniacza | Class D |
| Kanały wzmacniacza | 1 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Najniższa częstotliwość (-3 dB) | 40 Hz |
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Otwory kompensujące (pozycja) | Dolne |
| Otwory kompensujące | 1 |
| Średnica otowrów na śruby | 6 mm |
| Materiał obudowy | MDF |
| Powierzchnia obudowy | High gloss (front), foil (corpus) |
| Ochrona magnetyczna | tak |
| Pojemność wewnętrzna netto | 24 L |
| Zintegrowany stojak | tak |
| Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik niskotonowy (średnica) | 200 mm |
| Głośnik niskotonowy (materiał) | Celuloza |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 100 W |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 87 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 40 - 250 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 250 W |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 109 dB/1m |
| Układ głośników | Jednodrożny |
| Konstrukcja obudowy | Bass reflex |
Zestaw nie zawiera kabli połączeniowych