Cinebase Streaming

Przejdź do zawartości
Otwórz menu Zamknij menu
Strona główna

Cinebase Streaming

Mistrz streamingu

(9) 3.199, Cena zawiera VAT
 • Gotowy do wysyłki w przeciągu 1 tygodnia
 • 0, Wysyłka (Klimaneutraler Versand von Teufel)

Cinedeck

Już teraz zamów następcę

Cinedeck - black - Front Angled

 • Wypróbuj przez 8 tygodni
 • Bezpośrednio od producenta
 • Darmowy zwrot wysyłki

Najważniejsze cechy

Soundbase Cinebase

Dlatego kochamy ten produkt

Z Cinebase Streaming wygrywasz w każdej sytuacji: najlepszy dźwięk Sonic Emotion Abolute 3D ścieżek filmowych i gier, do tego bluetooth, bezstratny streaming audio, jak również muzyka z internetu z odtwarzaczem sieciowym Connector. A co najlepsze: to wszystko w bezkonkurencyjnej cenie.

Soundbase Cinebase

Zalety na pierwszy rzut oka

 • Perfekcyjnie strojony, gotowy do akcji zestaw z Cinebase i Teufel Connector
 • Opcje streamingu: przesyłaj muzykę bezprzewodowo przez bluetooth i WiFi
 • Cinebase to sounddeck TV klasy high-end, pasuje do każdego telewizora, wspiera HDMI/CEC
 • Raumfeld Connector to odtwarzacz sieciowy z najlepszym dźwiękiem w jego klasie
 • Odtwarza TIDAL, Spotify Connect, TuneIn i 100+ innych usług streamingowych dzięki Chromecast built-in
 • Streaming z Androida, iOSa, sieciowy, z pamięci USB, DLNA, UPnP
 • Cinebase z Sonic Emotion™ Absolute 3D z precyzyjnym dźwiękiem w każdej pozycji odsłuchowej
 • Wszystko w jednym: nie potrzebujesz żadnych dodatkowych urządzeń jak wzmacniacze, amplitunery itd.
Testbericht - hifitest.de - Cinebase Mittelklasse
"Cinebar od Teufel jest doskonałym sounddeckiem z imponującym dźwiękiem, który dodaje prawdziwej głębi dźwięku do typowego telewizora z płaskim ekranem."
hifitest.de 16.12.2014
"Cinebar od Teufel jest doskonałym sounddeckiem z imponującymi osiągami, który dodaje prawdziwej głębi dźwięku do typowego telewizora z płaskim ekranem. W dodatku Cinebase robi to bez tworzenia "słodkiego punktu" dla słuchacza na środkowej pozycji i pozwala wszystkim w pokoju cieszyć się równomiernym, realistycznym i naprawdę otaczającym dźwiękiem. Wraz z dobrą jakością wykonania, Teufel po raz kolejny potwierdza swój temperament, który opiera się na dobrych funkcjach i prostym sterowaniu. W ten sposób mistrzowie ustanawiają punkty odniesienia dla konkurencji."

(4.78 z 5 dla 9 ocen)
Wszystkie oceny

Technologia Sonic Emotion™ Absolute 3D

Sonic Emotion™ Absolute 3D opracowano do profesjonalnego odtwarzania dźwięku. Wykorzystując opatentowane oprogramowanie i urządzenia DSP stworzono niezwykły, otaczający z każdej strony dźwięk surround o wyjątkowej głębi przestrzennej. W przeciwieństwie do innych technologii, Sonic Emotion™ Absolute 3D nie tylko używa psychoakustyki, by stworzyć iluzję dźwięku przestrzennego, ale też optymalizuje pracę driverów, tak aby stworzyły dźwięk otaczający Cię w całym pomieszczeniu, bez względu na to, gdzie usiądziesz.
Sonic Emotion
Soundbase Cinebase Teufel Sonic Emotion

Zalety technologii Sonic Emotion™ Absolute 3D:

 • zawsze najlepsze odtwarzanie, niezależnie od Twojego usytuowania w pomieszczeniu,
 • precyzyjna lokalizacja źródła dźwięku, nawet przy niekorzystnym umiejscowieniu,
 • bardzo wysoki i wolny od zakłóceń poziom dźwięku, przy jednocześnie maksymalnej zrozumiałości mowy,
 • głęboki, precyzyjny bas dla porywającego odtwarzania (bez potrzeby instalacji zewnętrznego subwoofera)

Cinebase w porównaniu z systemami 5.1
Cinebase to doskonała alternatywa dla systemów kina domowego 5.1. Zajmuje mało miejsca, dostarcza precyzyjny dźwięk, nie powoduje plątaniny kabli. Wystarczy, że podłączysz go kablem HDMI do telewizora.

Tradycyjne systemy głośników 5.1 (1)
System 5.1 złożony z sześciu oddzielnych głośników, w cenie porównywalnej z ceną Cinebase, wymaga czasochłonnego pozycjonowania i przeciągania kabli. Idealny dźwięk jest trudny do osiągniecia — jest możliwy tylko w jednym lub ewentualnie w kilku punktach pomieszczenia.

Technologia Sonic Emotion 3D (2)
Sonic Emotion™ Absolute 3D opracowano dla profesjonalnego odtwarzania dźwięku. Wykorzystując opatentowane oprogramowanie i urządzenia DSP, tworzy niezwykły, otaczający z każdej strony dźwięk surround o wyjątkowej głębi przestrzennej. W przeciwieństwie do innych technologii, Sonic Emotion™ Absolute 3D nie tylko stosuje psychoakustykę, by stworzyć iluzję dźwięku przestrzennego, ale też optymalizuje pracę driverów, tak aby dźwięk otaczał Cię w całym pomieszczeniu, bez względu na to, gdzie usiądziesz.

Soundbase Cinebase Teufel Sonic Emotion

Szybka instalacja

Podłącz Cinebase do swojego telewizora kablem HDMI, włącz i violà: wszystko działa, Twój własny system kina domowego jest już gotowy do pracy! Nie musisz martwić się o dodatkowe urządzenia, takie jak wzmacniacz, amplituner czy subwoofer.

Teufel Soundbase Cinebase
Teufel Soundbase Cinebase 2
Soundbase Cinebase Teufel

  Streaming muzyki przez Bluetooth

  Dzięki Bluetooth 4.0 możesz przesyłać bezprzewodowo muzykę do swojego Cinebase. Wystarczy, że włączysz tryb Bluetooth, a wszystkie pliki audio zapisane na smartfonie, tablecie, komputerze PC lub Mac zabrzmią w głośnikach Cinebase. Możesz też użyć Bluetooth do przesyłania dźwięku z Spotify, YouTube, iTunes, Facebook, aplikacji, gier itd.

  ios

  iOS

  Wszystko jedno czy to iPhone, iPad czy iPod – dzięki Bluetooth REAL nawiążesz połączenie z każdym z nich.

  Android

  Również połączenie z urządzeniami z systemem Android jest dziecinnie proste.
  android
  mac-pc

  Mac i PC

  Wszystko to bezprzewodowo.

  Podłączanie innych urządzeń

  Wejścia HDMI, cyfrowe i analogowe umożliwiają łatwe podłączenie Cinebase do wszystkich konsol do gier, takich jak: Nintendo Wii, Wii U, Sony PS2, PS3, PS4, Microsoft Xbox 360 i One. Odbiorniki TV, DVD, Blu-ray i odtwarzacze MP3 oraz iPody mogą również zostać łatwo podłączone.

  Kodek aptX zapewnia wysoką jakość przesyłania plików, bez zbędnych zakłóceń.

  NFC (Near Field Communication) pozwala na łatwe połączenie Cinebase z Twoim smartfonem. Wystarczy, że zbliżysz smartfon do Cinebase, zaakceptujesz połączenie i wszystko gotowe. Nie musisz tracić czasu na wiązanie ze sobą urządzeń, wprowadzanie haseł i na inne utrudnienia, które niszczą radość z dźwięku.

  Soundbase Cinebase Teufel Anschlüsse 1

  Obsługa wszystkich formatów

  Cinebase obsługuje DTS i Dolby Digital oraz Dolby Pro Logic i Dolby Pro Logic II. W ten sposób, system jest w stanie odtworzyć każdy format dźwięku zarówno w stereo, jak i w surround.

  Jeden pilot i wszystko pod kontrolą

  Cinebase jest kompatybilny z każdym pilotem, zarówno tym dołączonym do zestawu, jak i z Twoim pilotem telewizyjnym. Nie wymagają one programowania ani czasochłonnej procedury instalacji.

  Soundbase Cinebase Teufel 2
  Soundbase Cinebase Teufel

  Sprawdzony dźwięk, typowy Teufel

  Cinebase jest obecnie najpotężniejszym soundbarem dostępnym na rynku. Cztery frontowe głośniki, z szerokimi możliwościami osiągania wysokich tonów, gwarantują głęboki dźwięk stereo w jakości dorównującej kolumnom głośnikowym. Nawet przy niskim poziomie głośności, głośniki po dwóch stronach urządzenia zapewniają dźwięk wysokiej jakości, wolny od szumów i zakłóceń.

  Dwa duże głośniki niskotonowe, 130-mm każdy, zlokalizowane wewnątrz Cinebase, doskonale zastępują zewnętrzny subwoofer.

  Zintegrowany wzmacniacz klasy D o mocy 280 watów dla ekstremalnie czystego, dynamicznego dźwięku z jeszcze silniejszym basem, którym sterujesz za pomocą pilota.

  Odtwarzacz sieciowy WiFi

  Teufel Connector to odtwarzacz sieciowy HiFi, który połączy Cię z muzycznym światem Internetu. Umożliwia dostęp do Twoich usług streamingowych i zbiorów muzyki za pomocą aplikacji Raumfeld. Jeden kabel cinch wystarczy, by połaczyć go ze wzmacniaczem, amplitunerem, soundbarem lub sounddeckiem.
  Teufel Connector WLAN Streaming

  Nowa wolność muzyki

  Z Raumfeld słuchasz milionów piosenek na głośnikach WiFi i sterujesz wszystko bezprzewodowo za pomocą aplikacji mobilnej. W przeciwieństwie do innych metod streamingu, przesył w głośnikach Raumfeld następuje bezstratnie. Raumfeld jest regularnie doceniany przez fachową prasę za łatwą obsługę w połączeniu z ponadprzeciętnie dobrym dźwiękiem.

  Muzyka z każdego źródła

  Dzięki Raumfeld możesz słuchać muzyki z usług streamingowych lub Twoich własnych zbiorów. Obsługiwane są wszystkie popularne formaty audio. Znajdziesz nawet złącze dla Twojego gramofonu.

  Nowe głośniki streamingowe oferują tyle usług streamingowych, stacji radiów internetowych i podcastów jak prawie żaden inny system. Odkryj wszystkie źródła muzyki naszych trzech różnych technologii streamingowych.

  Einer der beliebtesten Streaming-Dienste mit Millionen Songs. Datenraten von bis zu 320 kbps (fast CD-Qualität).
  Tunein
  Streame Millionen Songs in verlustfreier Qualität und mit Datenraten von bis zu 1411 kbps (echte CD-Qualität).
  Einer der ältesten Streaming-Dienste überhaupt. Streame Millionen Songs, Playlisten, Hörbücher und Podcasts mit bis zu 192 kbps.
  Streame Millionen Songs in verlustfreier Qualität und mit Datenraten von bis zu 1411 kbps (echte CD-Qualität).
  Chromecast built-in
  USB-Anschluss.
  Beinhaltet einen CD-Player zum Abspielen von CDs, CD-Rs und CR-RWs.
  Verfügt über einen Schallplattenanschluss.
  TV Sound
  Musik kann im Netzwerk oder auf dem Smartphone gespeichert werden und wird auf das Gerät kabellos gestreamt.

  Co potrzebujesz do instalacji: urządzenie smart od Apple (z wersją iOS 9 lub wyższą) lub urządzenie Android, router wifi, punkt dostępu do Internetu.

  Pełna zawartość zestawu

  • 1× Remote control for Cinebase
  • 1× Power Cable for Cinebase
  • 1× Cinebase
  • 1× Ethernet cable 2m
  • 1× Zasilacz sieciowy
  • 1× Raumfeld Connector
  Cinebase Streaming - Outline [SVG]

  Szczegóły techniczne

  • Teufel WLAN Streaming

   Raumfeld Connector

   Wysokiej jakości odtwarzacz sieciowy wyposażony w wysokiej klasy przetwornik cyfrowo-analogowy z Cirrus Logic ™. Przesyłaj strumieniowo muzykę z Internetu i odtwarzaj ją na swoim systemie hi-fi, korzystając z bezpłatnej aplikacji Raumfeld.

   • Opis Artykuł
    Szerokość 17,20 cm
    Waga 0,29 kg
    Wysokość 2,80 cm
    Głębokość 12,70 cm
   • Opis Artykuł
    Wyjście cinch stereo 1
    Cyfrowe wyjścia optyczne 1
    Wejścia cinch stereo 1
    LAN Tak
    LAN Tak
    USB 2.0 Tak
    WiFi Tak
    WiFi Tak
   • Opis Artykuł
    AAC Tak
    Apple Lossless Tak
    FLAC Tak
    MP3 Tak
    OGG Tak
    Inne Obsługuje odtwarzanie bez przerw
    WAV Tak
   • Opis Artykuł
    Radio internetowe Tak
    Sleeptimer Tak
   • Opis Artykuł
    Napięcie zasilania Tak
    Automatyczne włączanie/wyłączanie Tak
    Fukcja standby Tak
    Multiroom Tak
    Ethernet 10/100-Mbit/s Tak
    Tryb infrastruktury Tak
    Standard WiFi 802.11b/g/n
    Szyfrowanie WiFi WPA, WPA2
    Maksymalna ilość tytułów 150.000
   • Opis Artykuł
    Chromecast Tak
    SoundCloud Tak
    Spotify Tak
    TIDAL Tak
    Napster Tak
    TuneIn Tak
   Cinebase - Front Angled

   Cinebase

   System dźwiękowy hi-end, gotowy do użycia zaraz po wyjęciu z pudełka. Dzięki zastosowaniu technologii Sonic Emotion 3D dźwięk będzie otaczał Cię w całym pokoju, bez względu na to, gdzie usiądziesz. 

   • Opis Artykuł
    Szerokość 73,00 cm
    Waga 11,70 kg
    Wysokość 11,00 cm
    Głębokość 41,00 cm
   • Opis Artykuł
    AUX Tak
    Wejścia analogowe 1
    Wejścia cinch stereo 1
    Cyfrowe wejścia optyczne 1
    Bluetooth 4.0
    Bluetooth Tak
    NFC Tak
    Wersja HDMI 1.4b
    Inne ARC, CEC
    Wyjścia wideo - HDMI Tak
    Wersja HDMI 1.4b
    Wejście wideo- HDMI Tak
   • Opis Artykuł
    sonic emotion Tak
    DTS Tak
    Dolby Digital Tak
    Dolby Pro Logic II Tak
    Dolby Pro Logic Tak
    Dolby Virtual Speaker Tak
   • Opis Artykuł
    Zintegrowany dekoder DD/dts/PLII Tak
    Zintegrowany DSP Tak
    Pilot na podczerwień
    Napięcie zasilania Tak
    Automatyczne włączanie/wyłączanie Tak
    Maksymalny pobór mocy 320 W
    Gniazdo kabla sieciowego Tak
    Stopień ochrony 2
    Bezpiecznik Tak
    Pamięć ustawień po odłączeniu Tak
    Fukcja standby Tak
    Pobór mocy w trybie standby 0,40 W
    Moc wyjściowa sinus (RMS) satelita 20 W
    Moc wyjściowa sinus (RMS) Bass 80 W
    Satelitarna moc wyjściowa impulsowa (szczyt) 25 W
    Moc wyjściowa impulsowa (szczyt) Bass 130 W
    Konfiguracja wzmacniacza 6.1
    Technologia wzmacniacza Class D
    Kanały wzmacniacza 7
   • Opis Artykuł
    Zasada akustyczna Dwudrożna
    Konstrukcja obudowy Bass reflex
    Materiał obudowy Drewno MDF
    Powierzchnia obudowy Lakierowana
    Pojemność wewnętrzna netto 11,3 Litry
    Głośniki szerokopasmowe (ilość w głośniku) 6
    Głośniki szerokopasmowe (średnica) 70,00 mm
    Głośniki szerokopasmowe (materiał) Pokrycie celulozowe
    Woofer (ilość w głośniku) 2
    Woofer (średnica) 130,00 mm
    Woofer (materiał) Pokrycie celulozowe
    Zakres częstotliwości od/do 42 - 20000 Hz
    Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego 102 dB/1m

  Testy i opinie

  • Testbericht - hifitest.de - Cinebase Mittelklasse
   "Cinebar od Teufel jest doskonałym sounddeckiem z imponującym dźwiękiem, który dodaje prawdziwej głębi dźwięku do typowego telewizora z płaskim ekranem."
   hifitest.de 16.12.2014
   Logo - hifitest.de
   Testbericht - hifitest.de - Cinebase Mittelklasse
   "Cinebar od Teufel jest doskonałym sounddeckiem z imponującymi osiągami, który dodaje prawdziwej głębi dźwięku do typowego telewizora z płaskim ekranem. W dodatku Cinebase robi to bez tworzenia "słodkiego punktu" dla słuchacza na środkowej pozycji i pozwala wszystkim w pokoju cieszyć się równomiernym, realistycznym i naprawdę otaczającym dźwiękiem. Wraz z dobrą jakością wykonania, Teufel po raz kolejny potwierdza swój temperament, który opiera się na dobrych funkcjach i prostym sterowaniu. W ten sposób mistrzowie ustanawiają punkty odniesienia dla konkurencji."

   Więcej Zwiń szczegóły...
  • Testbericht - HiFi Vision - Cinebase 52 2014
   "Wobec takiego doświadczeniea akustyki filmowej - kapelusze z głów."
   HiFi Vision 52/2014
   Vision
   Testbericht - HiFi Vision - Cinebase 52 2014
   "Sonic Emotion Absolute 3D to technologia z sektora profesjonalnej branży audio, który steruje sześcioma pełnozakresowymi driverami z przodu oraz z boku Cinebase w taki sposób, że wytwarzają efekt trójwymiarowego dźwięku. Głębokie, a nawet wysokie tony, są całkiem imponujące."

   Wniosek:
   "Teufel Cinebase pomaga płaskim telewizorom, z równie płaskim dźwiękiem, osiągnąć przekonujące wrażenie dźwięku z autentycznym basem. To imponująca i wyjątkowa synteza fal dźwiękowych oraz pracy sześciu driverów, która działa jak realistyczny dźwięk przestrzenny! Jeśli weźmie się pod uwagę też poziom wykonania i funkcji, spektakularną cenę i naprawdę proste sterowanie, to wonec takiego doświadczenia akutyki filmowej powiemy jedno - kapelusze z głów."


   Przeczytaj więcej na: http://www.hifivision.net/
   Więcej Zwiń szczegóły...
  • Logo - video magazin.de
   "Zróżnicowane odtwarzanie głosów i doskonała zrozumiałość mowy w towarzystwie prawdziwego doświadczenia dźwięku przestrzennego."
   video magazin.de 17.06.2015
   Logo - video magazin.de
   "Dźwięk Teufel Cinebase jest wyjątkowo neutralny i żywy. Zróżnicowane odtwarzanie głosów i doskonała zrozumiałość mowy w towarzystwie prawdziwego doświadczenia dźwięku przestrzennego. Bas jest silnie akcentowany w odpowiednich momentach, ale ku uciesze słuchacza, nie buczy."
   Więcej Zwiń szczegóły...
  • Testbericht - lite-magazin - Cinebase Oberklasse 04/2015
   "Wysokie i średnie tony, basy, efekty przestrzenne - nasz model testowy uzyskał najlepszy wynik we wszystkich możliwych dziedzinach."
   lite-magazin 25.03.2015
   Logo - lite-magazin
   Testbericht - lite-magazin - Cinebase Oberklasse 04/2015
   "Test Cinebase to dużo zabawy od samego początku. Ten dobrze wyposażony, płaski soundbar Teufel oferuje dla niej mnóstwo możliwości."

   "W teście wszystkie trzy dostępne konfiguracje dźwiękowe były absolutnie przekonujące. [...] Cinebase jest przygotowany na każdą ewentualność i dźwięk we wszystkich trzech opcjach jest wyważony i wypełniający całe pomieszczenie. Potężne połacie dźwięku napierają na słuchacza w każdej pozycji odsłuchowej - to efekt, który spotyka się tylko w dobrych kinach "

   "Wysokie i średnie tony, basy, efekty przestrzenne - nasz model testowy uzyskał najlepszy wynik we wszystkich możliwych dziedzinach. Ale co z poziomami głośności? Zestaw all-in-one z Berlina zarobił niemal doskonały wynik również tutaj i miał cały czas sytuację pod kontrolą, nawet przy poziomie głośności powyżej przeciętnego. Niestety, nie możemy potwierdzić, czy jest tak samo również w przypadku absolutnie maksymalnej głośności, ponieważ nie udało nam się jej osiągnąć z uwagi na naszych sąsiadów i własne uszy. To mówi najwięcej o mocy sounddecku i trochę mniej o wrażliwości naszych uszu!"

   Wniosek:

   "Możesz spodziewać się samej radość z tego diabelskiego akustycznego cudeńka. W żaden sposób to nie przesada. Z Cinebase Teufel zaprasza każdego, żeby doświadczył zupełnie nowych detali dźwiękowych ze swojego telewizora. Ale dźwięk z Berlina nie tylko zdobył najwyższe noty w prezentacji detali i równowagi - efekty dźwięku wypełniającego cały pokój całkowicie podbiły serca jury. Testowany pakiet all-in-one, dzięki funkcji Bluetooth jest jeszcze bardziej uniwersalny i sprawia, że klasyczne systemy stereo stają się zbędne [...] My mamy tu niewiele więcej do powiedzenia: czapki z głów."


   Więcej Zwiń szczegóły...
  • Ausgezeichnet
   "audiovision urządzenia roku 14/2015"
   audiovision
   Logo - audiovision
   Ausgezeichnet

   Urządzenia Teufel wyróżnione przez czytelników magazynu Audiovision:

   Na początku 2015 roku, wszystkie testowane w poprzednim roku przez Audiovision produkty zostały włączone do plebiscytu czytelników.

   Bardzo się cieszymy, mogąc ogłosić, że czytelnicy Audiovision ponownie uznali dwa urządzenia Teufel za produkty roku. Tym razem to Cinebase i Cinebar 52 THX.”
   Więcej Zwiń szczegóły...
  • Testbericht - testsieger.de - Cinebase sehr gut 03/2015
   "Jakość dźwięku jest nieskazitelna i bez zarzutu."
   testsieger.de 04.03.2015
   Logo - testsieger.de
   Testbericht - testsieger.de - Cinebase sehr gut 03/2015
   "Dźwięk Virtual Surround oferowany przez Teufel Cinebase jest bardzo dobry. Poszczególne elementy można rozpoznać z łatwością, bez względu na to, czy to muzyka w tle, dialogi czy efekty dźwiękowe."

   "Soundbar wytwarza potężny dźwięk. Średnie i wysokie tony są rozpraszane z przejrzystością i dobrą szczegółowością. Byliśmy pod wrażeniem przede wszystkim przemyślanego projektu systemu. Dwa zintegrowane subwoofery zapewniają wielki bas, który wygrywa nawet z subwooferami zewnętrznymi."

   Wniosek:

   "Jeżeli nie jesteś zadowolony z dźwięku swojego telewizora, ale nie chcesz zagracać swojego salonu głośnikami, nie przechodź obojętnie obok Cinebase. Ten solidny soundbar wspaniale łączy doskonałą jakość wykonania i mnogość możliwości połączeniowych. Jakość dźwięku jest równie bez zarzutu. Zwłaszcza, gdy chodzi o wirtualny dźwięk przestrzenny, sprawdza się doskonale."


   Więcej Zwiń szczegóły...
  • Logo - Audio Test
   "Teufel Audio ma pełne prawo do przyznania sobie tytułu innowatora, który wprowadził na wymagający, wysoce konkurencyjny rynek elektroniki użytkowej [...] produkt premium."
   Audio Test 01/2015
   Logo - Audio Test
   "Cinebase nie jest przeładowany funkcjami lajfstajlowymi. Wręcz przeciwnie, jest zaprojektowany minimalistycznie i dyskretnie; można natychmiast rozpoznać typowy dla niemieckiej firmy standard wykonania i funkcjonalności. Nie ma źle zaprojektowanych elementów sterujących ani wyświetlacza, jest za to mnóstwo możliwości podłączenia różnych sprzętów. Od HDMI, przez optyczne wejścia cyfrowe, aż do cincha analogowego - wszystko jest w zasięgu ręki."

   "Cinebase naprawdę udało się nam zaimponować [...] technologią Sonic Emotion. W trybie stereo, dźwięk był odtwarzany w tak szerokim zakresie, że mogliśmy zamknąć oczy i wyobrazić sobie kolumny podłogowe, stojące po naszej lewej i prawej stronie."

   "Teufel Audio ma pełne prawo do przyznania sobie tytułu innowatora, który wprowadził na wymagający, wysoce konkurencyjny rynek elektroniki użytkowej [...] produkt premium."


   Więcej Zwiń szczegóły...
  • Logo - HDTV
   "Cinebase daje dokładnie to, co obiecuje jego nazwa. Kinowe wrażenia bez wielkiego wysiłku przy instalacji"
   HDTV 01/2015
   Logo - HDTV
   "W teście odsłuchowym, Teufel Cinebar pokazał, na co go stać i odtwarzał dźwięki mocno i zdecydowanie. Miał też bardzo dobrą podstawę basową. Mimo, że nie zapuszczał się w jego najdalsze głębiny, był bardzo dobrze zdefiniowany."

   "Zakres środkowy był silnie podkreślany, co jest szczególnie przydatne, kiedy w grę wchodzi czytelność mowy."

   "W wysokotonowym zakresie, soundbar poradził sobie bardzo dobrze, zapewniając wspaniałą scenę dźwiękową bez śladu nadmiaru z którejkolwiek strony."

   "Cinebase daje dokładnie to, co obiecuje jego nazwa. Kinowe wrażenia bez wielkiego wysiłku przy instalacji".

   Przeczytaj więcej na: http://www.av.de/HDTV.106.0.html
   Więcej Zwiń szczegóły...
  • Widescreen
   "Jeśli myślisz nad kupnem soundbaru, powinieneś przyjrzeć się uważnie Teufel Cinebase!"
   Widescreen 12/2014
   Widescreen
   "Cinebase wygląda bardzo klasycznie, jest czarny i skromny, bez widocznych akcentów kolorystycznych i błyszczących powierzchni. W ten sposób będzie bezproblemowo pasował do każdego zestawu kina domowego."

   "W kwestii złączy, Cinebase okazuje się być w pełni wyposażony. Sprawdziliśmy i łączy się ze wszystkimi standardowymi urządzeniami źródłowymi."

   "Teufel nie [...] ograniczył się do oprogramowania efektów 3D, ale dodał też dwa drivery po bokach Cinebase. Dzięki kątowi bocznemu, ścieżki muzyczne odbijają się od ścian. Odbicia zapewnieniają efekt 3D."

   "Spektrum jest bardzo satysfakcjonujące dzięki pełnemu, mocnemu dźwiękowi, który podkreśla imponującą trójwymiarowość."

   Wniosek:
   "Jeśli myślisz nad kupnem soundbaru, powinieneś przyjrzeć się uważnie Teufel Cinebase!"


   Przeczytaj więcej na: http://www.widescreen-online.de/
   Więcej Zwiń szczegóły...
  • Testbericht - Heimkino - Cinebase 2 11-12/2014
   "Teufel Cinebase jest wyjątkowym soundbarem, który uzupełnia brzmienie każdego telewizora z płaskim kineskopem pełnym, czystym dźwiękiem ze zniewalającymi niskimi tonami."
   Heimkino 11-12/2014
   Heimkino
   Testbericht - Heimkino - Cinebase 2 11-12/2014
   Testbericht - Heimkino - Cinebase Highlight
   "Bas, a nawet wysokie tony, w akustycznej panoramie dźwięku są absolutnie imponujące. Cinebase zawsze brzmi świetnie, niezależnie od jego miejsca w pokoju, podobnie jak i do usytuowania słuchacza. Tak długo, jak głośniki są w stanie swobodnie emitować dźwięk, tworzą fascynujące doświadczenie przestrzenne. 13-cm drivery basowe, zintegrowane w podstawie Cinebase, zapewniają pewność fundament basowy z oddzielnie regulowanymi poziomami."

   "Teufel Cinebase jest wyjątkowym soundbarem, który uzupełnia brzmienie każdego telewizora z płaskim ekranem pełnym, czystym dźwiękiem ze zniewalającymi niskimi tonami. Synteza pracy wszystkich sześciu driverów działa wyjątkowo harmonijnie. To urządzenie nie tylko tworzy "sweet spot" dla słuchacza w centralnym położeniu, ale zachwyca również wszystkich pozostałych słuchaczy realistycznym dźwiękiem ze wszystkich stron. Wraz z najwyższą jakością wykonania, dobrym zestawem funkcji i łatwym sterowaniem, Cinebase na nowo definiuje standardy w swojej klasie cenowej i zapewnia doświadczenie filmowej akustyki, które nie ma sobie równych."
   Przeczytaj więcej na: http://www.heimkino-magazin.de/
   Więcej Zwiń szczegóły...
  • Logo - Fidelity
   "Urządzenia o podobnych cechach [...] można znaleźć tylko w wyższym przedziale cenowym."
   Fidelity 26.01.2016
   Logo - Fidelity
   "Z Raumfeld Connector, berlińczycy dodali do swojego portfolio produktów sieciowy odtwarzacz audio [...], który łączy w sobie dwa światy: świat systemów hi-fi ze światem streamingu muzyki z Internetu"

   "Dzięki zastosowaniu przetwornika cyfrowo-analogowemego z Cirrus Logic, jakość dźwięku analogowego jest bardzo dobra. Bas dostarczany do wzmacniacza jest potężny, górne zakresy dźwięku są starannie dopracowane, a w stereo usłyszysz wszystkie detale."

   "Systemy Raumfeld to bardzo dobrze wykonane wprowadzenie do świata streamingu i multiroom. Berlińczycy oferują funkcjonalny system, który można łatwo rozbudować i dzięki temu cieszyć się świetną muzyką również w przyszłości. Urządzenia o podobnych cechach [...] można znaleźć tylko w wyższym przedziale cenowym. Dźwięk reprodukowany przez Raumfeld Connector jest świetny."

   Więcej Zwiń szczegóły...
  • Logo - Connected Home
   "Brakujące ogniwo w Twoim systemie hi-fi ze wszystkimi ważnymi złączami."
   Connected Home 01/2015
   Logo - Connected Home
   Wynik testu: bardzo dobry
   Stosunek cena / jakość: bardzo dobry

   Przeczytaj więcej na: http://www.connected-home.de/
   Więcej Zwiń szczegóły...
  Tak oceniają ten produkt nasi klienci
  (4.78 z 5 dla 9 ocen)
  5
  7
  4
  2
  3
  0
  2
  0
  1
  0
  Warte tych pieniędzy...
  Łatwa instalacja, bardzo dobry dźwięk. Dobre urządzenie. Brakuje mi wskaźnika... którego wejście jest włączone. To co myślał Teufel z pilotem by mnie zainteresowało, absolutnie nie zasługuje na nazwę Teufel. (prawdziwy glupiec)
  Dźwięk tob Pilot zdalnego sterowania flopp
  Dźwięk, ustawienie jest proste i proste. Urządzenie jest obrabiane od góry. Niestety, pilot jest dokładnie odwrotny, czujnik obejmuje tylko niewielki obszar, który wydaje się być zapisany, a jego przetwarzanie jest również dość tanie.
  Wszystko top zgodnie z opisem *****
  Wszystko top zgodnie z opisem *****
  (przetłumaczone automatycznie *)
  Wszystko jest w porządku.
  Po podłączeniu zakupu, wszystko skończyło się na początku. Miałem problemy z połączeniem z adapterem strumieniowym. Po tym, jak został pokonany, przyszedł test dźwiękowy. Na początku byłem trochę rozczarowany, ale po wyborze właściwej muzyki, dźwięk natrafił naprawdę dobrze. Opcje ustawień nie są liczne, ale to wystarczy. Aplikacja może być nawet lepsza, nie chciał czytać mojego NAS z Upnp. Po skonfigurowaniu go bezpośrednio przez adres sieciowy, to również działa.
  Bardzo dobrze
  Urządzenie ishrt!
  (przetłumaczone automatycznie *)
  Bardzo ładna część
  Mieć Cinebase teraz prawie 2 tygodnie, musi powiedzieć typowy Teufel. Bardzo dobre wykonanie i super dźwięk, robi dokładnie to, za co cię kupiłem. Trzy ustawienia dźwięku dźwiękowego, które można regulować za pomocą pilota zdalnego sterowania, są prawdziwymi świetnegomi. Dla każdego, kto tak jak ja, chciałby radzić sobie bez plątaniny kabli, Cinebase jest po prawej stronie. Również transmisja strumieniowa działa wspaniale. Od mnie wyraźna rekomendacja zakupu.
  Przekonujące!
  Dostawa była bardzo szybka, a pierwsze wrażenie opakowania i prezentacji było doskonałe. Uruchomienie było również szybkie i bezproblemowe dzięki bardzo zrozumiałej nawigacji menu. Wynik jest po prostu przekonujący. W skrócie: wysoce zalecane!
  Po prostu wybitne
  Mam Cinebase teraz 2 tygodnie pracy i to jest po prostu niesamowite, co wychodzi z urządzenia. Jest masywny i dramatycznie poprawia brzmienie. Przetestowałem go z filmami, muzyką i normalną telewizją kablową. Wszystko brzmi bardzo genialnie. Połączenie za pomocą kabla HDMI było proste i brzmi świetnie. Przy dużej objętości, sofa i podłoga wibrują. Próbowałem tylko przez krótki czas, ponieważ mój pokój nie jest tak duży, a ściany są cienkie. Łatwo jest zabrzmieć całym domem. Nawet przez analogowy przez chinch do laptopa działa bez zarzutu. Mogę głośnikcić ten pokład dźwiękowy tylko każdemu, kto lubi dobry dźwięk i ma telewizor, który pasuje do pokładu. Szczególnie głośnikcane są tutaj telewizory ze stojakiem, ponieważ telewizor może być dobrze umieszczony w środku.
  Z BoomsterXL jak 4.1.
  Więc rozpakowałem soundbar i byłem już przytłoczony konstrukcją i rozmiarem naprawdę dobrym. Po tym przyszedł przesłuchanie, jak wiesz o teufe nie bez 3 ustawień dźwiękowych naprawdę fajne następnie podłączyłem mój boomster xl teufel i oba zsm niech uruchomić, że brzmi naprawdę grubo ;D lg alex kontynuuje więc teuf następny ;D lg alex so t t t alex więc t t t t o to chodzi.
  * przetłumaczone automatycznie przez DeepL