Strona główna

Przejdź do zawartości
Strona główna

CINEBAR ULTIMA Streaming

Wszechstronność dźwięku

(5) 4 199,00 2 799,00 Cena zawiera VAT
33% korzystna cena
Kolor: Black
 • Zamów już teraz! Gotowy do wysyłki w przeciągu jednego dnia roboczego
 • 89,00 Wysyłka
 • Testuj przez 8 tygodni
 • Najniższa cena w przeciągu ostatnich 30 dni 2 799,00

Mistrzowskie oferty

Tylko przez krótki czas

Najważniejsze cechy

Cinebar Ultima

Dlatego kochamy ten produkt

Nowy Cinebar Ultima Streaming teraz dostępny w pakiecie z odtwarzaczem sieciowym Teufel STREAMER. Daje on dostęp do muzyki na całym świecie: beprzewodowo i bez żadnych ograniczeń przez WiFi. Zaoszczędź swój czas i pięniądze kupując właśnie ten zestaw.

Cinebar Ultima

Zalety na pierwszy rzut oka

 • Pakiet Cinebar Ultima i odtwarzacz sieciowy Teufel STREAMER dla strumieniowej transmisji Spotify, SoundCloud, TIDAL, Tuneln, własnej muzyki przez bluetooth albo wifi
 • Teufel STREAMER jest obsługiwany w sieci wifi przez aplikację Teufel Raumfeld, muzyka może być również przesyłana strumieniowo bezpośrednio ze smartfona oraz z USB/NAS, możliwość rozszerzenia do zestawu multiroom
 • Wbudowany system subwoofer, zewnętrzny subwoofer nie jest konieczny, soundbar idealnie zmieści się na szafce pod telewizorem lub na ścianie
 • Sześć przetworników hihg-performance zapewniających wysoki poziom akustyczny bez zniekształceń, w tym dwa głośniki typu side firing dla wirtualnego dźwięku Dynamore® Ultra Surround
 • Wyjście HDMI-CEC do obsługi za pomocą pilota TV i HDMI ARC do podłączenia do telewizora za pomocą tylko jednego kabla, 4K pass-trough
 • Prawdziwy dźwięk przestrzenny dzięki opcjonalnym głośnikom Effekt, zewnętrzy subwoofer Teufel T 10 sterowany bezprzewodowo
 • Panel szybkiego dostępu do najważniejszych funkcji, takich jak Włączanie/Wyłączanie, Źródło, Odtwarzanie/Pauza, wygaszany wyświetlacz
 • Line in, optyczne wejście cyfrowe dla odtwarzacza, funkcja karty dźwiękowej USB, wyjmowane przednie i boczne kratki
„Efekty specjalne w każdym filmie, serialu czy grze nabrały głębi, muzyka stała się dynamiczna i dobrze słyszalna, a jednocześnie nic nie tłamsiło dialogów, które przecież podczas oglądania czy grania są kluczowe.”
miastogier.pl
13.12.2023
Wszystkie recenzje i testy
(4.8 z 5 dla 5 ocen)
Wszystkie oceny

Umów się na sesję odsłuchową w sklepie Audiomagic w Warszawie lub odwiedź nas w Berlinie

Twoja sesja odsłuchowa

Gęsia skórka gwarantowana! Zajrzyj do sklepu naszego partnera w Warszawie lub przyjdź do naszego sklepu w Berlinie i przetestuj nasze produkty na własnych uszach! Czy to kompaktowe słuchawki, czy systemy dźwiękowe 5.1 – pracownicy sklepu służą Ci pomocą i fachową radą. Umów się na wizytę w sklepie z doradcami i odkryj dźwięk Teufel na żywo.

Odtwarzacz sieciowy WiFi

Teufel Streamer jest odtwarzaczem sieciowym HiFi, który łączy systemy audio z muzycznym światem internetu. Ten odtwarzacz sieciowy udostępnia usługi streamingowe, takie jak Spotify, Tuneln lub SoundCloud oraz Twoją cyfrową kolekcję muzyczną za pośrednictwem aplikacji Teufel Raumfeld. Odtwarzacz jest podłączony do wzmacniacza, amplitunera AV, soundbara lub sounddecka za pomocą kabla Cinch lub kabla cyfrowego. Dodatkowe przyciski sterujące na panelu przednim zapewniają szybki dostęp do sterowania muzyką. Skrót ulepszeń w stosunku do jego poprzednika:

 • Teraz oprócz WiFi Streamer został wyposażony w Bluetooth - jeszcze większy wybór przy streamingu muzyki
 • Nowe przyciski dotykowe na urządzeniu do szybkiej obsługi bez aplikacji
 • Procesor Dual Core zapewnia płynniejszą pracę i szybsze reagowanie urządzenia
PDS - Teufel Streamer - Anschluss

Wolność streamingu

Teufel Streamer
 • Teufel Streaming WiFi Raumfeld App
 • Teufel Streaming
 • Teufel Streaming Spotify Music Streamingdienst
 • Raumfeld

  Poprzez aplikację Teufel Raumfeld możesz słuchać muzyki w prawdziwej jakości CD, a połączenia i wiadomości nie będą zakłócać Twojego czasu z muzyką. Możesz streamować muzykę z gramofonu lub odtwarzacza CD i odsłuchać ją na innym głośniku w dowolnym miejscu w domu. Również muzyka ze smartfona, pamięci USB lub dysku twardego jest odtwarzana przez aplikację.

  Poznaj aplikację Teufel Raumfeld

 • Bluetooth

  Użyj Bluetooth do streamingu każdego sygnału dźwiękowego ze smartfona lub tabletu - np. video z kanału YouTube, Apple Music lub Amazon Music. Nasze głośniki zapewniają niezwykle stabilne odtwarzanie z zasięgiem aż do 15 metrów.

 • Spotify

  Możesz korzystać z aplikacji Spotify za pomocą wi-fi, Bluetooth lub poprzez Spotify Connect. W ten sposób skorzystasz z funkcjonalności aplikacji Spotify. Możesz przesłać muzykę ze smartfona do głośnika - bez żadnych przerw.

Sterowanie za pomocą przycisków dotykowych

Teufel Streamer oferuje bezpośrednie sterowanie takimi funkcjami jak głośność czy 3 przyciski bezpośredniego wyboru do dowolnego zaprogramowania Twoimi ulubionymi stacjami. Dzięki temu możesz skupić się na tym, co najważniejsze: Twojej muzyce.

Teufel Streamer

Połączenie ze statkiem matką

Podłącz gramofon albo odtwarzacz CD do Streamera, aby odtwarzać Twoje zbiory muzyczne bezprzewodowo na innych głosnikach, albo podłącz Twój system audio, aby umożliwić mu streaming. Użyj portu LAN, aby połączyć się z siecią domową.
Zintegrowany, wysokiej jakości konwerter D/A od Cirrus Logic dba o szczególnie dokładną rozdzielczość sygnału.

Teufel Streamer

Line-In
Złącze dla odtwarzacza CD lub innych urządzeń, których sygnał możesz przesyłać bezprzewodowo za pomoca aplikacji do innych głosników w innych pomieszczeniach.

LAN
Jesli używasz więcej niż trzech urządzeń w trybie multiroom, powinieneś zdefiniowac jedno z urządzeń jako host i podłaczyć go kablem LAN.

Line out
Tutaj możesz podłączyć wzmacniacz stereo.

Przycisk reset
Przycisk reset sprowadza Twoje urządzenie do ustawień fabrycznych

USB
Tutaj podłączysz pendrive'a lub dysk twardy i odtworzysz zapisaną na nich muzykę przy pomocy aplikacji.

Setup
Za pomocą jednego przycisku i aplikacji możesz zainstalować cały system.

Wyjście optyczne
Podłącz T

Bluetooth
Jedno kliknięcie i Twój głośnik zostanie połączony ze smartfonem lub tabletem.

Prąd
Uruchomienie aplikacji powoduje włączenie głośnika. Jeśli przez dłuższy czas nie odtwarzasz muzyki, głośnik wyłaczy się automatycznie. Funkcja sleeptimer ukołyszy Cię lub Twoich najbliższych do snu.

Źródła muzyki

Szafa grająca w stylowej obudowie
Głośniki Teufel Multiroom oferują wiele usług streamingowych, internetowe stacje radiowe i podcasty. Odkryj wszystkie źródła muzyki naszych trzech różnych technologii streamingowych.

Wszystkie systemy streamingowe Teufel możesz połączyć ze sobą dzięki zintegrowanej technologii Raumfeld. W trybie multiroom możesz słuchać jednocześnie tej samej lub róznej muzyki w wielu pomieszczeniach. Steruj pomieszczeniami za pomocą aplikacji Teufel Raumfeld App, grupuj poszczególne głośniki, układaj indywidualne playlisty i steruj głośnością i brzmieniem w każdym pomieszczeniu.

Streaming Multiroom

Legenda Teufel w nowym podłużnym formacie

Potężny system dźwiękowy CINEBAR ULTIMA, który oferuje dźwięk legendarnej serii ULTIMA i dzięki swojemu designowi gwarantuje łatwą integrację w pomieszczeniu nawet, gdy brakuje w nim miejsca.

Taki sam, a inny

Potężna moc 380 W zapewnia bezkonkurencyjny obszar dynamiki. Seny filmowe pełne akcji są odtwarzane bez kompresujących sygnałów zakłócających – również przy normalnym kinowym poziomie głośności. Same 300 W znajdują się w zintegrowanym systemie subwoofera, składającego się z dwóch wydajnych głośników niskotonowych o długim skoku membrany. Wraz z opatentowanymi i zoptymalizowanymi pod kątem przepływu kanałami bass reflex DPU CINEBAR ULTIMA osiąga bardzo dobry bas o niewielkiej ilości zniekształceń przy akceptowalnych rozmiarach – typowa cecha Teufel, której nie znajdziemy u innych producentów.

Znane z serii ULTIMA i zoptymalizowane metodą pomierniczną Klippel wysokiej jakości 3,5 milimetrowe przetworniki pełnozakresowe z membraną kevlarową gwarantują dynamiczną transmisję kompleksowych dialogów filmowych i efektów. Wtyczka fazowa dba o dopasowanie impedancji napędzającej membrany i tym samym gwarantuje dokładne odtwarzanie w czasie impulsowych momentów dźwiękowych.

Wyświetlacz
do szybkiego odczytania statusu urządzenia
Wzmacniacz Class D
o łącznej mocy 380 W
Przetworniki sidefiring
dla wirtualnego dźwięku surround
PDS - Cinebar Ultima - Explosion
Przetworniki niskotonowe
dla precyzyjnego, niskiego basu
Przetworniki frontfiring
dla najlepszego odtwarzania

Szybko, łatwo i przyjemnie

Połącz CINEBAR z Twoim telewizorem za pomocą kabla HDMI i gotowe. Nie potrzebujesz dodatkowych urządzeń, takich jak wzmacniacz, amplituner czy subwoofer.

HDMI, wejście stereo cinch i wejście optyczne umożliwiają łatwe podłączenie telewizora, głośników streamingowych czy odtwarzacza Blu-ray. Port USB oferuje przy tym funkcję karty dźwiękowej do podłączenia do komputera.

PDS - Cinebar Ultima - black - Usecase Bedienung

Dynamore® Ultra

Stworzona przez nas technologia Dynamore® Ultra oferuje dzięki bocznym głośnikom zachwycający dźwięk przestrzenny bez żadnych przebarwień dźwiękowych.

Bluetooth: bezprzewodowo w wysokiej jakości

Nasze głośniki i słuchawki Bluetooth gwarantują czyste, stabilne połączenie Bluetooth przy minimalnym zużyciu prądu.

Apple
Android compatible
Icon - Windows Phone
Linux

Odtwarzaj muzykę, filmy i gry ze smartfona, tableta, notebook'a, komputera PC lub Mac'a.

Niezależnie od tego, jakiego systemu używasz.

Synchronizacja dźwięku z ruchem warg

Dźwięk wideo np. z YouTube lub innej aplikacji oraz dźwięk gier jest odtwarzany synchronicznie z ruchem warg.

Kontrola uderzenia

Twoim CINEBAR ULTIMA możesz sterować za pomocą pilota ULTIMA lub bezpośrednio poprzez smartfon dzięki technologii Bluetooth. Czytelny i wygaszany wyświetlacz pokaże Ci na bieżąco, co właśnie jest odtwarzane.

PDS - Cinebar Ultima - Bedienung
Bluetooth Phone Connection
PDS - Cinebar Ultima - Fernbedienung

Łatwy i wygodny montaż

CINEBAR ULTIMA może być zainstalowany zarówno ze stojącymi, jak i wiszącymi telewizorami. Na szafce wykorzysta on miejsce pod telewizorem, jest jednak również gotowy do zawieszenia na ścianie.

Cinebar Ultima
Soundbar Cinebar Ultima Schwarz Anwendung Fernbedienung
Pokaż więcej

Szczegóły techniczne

Teufel Streamer Schwarz

Teufel Streamer

Odtwarzacz sieciowy WiFi z Bluetooth o wielostronnym zastosowaniu

 • Opis Produkt
  Szerokość 18,7 cm
  Wysokość 2,9 cm
  Głębokość 10 cm
 • Opis Produkt
  Wyjście cinch stereo 1
  AUX tak
  Wejścia cinch stereo 1
  Bluetooth tak
  LAN tak
  USB 2.0 tak
  Wi-Fi tak
  Cyfrowe wyjścia optyczne 1
 • Opis Produkt
  Android tak
  iOS tak
  Raumfeld tak
 • Opis Produkt
  AAC tak
  FLAC tak
  MP3 tak
  OGG tak
  WAV tak
  ASF tak
 • Opis Produkt
  Radio internetowe tak
  Sleeptimer tak
 • Opis Produkt
  Napięcie zasilania Zewnętrzny adapter sieciowy V
  Klasa ochronności 2
  Funkcja standby tak
  Pobór mocy w trybie standby 2 W
  Multiroom tak
  10/100-Mbit/s Ethernet tak
  Standard WiFi 802.11b/g/n/ac
  Szyfrowanie Wi-Fi WPA2
  Maksymalna ilość tytułów 200000
 • Opis Produkt
  SoundCloud tak
  Spotify tak
  TIDAL tak
  TuneIn Tak

CINEBAR ULTIMA

Potężny soundbar najwyższej klasy do odtwarzania dźwięku filmowego, gier i muzyki na wysokim poziomie

 • Opis Produkt
  Szerokość 110 cm
  Wysokość 13,3 cm
  Głębokość 16,4 cm
  Waga 11,2 kg
 • Opis Produkt
  Wejścia cinch stereo 1
  Wejścia audio HDMI tak
  Cyfrowe wejścia optyczne 1
  Wersja HDMI 2.0a mit HDCP 2.0
  Karta dźwiękowa 2.0 USB tak
  Bluetooth tak
  Bluetooth aptX tak
  Micro USB B tak
  USB 2.0 tak
  HDMI 3D ARC CEC tak
  Wyjścia video - HDMI 1
  Wejście video- HDMI 1
  Wersja HDMI 2.0a
  Wyjście subwoofera, bezprzewodowe tak
 • Opis Produkt
  Dolby Digital tak
  Dolby Pro Logic II tak
  DTS Digital Surround tak
  Dynamore® Ultra tak
 • Opis Produkt
  Zintegrowany DSP tak
  Wyświetlacz tak
  Całkowita moc wyjściowa (RMS) 380 W
  Konfiguracja wzmacniacza 4.2
  Kanały wzmacniacza 6
  Zintegrowany dekoder DD/dts/PLII tak
 • Opis Produkt
  Front-firing tak
  Materiał obudowy MDF
  Powierzchnia obudowy Laminat/lakier
  Pojemność wewnętrzna netto 9 L
  Otwory montażowe tak
  Zintegrowany stojak tak
  Uchwyty montażowe tak
  Głośniki szerokopasmowe (ilość w obudowie) 4
  Głośniki szerokopasmowe (średnica) 90 mm
  Głośniki szerokopasmowe (materiał) Włókno szklane
  Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) 2
  Głośnik niskotonowy (materiał) Kevlar
  Zakres częstotliwości od/do 44 - 20000 Hz
  Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego 99 dB/1m
  Układ głośników Dwudrożny
  Budowa obudowy Bass reflex
  Przetwornik side-firing tak
 • Opis Produkt
  Pilot Na podczerwień

Opinie

customer.review.ratings.filter.no.results

„Efekty specjalne w każdym filmie, serialu czy grze nabrały głębi, muzyka stała się dynamiczna i dobrze słyszalna, a jednocześnie nic nie tłamsiło dialogów, które przecież podczas oglądania czy grania są kluczowe.”
miastogier.pl
13.12.2023
Więcej

„Wracając do soundbaru Teufela, rozmiary ma on imponujące. Świetnie jest też jeśli chodzi o jakość wykonania.”

„Dużym plusem w jego przypadku jest na pewno dynamiczny i mocno wyeksponowany bas, ale jednocześnie jego siła nie przytłacza średnich i wysokich tonów.”

"Jakość wykonania Teufel Cinebar Ultima stoi na bardzo wysokim poziomie."
http://www.planetagracza.pl
06/20
Więcej
Planeta gracza

"Dzięki dźwiękowi przestrzennemu po raz kolejny mogliśmy poczuć, jakbyśmy byli w centrum wydarzeń."

"Teufel udowodnił też, że brak głośnika basowego nie musi oznaczać rezygnacji z niskich tonów w przypadku soundbara."

"To zdecydowanie dobry sprzęt, jeśli chcecie wykorzystywać go jako zamiennik kina domowego i macie kolekcję filmów i muzyki o wysokiej jakości."
tech-room.pl
23.03.2021
Więcej

"Sam dźwięk uderza już od samego początku, zwłaszcza jeśli przerzucacie się z głośników wbudowanych w telewizor. Dźwięk jest dużo czystszy, ale i głębszy."

"Ścieżki Blu-Ray to jednak zupełnie inna bajka. Jakość  naprawdę zasługuje na brawa. Słychać basy, dźwięk Cię otacza. Śmiem stwierdzić, że dźwiękowo to doświadczenie można w pewnym stopniu porównywać z kinem."

"Chyba można więc skusić się na pewne uogólnienie i powiedzieć, że Teufel po prostu zna się na rzeczy. A jakość wykonania Cinebar Ultima jest kolejnym tego potwierdzeniem."
techsetter.pl
08.08.2020
Więcej

"Najważniejsze jednak, że dźwięk był czysty, zrównoważony i także bardzo selektywny. Oprócz tego dość wyraźnie było słychać, czy źródło dźwięku znajduje się z boku ekranu, na pierwszym, czy może na dalszym planie. I o to w tym wszystkim chodzi!"

"Koniec końców szczęśliwy nabywca głośnika otrzyma naprawdę solidny, świetnie wykonany i uniwersalny sprzęt audio, który na dodatek jest prosty w obsłudze i może zostać połączony z dowolnym źródłem dźwięku (komputer, telewizor czy smartfon) także za pomocą Bluetooth, co finalnie ograniczy konieczność „ozdabiania” naszego kącika TV dodatkowymi przewodami."

Pełna zawartość zestawu

CINEBAR ULTIMA Streaming
 • 1 × Teufel Streamer – Black
  • 1 × Cinchkabel für Teufel Streamer
  • 1 × Netzteil für Teufel Streamer (inkl. Kabel)
 • 1 × CINEBAR ULTIMA – Black
  • 2 × Boczna kratka do CINEBAR ULTIMA
  • 1 × Pilot do CINEBAR ULTIMA – Black
  • 1 × Przednia kratka do CINEBAR ULTIMA – Black
  • 2 × Bateria AAA
  • 1 × Kabel zasilania – Black
Cinebar Ultima - Outline [SVG]