Cinebar Trios Surround "5.1-Set L"

Przejdź do zawartości
Otwórz menu Zamknij menu
Strona główna
 • SALE

Cinebar Trios Surround "5.1-Set L"

Fascynująco ponadczasowy

(26) 8.999, 7.649, Cena zawiera VAT 15% korzystna cena
 • Gotowy do wysyłki w przeciągu jednego dnia roboczego
 • 0, Wysyłka

Sale

Limitowana ilość w tej cenie

 • Wypróbuj przez 8 tygodni
 • Bezpośrednio od producenta
 • Darmowy zwrot wysyłki

Najważniejsze cechy

Soundbar Cinebar Trios

Dlatego kochamy ten produkt

Cinebar Trios Surround to prawdziwy Surround Sound Soundbar. Dwa krótkie głośniki tylne w konfiguracji Set L są sterowane bezprzewodowo. Nie rzucający się w oczy, klasyczny, elegancki design i porywające odtwarzanie dźwięku - w ten sposób Twój salon zamieni się w prawdziwe kino domowe.

Soundbar Cinebar Trios

Zalety na pierwszy rzut oka

 • Gotowy do gry system 5.1 z soundbarem najwyższej klasy i z bezprzewodowym, płaskim subwooferem
 • Bezprzewodowe głośniki tylne dostępne w konfiguracji Set M lub L
 • Zintegrowany, efektywny głośnik centralny zapewnia najlepsze możliwe zrozumienie mowy
 • Bezprzewodowy, płaski subwoofer do ustawienia pod sofą lub przy ścianie
 • Mocny dźwięk surround dzięki mocy łącznej 465 W, 22 driverom, systemowi dwudrożnemu i technologii Dynamore®
 • Bluetooth 4.0 z aptX® & NFC do bezprzewodowego streamingu muzyki w jakości płyty CD
 • Obudowa wykonana kompletnie ze szczotkowanego aluminium, gwarantuje perfekcyjną integrację w mieszkaniu
 • Może być sterowany za pomocą pilota TV (HDMI/CEC), instalacja w kilka sekund, zintegrowany uchwyt ścienny
(4.69 z 5 dla 26 ocen)
Wszystkie oceny

Surround soundbar

Pierwszy soundbar z dźwiękiem surround na serio i wypełniającym, przestrzennym odtwarzaniem. Stworzony w Berlinie.

Bezprzewodowy dźwięk 5.1

Przesyłanie sygnału do subwoofera i głośników tylnych odbywa się bezprzewodowo. Do tego potrzebujesz tylko jednego gniazdka. Nie musisz kłaść żadnych kabli przez cały pokój. Subwoofer i głośniki tylne włączają i wyłączają się automatycznie.

RearStation

RearStation odbiera sygnały od Cinebar bezprzewodowo

LT 4 Mk2 - silver - L 430 FCR Ausbauset

Tylne głośniki kompaktowe

Tylne głośniki kompaktowe są podłączane do gniazda

von Teufel

Płaski Subwoofer T 4000

Subwoofer odbiera sygnały od Cinebar bezprzewodowo

Flach-Subwoofer T 4000 - white - Set

Soundbar CS 42

Cinebar wysyła sygnały bezprzewodowo

Soundbar CS 42 von Teufel

Płaski subwoofer aktywny najwyższej klasy

T 4000 z łatwością robi szpagat między lekką integracją w pomieszczeniu oraz potężną dawką basu: Dzięki swojej płaskiej budowie (tylko 12,5 cm wysokości) subwoofer może zostać schowany w pokoju - czy to za szafą lub pod tapczanem.

Również zamontowanie T 4000 na ścianie jest możliwe dzięki dołączonemu do zestawu uchwytowi ściennemu. Równie dobrze możesz ustawić go na szafce pod telewizorem. Jego wytrzymała i dodatkowo wzmocniona obudowa z MDF nadaje się do tego idealnie.

Mimo swojej kompaktowej obudowy subwoofer zachwyca mocą 250 W. Za basy odpowiedziale są 3 przetworniki, które zastosowanie znalazły również w lubianym i wielokrotnie nagradzanym przez prasę fachową Systemie 4 THX. Bazując na typowym dla THX wyważonym odtwarzaniu subwoofer generuje bardzo głębokie, pełne ciśnienia basy do częstotliwości granicznej rzędu 35 Hz (- 3 dB). Dzięki dużym skokom membran i bujnie rozłożonym końcówkom mocy wysokie dżwięki pozostają czyste i wolne od zakłóceń.

T 4000 nadaje się zarówno do ścieżek dźwiękowych filmów i gier, jak i muzyki.

Uniwersalne zastosowanie pozwala na użycie T 4000 z prawie każdym zestawem kina domowego. Idealny do pasującego zestawu Teufel lub jako doposażenie posiadanego systemu.
Flach-Subwoofer T 4000 - black - Couch Black 2

OFC Miedź 

Oxygen Free Copper: Masywny kabel składa się z miedzi wolnej od tlenu z czystością ponad 99,9 %, dzięki której w kablu nie będą zachodzić reakcje utleniania, a przewodowość kabla nie zostanie zaburzona. Miedź o najwyższej czystości jest wytwarzana w specjalnym, długotrwałym procesie. Konsekwencją jest wierna orginałowi, wolna od zakłóceń jakość dźwięku przez bardzo długi czas użytkowania.

Więcej drutów w kablu

Kabel głośnika zawiera wiele drutów w jednej żyle. Odzwierciedla się to w dużej elastyczności i przewodowości.

Wytrzymała powłoka

Wytrzymała, ale jednocześnie elastyczna powłoka kabla chroni delikatne wnętrze. Biegun dodatni jest oznakowany.

Złącze

Dzięki wtykom bananowym kabel głośnikowy może zostać podłączony bezpośrednio do wzmacniacza lub głośnika.

Dostawa

Kabel głośnikowy zostanie dostarczony w oddzielnym opakowaniu. Zestaw zawiera również opaski zaciskowe.

Einfacher Ausbau

The Cinebar Trios surround extension set converts the Cinebar Trios into a full-fledged 5.1 surround sound system with wireless rear speakers.

System dwudrożny, 9 driverów, 465 W dla ciepłego, szczegółowego odtwarzania
Głośnik centralny zapewnia maksymalne zrozumienie mowy
Soundbar Cinebar Trios Teufel
Dynamore® stworzona w Berlinie dba o szeroki obraz stereo
Szeroki kąt rozproszenia dba o optymalne odtwarzanie również przy wielu słuchaczach
Design bez wentylatorów, a co za tym idzie bez przeszkadzających hałasów

Dynamore

Stworzona przez nas technologia Dynamore oferuje dzięki bocznym głośnikom zachwycający dźwięk przestrzenny, bez konieczności ustawiania dodatkowych głośników tylnych.

Instalacja

Połącz soundbar z telewizorem za pomocą kabla HDMI. Gotowe. Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych urządzeń takich jak wzmacniacze lub amplitunery. Soundbar posiada zintegrowany uchwyt ścienny i kanały na kable.

PDS - Cinebar Trios - Installation

Bluetooth

Bluetooth z kodekiem aptX gwarantuje bezprzewodowy przesył muzyki w jakości płyty CD ze smartfonu/tabletu/komputera PC lub Maca do soundbaru. Przesył funkcjonuje z np. Spotify, Youtube, iTunes, Facebooka, aplikacji, gier itd. Dzięki NFC połączenie następuje w kilka sekund.

PDS - Cinebar Trios - Bluetooth

Jeden pilot

Soundbarem możesz sterować za pomocą zawartego w zestawie pilota lub pilota telewizyjnego. Skomplikowane programowanie nie jest konieczne. Wykonany z aluminium pilot z zaokrąglonymi rogami jest niezwykle miły w dotyku.

Więcej to lepiej

Cinebar Trios wspiera wszystkie popularne formaty dźwięku oraz HDMI CEC i ARC. Do tego dorzucamy funkcję synchronizacji odtwarzania z ruchami warg i inne ustawienia dźwięku.

PDS - Cinebar Trios - Mehr ist besser

Aluminium

Obudowa soundbara jest wykonana w całości ze szczotkowanego aluminium - to drogi, ale bardzo stabilny materiał, idealny do budowy głośników. Zakłócenia i wibracje zostaną zredukowane. Ponadto głośniki nabierają szlachetnego, eleganckiego wyglądu i pasują do każdego salonu.

PDS - Cinebar Trios - Aluminium

Wpasują się wszędzie

Smukłe kolumny zajmują powierzchnię kartki w formacie A5, dlatego z łatwością znajdziesz na nie miejsce w Twoim domu. Eleganckie aluminium pasuje do każdego wystroju pomieszczenia.

Heimkino null LT 4 Mk2 L FR Lautsprecher Schwarz

Przeżyj wysoką jakość

Kolumny wykonane są w całości ze szczotkowanego aluminium - bardzo drogiego i jednocześnie bardzo stabilnego tworzywa, idealnego do produkcji głośników. W ten sposób zakłócenia i wibracje zostają zredukowane. Oprócz tego głośniki zyskują elegancki wygląd, który pasuje do każdego salonu.

Poczuj porywające odtwarzanie dźwięku

LT 4 oferuje ponadprzeciętne dźwiękowe osiągi dla ścieżek dźwiękowych filmów i gier oraz muzyki. Jest to możliwe dzięki dotychczas niespotykanej w tej klasie cenowej budowie:

 • Trójdrożny system rozdziela nadchodzące od amplitunera sygnały na 5 driverów, które są bardziej wydajne w obrębie swoich optymalnych zakresów częstotliwości, niż system dwudrożny lub szerokopasmowy.
 • Cztery duże drivery średniotonowe 75 mm gwarantują odtwarzanie pełnego dźwięku z mocnym basem. Cieńki, zimny dźwięk jest LT 4 obcy.
 • Duży skok membrany umożliwia wysokie poziomy dźwięku bez zakłóceń oraz dobrą precyzję odtwarzania.
 • Duży tweeter o rozmiarze 20 mm nadaje głosom i efektom jedwabistego, dokładnego brzmienia i nie brzmi przy tym zbyt agresywnie.
 • Mimo smukłości kolumn częstotliwość podziału do subwoofera to 120 Hz, dzięki czemu głęboki bas prawie w ogóle nie może zostać zlokalizowany, a subwoofer może zostać umieszczony w każdym miejscu w pomieszczeniu.
 • Lekko zaokraglone kąty kolumn skutkują dużym horyzontalnym kątem rozproszenia, dzięki czemu wyważony dźwięk dociera do prawie każdego miejsca w pomieszczeniu.
Heimkino LT 4 Mk2 Teufel

Łatwe ustawienie i instalacja

Smukłe kolumny stoją stabilnie na masywnych aluminiowych cokołach, głośnik centralny i krótkie kolumny (tylko w zestawie M) posiadają zintegrowane uchwyty ścienne. Alternatywnie głośnik centralny może zostać umieszczony na zawartej w zestawie podstawce. Każdy z głośników może pochwalić się stabilnymi, pozłacanymi zaciskami, które przyjmą kable o przekroju do 2,5 mm².

Heimkino null LT 4 Mk2 L FR Lautsprecher Schwarz Frontansicht

Subwoofer Wireless Modul

Do korzystania z modułu wymagany jest płaski subwoofer T 4000 lub subwoofer S 6000 oraz odbiornik AV CoreStation/DecoderStation 6 lub bezprzewodowy nadajnik subwoofera (podłączony do linii zewnętrznego wzmacniacza). Moduł umieszcza się po prostu z tyłu T 4000/S 6000 w przewidzianym do tego celu otworze.

Wstępne podłączenie modułu subwoofera do modułu CoreStation/DecoderStation6/Subwoofer Wireless Transmitter odbywa się w wygodny sposób za pośrednictwem menu CoreStation/DecoderStation6 w telewizorze. Po sparowaniu urządzenia łączą się teraz do 10m, gdy tylko subwoofer i CoreStation/DecoderStation 6 zostaną włączone.

Moduł ten dodatkowo ułatwia szybką i dyskretną integrację z salonem. Transmisja sygnału jak i sama transmisja jest bezstratna. Bas jest transmitowany czysto, precyzyjnie i z wysoką wiernością impulsową.

  Wymagania dotyczące korzystania z bezprzewodowego modułu subwoofera:

 1. Subwoofer Tuefel Flat T 4000 lub Teufel Subwoofer 6000
 2. Bezprzewodowy nadajnik CoreStation lub DecoderStation 6 lub Subwoofer na odbiorniku AV innych producentów

Pełna zawartość zestawu

 • 1× Płaski subwoofer T 4000
 • 1× Kabel głośnikowy (15 m) - C1015S
 • 1× Soundbar CS 42
 • 2× Kolumna L 430 FR (szt.)
 • 1× SubConnect MOD
Cinesystem Trios L - Outline [SVG]

Szczegóły techniczne

 • von Teufel

  REARSTATION Compact RX (szt.)

  RearStation Compact do bezprzewodowego przesyłania sygnałów audio ze źródła do głośników. RearStation wymaga wtyczki do sieci elektrycznej 230 V. Kable do głośników tylnych są ciągnięte od RearStation.

  • Opis Artykuł
   Szerokość 7,10 cm
   Waga 300 g
   Wysokość 18,30 cm
   Głębokość 4,20 cm
  • Opis Artykuł
   Wyjście cinch 1
   Wyjście głośnikowe High Level 1
   Zaciski przyłączeniowe Zaciski głośnikowe
  • Opis Artykuł
   Napięcie zasilania Tak
   Automatyczne włączanie/wyłączanie Tak
   Inne Częstotliwość podziału do zwrotnicy 2.4 GHz
   Pamięć ustawień po odłączeniu Tak
   Funkcja standby Tak
   Moc wyjściowa sinus (RMS) satelita 60 W
   Inne W trybie stereo każdy z dwóćh dostarczonych odbiorników nadaje jeden kanał (z możliwością regulacji w lewo lub w prawo)
   Konfiguracja wzmacniacza 2 x 1.0
   Technologia wzmacniacza Class D
   Kanały wzmacniacza 1
  • Opis Artykuł
   Maksymalna średnica kabla 1,50 mm
  Soundbar CS 42 von Teufel

  Soundbar CS 42

  Wykonany z aluminium soundbar klasy high end z bluetooth i możliwością rozbudowy do systemu 5.1.

  • Opis Artykuł
   Szerokość 115,00 cm
   Waga 6,50 kg
   Wysokość 9,30 cm
   Inne Całkowita wysokość ze stojakiem stołowym to 11.7 cm
   Głębokość 9,80 cm
  • Opis Artykuł
   Wyjście subwoofera 1
   Wejścia wtyczka minijack 3,5 mm 1
   Cyfrowe wejścia optyczne 1
   Bluetooth aptX Tak
   Bluetooth Bluetooth 4.0 aptX
   Bluetooth Tak
   NFC Tak
   USB 2.0 Do aktualizacji oprogramowania
   HDMI 3D ARC CEC‌ Tak
   Inne HDMI CEC HDMI ARC Wspiera 3D video
   Wyjścia wideo - HDMI Tak
   Wersja HDMI 1.4b
   Wejście wideo- HDMI Tak
   Wejście wideo- HDMI Tak
  • Opis Artykuł
   DTS NEO:6 Tak
   DTS Tak
   Dolby Digital Tak
   Dolby Pro Logic II Tak
   Dolby Pro Logic Tak
  • Opis Artykuł
   Konwerter audio-cyfrowo-analogowy 24 Bit/96 kHz Cirrus Logic
   Dynamore® Tak
   Zintegrowany DSP Tak
   Ekran Tak
   OSD Tak
   Napięcie zasilania Tak
   Automatyczne włączanie/wyłączanie Tak
   Maksymalny pobór mocy 225 W
   Stopień ochrony 2
   Pamięć ustawień po odłączeniu Tak
   Funkcja standby Tak
   Pobór mocy w trybie standby 0,40 W
   Moc wyjściowa sinus (RMS) satelita 75 W
   Satelitarna moc wyjściowa impulsowa (szczyt) 55 W
   Konfiguracja wzmacniacza 3.0
   Technologia wzmacniacza Class D
   Kanały wzmacniacza 6
  • Opis Artykuł
   Pilot na podczerwień
   Materiał Aluminium
  • Opis Artykuł
   Zasada akustyczna Dwudrożna
   Konstrukcja obudowy Zamknięta
   Materiał obudowy Aluminium
   Powierzchnia obudowy Szczotkowane aluminium
   Pojemność wewnętrzna netto 7 Litry
   Otwory montażowe Tak
   Wbudowany stojak Tak
   Uchwyty montażowe Tak
   Tweeter (ilość w głośniku) 3
   Tweeter (średnica) 20,00 mm
   Tweeter (materiał) Jedwab
   Driver średniotonowy (ilość w głośniku) 6
   Driver średniotonowy (średnica) 77,00 mm
   Driver średniotonowy (materiał) Pokrycie celulozowe
   Moc ciągła (IEC - Long Term) 45 W
   Zakres częstotliwości od/do 130 - 20000 Hz
   Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) 60 W
   Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego 104 dB/1m
  Subwoofer Bass T Schwarz von Teufel

  Płaski subwoofer T 4000

  Płaski subwoofer do ustawienia przy ścianie, pod sofą lub telewizorem. Częstotliwość graniczna 35 Hz.

  • Opis Artykuł
   Szerokość 95,50 cm
   Waga 13,20 kg
   Wysokość 12,50 cm
   Głębokość 30,00 cm
  • Opis Artykuł
   Wejścia cinch stereo 1
  • Opis Artykuł
   Napięcie zasilania Tak
   Automatyczne włączanie/wyłączanie Tak
   Gniazdo kabla sieciowego Tak
   Stopień ochrony 2
   Bezpiecznik Tak
   Pamięć ustawień po odłączeniu Tak
   Funkcja standby Tak
   Pobór mocy w trybie standby 0,40 W
   Regulacja poziomu wejściowego Tak
   Regulator częstotliwości (zakres) Tak
   Regulacja fazy Tak
   Najniższa częstotliwość (-3 dB) 35 Hz
   Bezprzewodowy Subwoofer Tak
   Moc wyjściowa sinus (RMS) Bass 150 W
   Moc wyjściowa impulsowa (szczyt) Bass 240 W
   Inne DSP z urządzeń analogowych
   Konfiguracja wzmacniacza 1.0
   Technologia wzmacniacza Class D
   Kanały wzmacniacza 1
   Subwoofer Tak
  • Opis Artykuł
   Przystosowany do amplitunera Tak
   Zasada akustyczna Jednodrożna
   Downfire Tak
   Konstrukcja obudowy Bass reflex
   Materiał obudowy MDF
   Powierzchnia obudowy Matowy lakier
   Wbudowany stojak Tak
   Inne Ekstremalnie duży skok membrany
   Woofer (ilość w głośniku) 3
   Woofer (średnica) 130,00 mm
   Woofer (materiał) Pokrycie celulozowe
   Zakres częstotliwości od/do 35-200 Hz
   Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego 102 dB/1m
  LT 4 Mk2 - L 430 FR - silver - front angled

  Kolumna L 430 FR (szt.)

  Wydajna kolumna L 430 FR klasy hifi. Wykonana z aluminium. Dźwiękowo identyczna z L 430 C, L 430 FCR i Trios.

  • Opis Artykuł
   Szerokość 9,10 cm
   Waga 5,80 kg
   Wysokość 114,30 cm
   Inne Wysokość wraz z podstawką
   Głębokość 9,10 cm
  • Opis Artykuł
   Przystosowany do amplitunera Tak
   Przystosowany do wtyków bananowych Tak
   Maksymalna średnica kabla 2,50 mm
   Zasada akustyczna Trójdrożna
   Konstrukcja obudowy Zamknięta
   Materiał obudowy Aluminium
   Powierzchnia obudowy Szczotkowana
   Pojemność wewnętrzna netto 3,8 Litry
   Tweeter (ilość w głośniku) 1
   Tweeter (średnica) 19,00 mm
   Tweeter (materiał) Tkanina
   Driver średniotonowy (ilość w głośniku) 2
   Driver średniotonowy (średnica) 80,00 mm
   Driver średniotonowy (materiał) Papier, pokryty
   Woofer (ilość w głośniku) 2
   Woofer (średnica) 80,00 mm
   Woofer (materiał) Papier, pokryty
   Moc ciągła (IEC - Long Term) 70 W
   Czułość (2.83 V / 1 m) 86 dB
   Zakres częstotliwości od/do 135-20000 Hz
   Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) 100 W
   Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego 101 dB/1m
   Impedancja 4-8 Om
   Częstotliwość podziału zwrotnicy 450/2800 Hz
  • Opis Artykuł
   Zaciski przyłączeniowe Zaciski biegunowe, pozłacane
   Rekomendowana minimalna moc wyjściowa amplitunera 20 W

Testy i opinie