
BAMSTER PRO
Glam rock

BAMSTER XS to najmniejszy głośnik od Teufel, gra on za to przy tym o wiele większym dźwiękiem, niż inne głośniki tych rozmiarów. To Twój stały towarzysz muzycznych podbojów: mały ale sexy!

"...Bamster XS to szarmancki towarzysz, którego usłyszysz i zobaczysz!"

Dla mocnego dźwięku w formacie kieszeniowym i o ultralekkiej wadze. Czy to na szczytach gór, w Tokio czy Manaus – BAMSTER XS będzie Ci zawsze z chęcią towarzyszył i zadba o najlepszą rozrywkę.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 14 cm |
| Wysokość | 2,3 cm |
| Głębokość | 7,2 cm |
| Waga | 0,2 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wejścia wtyczka minijack 3,5 mm | 1 |
| Bluetooth | tak |
| Zestaw głośnomówiący | tak |
| Wyjście wtyczka jack 3,5 mm | 1 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Typ baterii | Litowo-jonowa |
| Napięcie zasilania | 5 V |
| Automatyczne włączanie/wyłączanie | Tak |
| Funkcja standby | tak |
| Maksymalna moc wyjściowa na kanał satelitarny | 3 W |
| Całkowita moc wyjściowa (RMS) | 6 W |
| Konfiguracja wzmacniacza | 2.0 |
| Technologia wzmacniacza | Class D |
| Kanały wzmacniacza | 2 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne ABS, aluminium |
| Powierzchnia obudowy | Lakierowana, matowa |
| Głośniki szerokopasmowe (ilość w obudowie) | 2 |
| Głośniki szerokopasmowe (średnica) | 25 mm |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 78 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 150 - 20000 Hz |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 94 dB/1m |
| Układ głośników | Jednodrożny |
| Konstrukcja obudowy | Zamknięta |

"...Bamster XS to szarmancki towarzysz, którego usłyszysz i zobaczysz!"

