
Kabel stereo cinch 3.0m - C7030A
Kabel stereo cinch 0,5 m

Germany’s most-purchased loudspeaker in 2014 is now available as a complete system.* The Ultima 40 Surround Complete is a complete plug-&-play system that contains everything you need to enjoy 5.1 home cinema, thrilling gaming sound and hi-fi music playback.

| Opis | Produkt |
|---|---|
| Długość kabla | 2,5 m |

| Opis | Produkt |
|---|---|
| Długość kabla | 30 m |

Wydajny głośnik centralny z świetnie brzmiącym tweeterem i 2 driverami średniotonowymi w konfiguracji D'Appolito zapewnia wysokie zrozumienie mowy i pełny dźwięk przy grach i filmach - również przy niskich poziomach głośności. Dźwiękowo jest on dostrojony idealnie do Ultimy 40 Mk 2. Głośnik centralny możesz bez problemu zamocować na ścianie lub ustawić na stojaku.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 42 cm |
| Wysokość | 17 cm |
| Głębokość | 15,7 cm |
| Waga | 6,7 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Zaciski terminala | Zaciski śrubowe, pozłacane |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Przystosowany do wtyków bananowych | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 4 mm |
| Zdejmowana pokrywa przednia | tak |
| Materiał obudowy | MDF |
| Powierzchnia obudowy | Foliowana |
| Ochrona magnetyczna | tak |
| Pojemność wewnętrzna netto | 7 L |
| Otwory montażowe | tak |
| Zintegrowany stojak | tak |
| Uchwyty montażowe | tak |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 25 mm |
| Głośnik wysokotonowy (materiał) | Tkanina |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (ilość w obudowie) | 2 |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (średnica) | 110 mm |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (materiał) | Kevlar/włókno szklane |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 100 W |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 89 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 90 - 20000 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 150 W |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 107 dB/1m |
| Impedancja [Om] | 4 - 8 Ohm |
| Układ głośników | Dwudrożny |
| Konstrukcja obudowy | Zamknięta |
| Średnica otworu na śruby | 6 mm |

Trójdrożny głośnik stojący HiFi. Potężny dźwięk i wspaniały stosunek ceny do jakości.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 21,5 cm |
| Wysokość | 106 cm |
| Głębokość | 32,7 cm |
| Waga | 20,3 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Zaciski terminala | Zaciski śrubowe, pozłacane |
| Rekomendowana minimalna moc wyjściowa amplitunera | 20 W |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Przystosowany do wtyków bananowych | tak |
| Bi-Amping/Bi-Wiring | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 4 mm |
| Otwory kompensujące (pozycja) | Tylne |
| Otwory kompensujące | 2 |
| Zdejmowana pokrywa przednia | tak |
| Materiał obudowy | MDF |
| Powierzchnia obudowy | Foliowana |
| Pojemność wewnętrzna netto | 52 L |
| Przygotowany pod spikes | tak |
| Zintegrowany stojak | tak |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 25 mm |
| Głośnik wysokotonowy (materiał) | Tkanina |
| Głośnik średniotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik średniotonowy (średnica) | 165 mm |
| Głośnik średniotonowy (materiał) | Kevlar/włókno szklane |
| Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) | 2 |
| Głośnik niskotonowy (średnica) | 165 mm |
| Głośnik niskotonowy (materiał) | Membrana z włókna szklanego-celuloza |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 120 W |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 87 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 45 - 20000 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 200 W |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 108 dB/1m |
| Impedancja [Om] | 4 - 8 Ohm |
| Układ głośników | Trójdrożny |
| Konstrukcja obudowy | Bass reflex |
| Częstotliwość podziału zwrotnica | 650 / 2600 Hz |

Dwudrożny głośnik regałowy klasy hi-fi w obudowie bass reflex. Bardzo dobre, precyzyjne odtwarzanie basu, neutralne tony średnie i szczegółowe dźwięki wysokie osiągane są dzięki driverowi nisko-/średniotonowemu 165 mm i tweeterowi 25 mm. Ultima 20 Mk2 oferuje wysokie obciążenie aż do 80 W i odtwarzanie bez zakłóceń w pomieszczeniach do 25 m².
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 21,5 cm |
| Wysokość | 33,5 cm |
| Głębokość | 24 cm |
| Waga | 6 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Zaciski terminala | Zaciski śrubowe, pozłacane |
| Rekomendowana minimalna moc wyjściowa amplitunera | 30 W |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Przystosowany do wtyków bananowych | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 4 mm |
| Otwory kompensujące (pozycja) | Tylne |
| Otwory kompensujące | 1 |
| Średnica otowrów na śruby | 6 mm |
| Zdejmowana pokrywa przednia | tak |
| Materiał obudowy | MDF |
| Powierzchnia obudowy | Foliowana |
| Pojemność wewnętrzna netto | 10 L |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 25 mm |
| Głośnik wysokotonowy (materiał) | Tkanina |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (średnica) | 165 mm |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (materiał) | Kevlar/włókno szklane |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 50 W |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 84 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 70 - 20000 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 80 W |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 104 dB/1m |
| Impedancja [Om] | 4 - 8 Ohm |
| Częstotliwość podziału dla subwoofera (rekomendowana) | 80 Hz |
| Układ głośników | Dwudrożny |
| Konstrukcja obudowy | Bass reflex |
| Częstotliwość podziału zwrotnica | 2600 Hz |

45 litrów pojemności i ponad 20 kilogramów wagi - to idealne wymogi dla szczególnie silnego wzmacniacza (125 W mocy sinus) i ponadprzeciętnie dużego woofera z średnicą 250 mm.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 34,5 cm |
| Wysokość | 55 cm |
| Głębokość | 34,5 cm |
| Waga | 20,3 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wejścia cinch | 1 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Automatyczne włączanie/wyłączanie | Tak |
| Kabel - konektor IEC | tak |
| Klasa ochronności | 2 |
| Bezpiecznik | tak |
| Przechowywanie ustawień po odłaczeniu | tak |
| Funkcja standby | tak |
| Pobór mocy w trybie standby | 0,5 W |
| Bass boost/EQ | tak |
| Regulator poziomu wejściowego | tak |
| Regulacja poziomu | tak |
| Regulacja fazy | 0 / 180° |
| Moc wyjściowa sinus (RMS) Bass | 125 W |
| Moc wyjściowa impulsowa (szczyt) Bass | 150 W |
| Konfiguracja wzmacniacza | 1.0 |
| Technologia wzmacniacza | Class D |
| Kanały wzmacniacza | 1 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Najniższa częstotliwość (-3 dB) | 38 Hz |
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Otwory kompensujące (pozycja) | Dolne |
| Otwory kompensujące | 1 |
| Średnica otowrów na śruby | 6 mm |
| Materiał obudowy | MDF |
| Powierzchnia obudowy | High gloss (front), foil (corpus) |
| Ochrona magnetyczna | tak |
| Pojemność wewnętrzna netto | 45 L |
| Zintegrowany stojak | tak |
| Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik niskotonowy (średnica) | 250 mm |
| Głośnik niskotonowy (materiał) | Celuloza |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 88 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 40 - 250 Hz |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 114 dB/1m |
| Układ głośników | Jednodrożny |
| Konstrukcja obudowy | Bass reflex |

Ultrakompaktowy amplituner 5.1 ze wzmacniaczem klasy D 360 W, HDMI i bluetooth - bogate wnętrze nie rzucające się w oczy w Twoim salonie.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 30,8 cm |
| Wysokość | 6,3 cm |
| Głębokość | 24 cm |
| Waga | 3,4 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wyjście słuchawkowe 3,5 mm | 1 |
| Wejścia cinch | 1 |
| Wejścia wtyczka minijack 3,5 mm | 2 |
| Cyfrowe wejścia koaksjalne | 1 |
| Cyfrowe wejścia optyczne | 1 |
| Bluetooth | tak |
| Bluetooth aptX | tak |
| Wyjścia video - HDMI | 1 |
| Wejście video- HDMI | 4 |
| Wyjście głośnikowe High Level | 5 |
| Wersja HDMI | 1.4a (3D) |
| Wersja HDMI | 1.4a (3D) |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Dolby Digital | tak |
| Dolby Pro Logic II | tak |
| DTS Digital Surround | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Zintegrowany DSP | tak |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Maksymalny pobór mocy | 500 W |
| Kabel - konektor IEC | tak |
| Klasa ochronności | 2 |
| Przechowywanie ustawień po odłaczeniu | tak |
| Funkcja standby | tak |
| Pobór mocy w trybie standby | 0,4 W |
| Maksymalna moc wyjściowa na kanał satelitarny | 100 W |
| Konfiguracja wzmacniacza | 5.0 |
| Technologia wzmacniacza | Class D |
| Kanały wzmacniacza | 5 |
| Zintegrowany dekoder DD/dts/PLII | tak |
| Moc wyjściowa sinus (RMS) satelita | 80 W |
| Moc mierzona w | 4 Ohm |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| FM - UKW | tak |
| Pamięć stacji FM | 30 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Pilot | na podczerwień |
| Ustawienia wstępne | tak |

Niezbędne akcesoria są zawarte w zestawie.

Kabel stereo cinch 0,5 m

Kabel głośnikowy 2 x 4,0 mm²

Kabel głośnikowy 2 x 2,5 mm²

Wysokiej jakości kabel RCA

Wtyki bananowe, pokryte złotem

Uchwyt ścienny dla głośników kompaktowych dipolowych i w klasycznym formacie drewnianego pudełka

Odbiornik do bezprzewodowego odbierania sygnału subwoofera

Konwertor napięcia

Zestaw złożony z bezprzewodowego nadajnika i odbiornika dla bezprzewodowej transmisji sygnału subwoofera