Strona główna

Wybierz kraj lub region, aby wyświetlić zawartość dla Twojej lokalizacji i kupować online.
Przejdź do zawartości
Strona główna

Theater 500 Surround + Denon X3800H dla Dolby Atmos "5.1.2"

Odkryj nowy wymiar dźwięku

(7) 17 499,00 13 099,00 Cena zawiera VAT
25% korzystna cena
Kolor: Black
 • Zamów już teraz! Gotowy do wysyłki w przeciągu jednego dnia roboczego
 • 369,00 Wysyłka
 • Testuj przez 8 tygodni
 • Najniższa cena w przeciągu ostatnich 30 dni 13 099,00

Oszczędzaj już teraz %SHIPPING% na kosztach wysyłki z tym kodem

VKF-T4K
Skopiowano
Skopiuj i zrealizuj kod rabatowy*

Oferta jest nadal aktualna

Dzień
Godzina
Min.
Sek.

THEATER 500 Surround + DENON X3800H für Dolby Atmos "5.1.2"

Zobacz podobny produkt

Najważniejsze cechy

Theater 500 Surround

Dlatego kochamy ten produkt

Z tym gotowym do gry zestawem DENON wszystkie życzenia zostaną spełnione. Głosniki Theater 500 Surround oferują w swojej szlachetnej konstrukcji klasyczny dźwięk kina domowego oraz dźwięk stereo w bardzo wysokiej jakości. Przeżyj prawdziwy i porywający dźwięk 3D z mocnym i głębokim basem i korzystaj z licznych możliwości streamingowych oraz ustawień amplitunera AV.

Theater 500 Surround

Zalety na pierwszy rzut oka

 • Gotowy do gry kompletny zestaw z amplitunerem DENON AV AVC-X3800H: nowoczesna i ponadczasowa inscenizacja klasycznego kina domowego
 • Dźwięk kina domowego, muzyki i gier na wysokim poziomie z imponującym akustycznym wnętrzem i precyzyjną lokalizacją wszystkich fal dźwiękowych
 • Zawartość całego zestawu: 2 głośniki podłogowe Theater 500, głośnik centralny, subwoofer, 2 dipolowe głośniki tylne, amplituner DENON AV AVC-X3800H, 2 głośniki satelitarne Reflekt Dolby Atmos, zestaw kabli
 • Technologia wyrównania czasowego Time Alignment dla szczegółowej przestrzenności i obrazowania, koncepcja stałej kierunkowości z waveguide dla jednakowego dźwięku w każdej pozycji odsłuchowej, głośnik centralny z podwójny głośnikiem średnio/niskotonowym dla najlepszej zrozumiałości mowy
 • W zestawie: mplituner AV Denon AVC-X3800H z Dolby Atmos, Dolby Atmos Hihg Virtualization, Dolby True HD, DTS:X, DTS Neural:X, DTS Virtual:X, DTS-HD Master Audio, IMAX Enhanced, sterowanie głosowe przez Works with Alexa, Google Assistant, Apple Siri, Bluetooth, Amazon Music, AirPlay 2, Napster, TuneIn, Deezer, Spotify, Soundcloud, TIDAL i HEOS® Built-in
 • Potężny subwoofer S 6000 SW z wooferem 300 mm i mocą 250 W dla pełnego, mocnego basu, możliwość bezprzewodowego sterowania
 • System łatwy do rozbudowy, uchwyty ścienne i stojaki są dostępne osobno w kategorii "Akcesoria"

Umów się na sesję odsłuchową w sklepie Audiomagic w Warszawie lub odwiedź nas w Berlinie

Twoja sesja odsłuchowa

Gęsia skórka gwarantowana! Zajrzyj do sklepu naszego partnera w Warszawie lub przyjdź do naszego sklepu w Berlinie i przetestuj nasze produkty na własnych uszach! Czy to kompaktowe słuchawki, czy systemy dźwiękowe 5.1 – pracownicy sklepu służą Ci pomocą i fachową radą. Umów się na wizytę w sklepie z doradcami i odkryj dźwięk Teufel na żywo.
Reflekt Schwarz Frontansicht

Dolby Atmos i DTS:X

Dolby Atmos to metoda odtwarzania, bazująca na obiekcie i stworzona przez laboratoria Dolby. Ta metoda przydziela każdemu głośnikowi indywidualny sygnał. Niezwykle realistyczne doświadczenia dźwiękowe osiągane są dzięki głośnikom REFLEKT, które promieniują sygnał ku górze, który następnie odbija się od sufitu i dociera do słuchacza.

Rezultatem jest prawdziwy dźwięk 3D. Możesz usłyszeć, jak liście szumią nad Twoją głową, deszcz uderza w dach, a samoloty i helikoptery przelatują bezpośrednio nad Tobą.

Dolby Atmos zdobył popularność jako standard odtwarzania i jest używany na większości nowych płyt Blu-ray. Również usługi streamingowe, takie jak Netflix, odtwarzają filmy w formacie Dolby Atmos.

DTS:X to format konkurencyjny do Dolby Atmos. Ten tutaj przedstawiony zestaw jest kompatybilny w 100% z obydwoma formatami dźwiękowymi.

System 5.1.2 zawiera dwa głośniki REFLEKT. Jeśli używasz system w pomieszczeniach większych niż 20 m², polecamy Ci 4 głośniki REFLEKT.

Center z podwójnym głośnikiem średniotonowym

Kompaktowy głośnik centralny zachwyca swoją płaską budową, a jednocześnie ponadprzeciętnymi umiejętnościami odtwarzania. Powieś głośnik centralny bezpośrednio na ścianie lub ustaw go pod swoim telewizorem.

T 500 C 16 pasuje również na regał. Płyta podłogowa jest odłączana. Dżwiękowo przekonuje on na całej linii:

 • Liniowy przebieg częstotliwości dla bardzo dobrego rozumienia mowy
 • Efektywne głośniki gwarantują niewielkie zniekształcenia również przy wysokich poziomach dźwięku
Heimkino-Lautsprecher Theater 500 Heimkino 5.1 Surround Center-Lautsprecher

Stworzone w Berlinie

Dla muzyki każdego gatunku, ścieżek dźwiękowych filmów i gier: THEATER 500 to idealny partner do gry. Tym kolumnom nie są znane nienaturalne basy czy ostre dżwięki wysokie.
Teufel Heimkino-Lautsprecher Theater 500 Berlin

Technologia wyrównania czasowe Time Alignment
Technologia korygująca przesunięcie fazy umożliwia lepsze przedstawienie głosów i instrumentów w panoramie stereo.

Koncepcja Constant Directivity
Nowo uformowany falowód i wtyczka fazowa powodują szerokie i równomierne rozproszenie dźwięku.

Komora tłumiąca
We wnętrzu kolumny została zbudowana komora tłumiąca według zasady rezonatora Helmholtza, która dba o właściwy dźwięk. W ten sposób stojące fale i rezonanse w obudowie są skutecznie tłumione.

System bass reflex typu downfiring
System bass reflex, który promieniuje sygnały dźwiękowe w dół. Dzięki temu głośniki możesz ustawić blisko ściany lub w dowolnym miejscu w pomieszczeniu, a obraz dźwiękowy nie zostanie zaburzony.

System trójdrożny

W tej klasie cenowej to prawdziwy luksus: system trójdrożny. Dwa głośniki niskotonowe z lekkimi i stabilnymi membranami kevlarowymi produkują głęboki bas również bez subwoofera. Głośniki średniotonowe i wysokotonowe gwarantują szczegółowe odtwarzanie głosów i instrumentów, a co za tym idzie, prawie namacalną scene muzyczną. Technika pomiarnicza Klippel sprawia, że system THEATER jest perfekcyjny: nawet najmniejsze niedociągnięcia w przebiegu drgania membrany zostaną wykryte i usunięte.

Theater 500 Mk3 - T 500 F 16 Detail 2 - on Black

Technologia wyrównania czasowego Time Alignment firmy Teufel

Przesunięcie fazowe specyficznie umieszczonego głośnika wysokotonowego koryguje czas pracy i zapewnia wyraźną reprodukcję dźwięku. Wokale i instrumenty, ale także efekty dźwiękowe, są szczegółowo odtwarzane i moga być lepiej zlokalizowane w panoramie stereo. Dzięki temu usłyszysz dokładnie, gdzie coś się dzieje.
Teufel Heimkino-Lautsprecher Theater 500S Membran

Koncepcja Constant Directivity

Całkowicie nowo uformowany falowód i wtyczka fazowa gwarantują szerokie i równomierne rozproszenie dźwięku (jasnoszary obszar). Zaleta dla Ciebie: W każdej pozycji w pomieszczeniu możesz słuchać tego samego dźwięku z tak samo dobrym zrozumieniem mowy i lokalizacją.

Theater 500 Mk3 - Constant Directivity Concept
Theater 500 Mk3 - T 500 F 16 Gehäuse

Innowacyjna komora tłumiąca

We wnętrzu THEATER 500 kryje się komora tłumiąca (szary prostokąt) zbudowana według zasady rezonatora Helmholtza, która dba o właściwy dźwięk. W ten sposób stojące fale i rezonanse w obudowie mogą zostać skutecznie zminimalizowane. Objętość systemu bass reflex nie musiała zostać dodatkowo stłumiona, co prowadzi do niższej częstotliwości granicznej i wyższej skuteczności basu. Rezultatem jest wyważona scena dźwiękowa przy wszystkich poziomach głośności. Inne głośniki brzmią czasami dobrze tylko przy jednej głośności, przy innej z kolei odtwarzanie jest zniekształcone. Kolumny THEATER 500 produkują zawsze ten sam świetny dźwięk.

System bass reflex typu downfiring

THEATER 500 posiada system bass reflex, który wysyła sygnał w dół. Dzięki temu możesz ustawić system blisko ściany lub w dowolnym miejscu w pomieszczeniu, a scena dźwiękowa pozostanie niezmieniona. Niezwykle duży kanał bass reflex zapobiega hałasom przy dużych poziomach głośności.
Teufel Heimkino-Lautsprecher Theater 500S Downfiring Bassreflexsystem

Kontrolowana moc basu

Stworzony w Berlinie S 6000 SW jest modelem najwyższej klasy wśród uniwersalnych subwooferów marki Teufel. Jego najważniejsze cechy to:

 • Budowa typu front-firing dba o kontrolowane odtwarzanie
 • 300-milimetrowa obudowa zapewnia częstotliwość graniczną do 25 Hz
 • Prawie dwa razy większy otwór bass reflex gwarantuje mniej zakłóceń w obszarze częstotliwości granicznych
 • Niezwykle wydajna końcówka mocy o niskich szumach dba o czysty dźwięk i mniejsze zużycie energii
 • Możliwość wyposażenia w bezprzewodowy moduł do subwoofera sterowanego poprzez kompatybilne urządzenia (np.: ULTIMA 40 Active) lub opcjonalnie przez bezprzewodowy nadajnik do subwoofera
 • Możliwość bezprzewodowego sterowania za pomocą bezprzewodowego zestawu do subwoofera
 • Automatyczne włączanie i wyłączanie
 • Wiele możliwości ustawień (regulacja głośności, przełącznik fazy, przełącznik auto-level, filtr górnoprzepustowy)
 • Kompatybilny z amplitunerami z i bez licencji THX
System 6 THX Select S SW Subwoofer Frontansicht ohne Abdeckung
System 6 THX Select S SW Subwoofer Frontansicht
System 6 THX Select S SW Subwoofer Frontansicht

Głośniki dipolowe dla prawdziwej atmosfery kinowej

Dipole jako głośniki tylne symulują rozchodzenie się fal dźwiękowych jak w kinie, w którym kanały surround są odtwarzane przez wiele głośników. Nieukierunkowane promieniowanie głośników dipolowych do przodu i do tyłu przekłada się na wiarygodność i charakter dźwięku. Dwa głośniki średnio- i wysokotonowe gwarantują prężny dźwięk w całym zakresie częstotliwości.

 • Strojenie głośników jest dźwiękowo identyczne do głośników przednich
 • Zintegrowany uchwyt ścienny do łatwego montażu
 • Stabilne, pozłacane zaciski śrubowe (nadają się do wtyków bananowych) zapewniają optymalne połączenie; dla kabli do 4 mm²
Teufel T 500 D
Heimkino-Lautsprecher Theater 500 Mk3 Teufel T D
Pokaż więcej

Szczegóły techniczne

Theater 500 Mk3 - T 500 F 16 Angled Cover

Kolumna T 500 F 16

Trójdrożne kolumny najwyższej klasy

 • Opis Produkt
  Szerokość 20 cm
  Wysokość 104,6 cm
  Głębokość 29,3 cm
  Waga 20,43 kg
 • Opis Produkt
  Wejścia głośnikowe High Level 1
  Zaciski terminala Zaciski śrubowe, pozłacane
  Rekomendowana minimalna moc wyjściowa amplitunera 50 W
 • Opis Produkt
  Przystosowany do amplitunera tak
  Przystosowany do wtyków bananowych tak
  Bi-Amping/Bi-Wiring tak
  Maksymalna średnica kabla 4 mm
  Otwory kompensujące (pozycja) Dolne
  Otowory kompensujące 1
  Zdejmowana pokrywa przednia tak
  Materiał obudowy MDF
  Powierzchnia obudowy Laminat/lakier
  Pojemność wewnętrzna netto 51 L
  Przygotowany pod kolce tak
  Zintegrowany stojak tak
  Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie)  1
  Głośnik wysokotonowy (średnica) 25 mm
  Głośnik wysokotonowy (materiał) Tkanina
  Głośnik średniotonowy (ilość w obudowie) 1
  Głośnik średniotonowy (średnica) 160 mm
  Głośnik średniotonowy (materiał) Kevlar
  Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) 2
  Głośnik niskotonowy (średnica) 160 mm
  Głośnik niskotonowy (materiał) Kevlar
  Moc ciągła (IEC - Long Term) 180 W
  Czułość (2.83 V / 1 m) 88 dB
  Zakres częstotliwości od/do 39 - 21000 Hz
  Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) 240 W
  Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego 110 dB/1m
  Impedancja [Om] 4 - 8 Ohm
  Układ głośników Trójdrożny
  Budowa obudowy Bass reflex
  Częstotliwość podziału zwrotnica 250 / 1900 Hz
Theater 500 Mk3 - T 500 C 16 - angled no cover

Głośnik centralny T 500 C 16

Premium centre speaker

 • Opis Produkt
  Szerokość 59,5 cm
  Wysokość 24,3 cm
  Głębokość 22,8 cm
  Waga 12,5 kg
 • Opis Produkt
  Wejścia głośnikowe High Level 1
  Zaciski terminala Zaciski śrubowe, pozłacane
  Rekomendowana minimalna moc wyjściowa amplitunera 50 W
 • Opis Produkt
  Przystosowany do amplitunera tak
  Przystosowany do wtyków bananowych tak
  Maksymalna średnica kabla 4 mm
  Średnica otowrów na śruby 6 mm
  Zdejmowana pokrywa przednia tak
  Materiał obudowy MDF
  Powierzchnia obudowy MDF/lakier
  Pojemność wewnętrzna netto 14 L
  Otwory montażowe tak
  Uchwyty montażowe tak
  Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie)  1
  Głośnik wysokotonowy (średnica) 25 mm
  Głośnik wysokotonowy (materiał) Tkanina
  Głośnik średniotonowy/niskotonowy (ilość w obudowie) 2
  Głośnik średniotonowy/niskotonowy (średnica) 160 mm
  Głośnik średniotonowy/niskotonowy (materiał) Kevlar
  Moc ciągła (IEC - Long Term) 140 W
  Czułość (2.83 V / 1 m) 88 dB
  Zakres częstotliwości od/do 69 - 21000 Hz
  Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) 200 W
  Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego 106 dB/1m
  Impedancja [Om] 4 - 8 Ohm
  Częstotliwość podziału dla subwoofera (rekomendowana) 80 - 120 Hz
  Układ głośników Dwudrożny
  Budowa obudowy Zamknięta
  Częstotliwość podziału zwrotnica 300 /1600 Hz
Theater 500 Mk3 - T 500 D 16 - angled cover

Głośniki dipolowe T 500 DL 16

Głośniki dipolowe do rozbudowy systemu Theater 500 Surround do systemu w konfiguracji 7.1.

 • Opis Produkt
  Szerokość 16,3 cm
  Wysokość 26 cm
  Głębokość 19,3 cm
  Waga 5,13 kg
 • Opis Produkt
  Wejścia głośnikowe High Level 1
  Zaciski terminala Zaciski śrubowe, pozłacane
  Rekomendowana minimalna moc wyjściowa amplitunera 25 W
 • Opis Produkt
  Przystosowany do amplitunera tak
  Przystosowany do wtyków bananowych tak
  Maksymalna średnica kabla 4 mm
  Materiał obudowy MDF
  Powierzchnia obudowy Matowa (przód i tył), folia (korpus)
  Pojemność wewnętrzna netto 6 L
  Przygotowany pod kolce tak
  Zintegrowany stojak tak
  Moc ciągła (IEC - Long Term) 90 W
  Czułość (2.83 V / 1 m) 85 dB
  Zakres częstotliwości od/do 100 - 21000 Hz
  Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) 140 W
  Impedancja [Om] 4 - 8 Ohm
  Częstotliwość podziału dla subwoofera (rekomendowana) 80 - 120 Hz
  Układ głośników Dwudrożny
  Budowa obudowy Zamknięta
  Częstotliwość podziału zwrotnica 2300 Hz
  Przełącznik fazy dipol/monopol tak
Theater 500 Mk3 - T 500 D 16 - anlged no cover

Głośniki dipolowe T 500 DR 16

Głośniki dipolowe do rozbudowy systemu Theater 500 Surround do systemu w konfiguracji 7.1.

 • Opis Produkt
  Szerokość 16,3 cm
  Wysokość 26 cm
  Głębokość 19,3 cm
  Waga 5,13 kg
 • Opis Produkt
  Wejścia głośnikowe High Level 1
  Zaciski terminala Zaciski śrubowe, pozłacane
  Rekomendowana minimalna moc wyjściowa amplitunera 25 W
 • Opis Produkt
  Przystosowany do amplitunera tak
  Przystosowany do wtyków bananowych tak
  Maksymalna średnica kabla 4 mm
  Średnica otowrów na śruby 6 mm
  Zdejmowana pokrywa przednia tak
  Materiał obudowy MDF
  Powierzchnia obudowy Matowa (przód i tył), folia (korpus)
  Pojemność wewnętrzna netto 6 L
  Otwory montażowe tak
  Uchwyty montażowe tak
  Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie)  2
  Głośnik wysokotonowy (średnica) 25 mm
  Głośnik wysokotonowy (materiał) Tkanina
  Głośnik średniotonowy/niskotonowy (ilość w obudowie) 2
  Głośnik średniotonowy/niskotonowy (średnica) 130 mm
  Głośnik średniotonowy/niskotonowy (materiał) celulozowe
  Moc ciągła (IEC - Long Term) 90 W
  Czułość (2.83 V / 1 m) 85 dB
  Zakres częstotliwości od/do 100 - 21000 Hz
  Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) 140 W
  Impedancja [Om] 4 - 8 Ohm
  Częstotliwość podziału dla subwoofera (rekomendowana) 80 - 120 Hz
  Układ głośników Dwudrożny
  Budowa obudowy Zamknięta
  Częstotliwość podziału zwrotnica 2300 Hz
  Przełącznik fazy dipol/monopol tak
Reflekt Schwarz Dolby Atmos

Głośnik satelitarny Reflekt (szt.)

 • Opis Produkt
  Szerokość 13 cm
  Wysokość 18,5 cm
  Głębokość 8,7 cm
  Waga 1,46 kg
 • Opis Produkt
  Dolby Atmos tak
  DTS:X tak
 • Opis Produkt
  Zaciski terminala Zaciski śrubowe
 • Opis Produkt
  Przystosowany do amplitunera tak
  Maksymalna średnica kabla 2,5 mm
  Materiał obudowy MDF
  Powierzchnia obudowy Lakierowana, matowa
  Pojemność wewnętrzna netto 0,5 L
  Otwory montażowe tak
  Zintegrowany stojak tak
  Uchwyty montażowe tak
  Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie)  1
  Głośnik wysokotonowy (średnica) 25 mm
  Głośnik wysokotonowy (materiał) Tkanina
  Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) 1
  Głośnik niskotonowy (średnica) 90 mm
  Głośnik niskotonowy (materiał) Kevlar
  Czułość (2.83 V / 1 m) 85 dB
  Zakres częstotliwości od/do 150 - 20000 Hz
  Impedancja [Om] 4 Ohm
  Układ głośników Dwudrożny
  Budowa obudowy Zamknięta
System 6 THX Select S 6000 SW Subwoofer Frontansicht ohne Abdeckung

Subwoofer aktywny S 6000 SW

Bezprzewodowo sterowany subwoofer klasy high end

 • Opis Produkt
  Szerokość 37 cm
  Wysokość 47,4 cm
  Głębokość 54 cm
  Waga 23,6 kg
 • Opis Produkt
  Wejścia cinch 1
 • Opis Produkt
  Napięcie zasilania 230 V
  Automatyczne włączanie/wyłączanie Tak
  Maksymalny pobór mocy 250 W
  Kabel - konektor IEC tak
  Klasa ochronności 2
  Przechowywanie ustawień po odłaczeniu tak
  Funkcja standby tak
  Pobór mocy w trybie standby 0,4 W
  Regulator poziomu wejściowego tak
  Regulator częstotliwości (zakres) 20 - 50 Hz
  Regulacja poziomu tak
  Regulacja fazy tak
  Moc wyjściowa sinus (RMS) Bass 240 W
  Konfiguracja wzmacniacza 1.0
  Technologia wzmacniacza Class D
  Kanały wzmacniacza 1
 • Opis Produkt
  Najniższa częstotliwość (-3 dB) 25 Hz
  Przystosowany do amplitunera tak
  Otwory kompensujące (pozycja) Przednie
  Otowory kompensujące 1
  Zdejmowana pokrywa przednia tak
  Front-firing tak
  Materiał obudowy MDF
  Powierzchnia obudowy Foliowana, matowa
  Pojemność wewnętrzna netto 55 L
  Zintegrowany stojak tak
  Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) 1
  Głośnik niskotonowy (średnica) 300 mm
  Głośnik niskotonowy (materiał) celulozowe
  Zakres częstotliwości od/do 25 - 200 Hz
  Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego 110 dB/1m
  Układ głośników Jednodrożny
  Budowa obudowy Bass reflex
Denon AVC-X3800H

DENON AVC-X3800H

Denon AVC-X3800H jest amplitunerem AV najwyższej klasy. Dzięki niemu odkryjesz prawdziwy i porywający dźwięk 3D i skorzystasz z licznych możliwości streamingowych.

 • Opis Produkt
  Szerokość 43,4 cm
  Wysokość 16,7 cm
  Głębokość 37,9 cm
  Waga 12,5 kg
 • Opis Produkt
  AAC tak
  FLAC tak
  MP3 tak
  WAV tak
  WMA tak
  Dolby Atmos tak
  Dolby Surround tak
  Dolby TrueHD tak
  Dolby Vision Compatible tak
  DTS Virtual:X tak
  DTS-HD Master Audio tak
  DTS:X tak
  HDR10+ tak
  Dolby Vision tak
 • Opis Produkt
  Moc wyjściowa wzmacniacza: satelity 180 W
  Kanały wzmacniacza 9
  Skalowanie 4K UHD tak
 • Opis Produkt
  AirPlay 2 tak
  Bluetooth tak
  LAN tak
  Wi-Fi tak
  Wyjścia video - HDMI 3
  Wejście video- HDMI 6
  HEOS® Built-in tak
  Auro 3D tak
 • Opis Produkt
  Amazon Music tak
  Deezer tak
  napster tak
  SoundCloud tak
  Spotify tak
  TIDAL tak
  TuneIn Tak
 • Opis Produkt
  Pilot Na podczerwień
Subwoofer-Kabel C3525W

Kabel do subwoofera 2,5 m C3525W

 • Opis Produkt
  Długość kabla 2,5 m
Lautsprecherkabel C4530S - Rolle

30 m Kabel głośnikowy C4530S

 • Opis Produkt
  Średnica 4 mm
  Długość kabla 30 m
Lautsprecherkabel C4515S - Rolle

15 m Kabel głośnikowy C4515S

 • Opis Produkt
  Średnica 4 mm
  Długość kabla 15 m

Opinie

customer.review.ratings.filter.no.results

Pełna zawartość zestawu

Theater 500 Surround + Denon X3800H dla Dolby Atmos "5.1.2"
 • 2 × Kolumna T 500 F 16 – Black
 • 1 × Głośnik centralny T 500 C 16 – Black
 • 1 × Para głośników dipolowych T 500 D 16 – Black
  • 1 × Głośniki dipolowe T 500 DL 16 – Black
  • 1 × Głośniki dipolowe T 500 DR 16 – Black
 • 1 × Para głośników satelitarnych REFLEKT – Black
  • 2 × Głośnik satelitarny Reflekt (szt.) – Black
 • 1 × Subwoofer aktywny S 6000 SW – Black
  • 1 × Kabel zasilania – Black
 • 1 × Denon AVC-X3800H – Black
  • 1 × Pilot RC-1253 do DENON AVR-X2800H DAB/AVC-X3800H – Black
 • 1 × Kabel do subwoofera 2,5 m C3525W – Black
 • 1 × 30 m Kabel głośnikowy C4530S – White
 • 1 × 15 m Kabel głośnikowy C4515S – White

* Ważny do 20.05.2024, 23:59. Nie ważny na zakupy dokonane w przeszłości. Wypłata bonu w gotówce nie jest możliwa. Bon obowiązuje tylko dla klientów prywatnych. Nie może zostać zrealizowany w połączeniu z innymi bonami. Sprzedaż bonów jest zabroniona. Bon traci ważność w momencie zakupu. Dokładne informacje znajdziesz w naszych OWH.