
30 m Kabel głośnikowy C2530S
Kabel głośnikowy 2 x 2,5 mm²

Przeżycie kina domowego wyposażonego po brzegi jeszcze nigdy nei było takie łatwe. Dostaniesz go z najnowszymi funkcjami, głośnikami Dolby Atmos, funkcjami sieciowymi i aktualnymi standardami HDMI dla pełnego doświadczenia 4K. W zestawie oszczędzasz w porównaniu z zakupem pojedyńczych komponentów. Gwarantujemy Ci również perfekcyjne dopasowanie poszczególnych cześci zestawu.














| Opis | Produkt |
|---|---|
| Średnica | 4 mm |
| Długość kabla | 30 m |

| Opis | Produkt |
|---|---|
| Długość kabla | 15 m |

| Opis | Produkt |
|---|---|
| Długość kabla | 2,5 m |

Trójdrożne kolumny najwyższej klasy
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 20 cm |
| Wysokość | 104,6 cm |
| Głębokość | 29,3 cm |
| Waga | 20,43 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wejścia głośnikowe High Level | 1 |
| Zaciski terminala | Zaciski śrubowe, pozłacane |
| Rekomendowana minimalna moc wyjściowa amplitunera | 50 W |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Przystosowany do wtyków bananowych | tak |
| Bi-Amping/Bi-Wiring | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 4 mm |
| Otwory kompensujące (pozycja) | Dolne |
| Otwory kompensujące | 1 |
| Zdejmowana pokrywa przednia | tak |
| Materiał obudowy | MDF |
| Powierzchnia obudowy | Laminat/lakier |
| Pojemność wewnętrzna netto | 51 L |
| Przygotowany pod spikes | tak |
| Zintegrowany stojak | tak |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 25 mm |
| Głośnik wysokotonowy (materiał) | Tkanina |
| Głośnik średniotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik średniotonowy (średnica) | 160 mm |
| Głośnik średniotonowy (materiał) | Kevlar |
| Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) | 2 |
| Głośnik niskotonowy (średnica) | 160 mm |
| Głośnik niskotonowy (materiał) | Kevlar |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 180 W |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 88 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 39 - 21000 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 240 W |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 110 dB/1m |
| Impedancja [Om] | 4 - 8 Ohm |
| Układ głośników | Trójdrożny |
| Konstrukcja obudowy | Bass reflex |
| Częstotliwość podziału zwrotnica | 250 / 1900 Hz |

Amplituner 9.2 nawyższej klasy o mocy wyjściowej 180 W na kanał
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 43,5 cm |
| Wysokość | 20,1 cm |
| Głębokość | 39,8 cm |
| Waga | 14 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wyjście subwoofera | 2 |
| Wejścia analogowe | 6 |
| AUX | tak |
| Wejścia wtyczka minijack 3,5 mm | 1 |
| Wejścia audio HDMI | tak |
| Cyfrowe wejścia koaksjalne | 1 |
| Cyfrowe wejścia optyczne | 1 |
| AirPlay | tak |
| Bluetooth | tak |
| Google Cast | tak |
| FlareConnect | tak |
| USB 2.0 | tak |
| Wi-Fi | tak |
| HDMI 3D ARC CEC | tak |
| Wyjścia video - HDMI | 1 |
| Wejścia video- composite | 2 |
| Wyjścia analogowe | 1 |
| Wyjścia audio HDMI | tak |
| Wejścia video- komponenty | 2 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| FLAC | tak |
| MP3 | tak |
| WAV | tak |
| Dolby Atmos | tak |
| Dolby Digital | tak |
| Dolby Surround | tak |
| Dolby Vision | tak |
| dts Play-Fi | tak |
| DTS:X | tak |
| Apple Lossless | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Maksymalny pobór mocy | 850 W |
| Stały kabel | tak |
| Funkcja standby | tak |
| Pobór mocy w trybie standby | 0,15 W |
| Liczba stref | 2 |
| Moc wyjściowa wzmacniacza: satelity | 180 W |
| Bi-Amping | tak |
| Regulowane ustawienia dźwięku | tak |
| Multiroom | tak |
| Konfiguracja wzmacniacza | 11.2. / 5.2.4 |
| Technologia wzmacniacza | Class D |
| Kanały wzmacniacza | 11 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| AM - LW | tak |
| FM - UKW | tak |
| Radio internetowe | tak |
| RDS | tak |
| Pamięć stacji | 40 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Amazon Music | tak |
| Google Cast | tak |
| Deezer | tak |
| Spotify | tak |
| TIDAL | tak |
| TuneIn | Tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Pilot | Na podczerwień |
| Źródło zasilania | 2 x AAA |

Głośniki dipolowe do rozbudowy systemu Theater 500 Surround do systemu w konfiguracji 7.1.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 16,3 cm |
| Wysokość | 26 cm |
| Głębokość | 19,3 cm |
| Waga | 5,13 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wejścia głośnikowe High Level | 1 |
| Zaciski terminala | Zaciski śrubowe, pozłacane |
| Rekomendowana minimalna moc wyjściowa amplitunera | 25 W |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Przystosowany do wtyków bananowych | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 4 mm |
| Materiał obudowy | MDF |
| Powierzchnia obudowy | Matowa (przód i tył), folia (korpus) |
| Pojemność wewnętrzna netto | 6 L |
| Przygotowany pod spikes | tak |
| Zintegrowany stojak | tak |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 90 W |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 85 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 100 - 21000 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 140 W |
| Impedancja [Om] | 4 - 8 Ohm |
| Częstotliwość podziału dla subwoofera (rekomendowana) | 80 - 120 Hz |
| Układ głośników | Dwudrożny |
| Konstrukcja obudowy | Zamknięta |
| Częstotliwość podziału zwrotnica | 2300 Hz |
| Przełącznik fazy dipol/monopol | tak |

Głośniki dipolowe do rozbudowy systemu Theater 500 Surround do systemu w konfiguracji 7.1.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 16,3 cm |
| Wysokość | 26 cm |
| Głębokość | 19,3 cm |
| Waga | 5,13 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wejścia głośnikowe High Level | 1 |
| Zaciski terminala | Zaciski śrubowe, pozłacane |
| Rekomendowana minimalna moc wyjściowa amplitunera | 25 W |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Przystosowany do wtyków bananowych | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 4 mm |
| Średnica otowrów na śruby | 6 mm |
| Zdejmowana pokrywa przednia | tak |
| Materiał obudowy | MDF |
| Powierzchnia obudowy | Matowa (przód i tył), folia (korpus) |
| Pojemność wewnętrzna netto | 6 L |
| Otwory montażowe | tak |
| Uchwyty montażowe | tak |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 2 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 25 mm |
| Głośnik wysokotonowy (materiał) | Tkanina |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (ilość w obudowie) | 2 |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (średnica) | 130 mm |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (materiał) | celulozowe |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 90 W |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 85 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 100 - 21000 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 140 W |
| Impedancja [Om] | 4 - 8 Ohm |
| Częstotliwość podziału dla subwoofera (rekomendowana) | 80 - 120 Hz |
| Układ głośników | Dwudrożny |
| Konstrukcja obudowy | Zamknięta |
| Częstotliwość podziału zwrotnica | 2300 Hz |
| Przełącznik fazy dipol/monopol | tak |

Bezprzewodowo sterowany subwoofer klasy high end
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 37 cm |
| Wysokość | 47,4 cm |
| Głębokość | 54 cm |
| Waga | 23,6 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wejścia cinch | 1 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Automatyczne włączanie/wyłączanie | Tak |
| Maksymalny pobór mocy | 250 W |
| Kabel - konektor IEC | tak |
| Klasa ochronności | 2 |
| Przechowywanie ustawień po odłaczeniu | tak |
| Funkcja standby | tak |
| Pobór mocy w trybie standby | 0,4 W |
| Regulator poziomu wejściowego | tak |
| Regulator częstotliwości (zakres) | 20 - 50 Hz |
| Regulacja poziomu | tak |
| Regulacja fazy | tak |
| Moc wyjściowa sinus (RMS) Bass | 240 W |
| Konfiguracja wzmacniacza | 1.0 |
| Technologia wzmacniacza | Class D |
| Kanały wzmacniacza | 1 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Najniższa częstotliwość (-3 dB) | 25 Hz |
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Otwory kompensujące (pozycja) | Przednie |
| Otwory kompensujące | 1 |
| Zdejmowana pokrywa przednia | tak |
| Front-firing | tak |
| Materiał obudowy | MDF |
| Powierzchnia obudowy | Foliowana, matowa |
| Pojemność wewnętrzna netto | 55 L |
| Zintegrowany stojak | tak |
| Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik niskotonowy (średnica) | 300 mm |
| Głośnik niskotonowy (materiał) | Celuloza |
| Zakres częstotliwości od/do | 25 - 200 Hz |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 110 dB/1m |
| Układ głośników | Jednodrożny |
| Konstrukcja obudowy | Bass reflex |

| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 13 cm |
| Wysokość | 18,5 cm |
| Głębokość | 8,7 cm |
| Waga | 1,46 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Dolby Atmos | tak |
| DTS:X | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Zaciski terminala | Zaciski śrubowe |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 2,5 mm |
| Materiał obudowy | MDF |
| Powierzchnia obudowy | Lakierowana, matowa |
| Pojemność wewnętrzna netto | 0,5 L |
| Otwory montażowe | tak |
| Zintegrowany stojak | tak |
| Uchwyty montażowe | tak |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 25 mm |
| Głośnik wysokotonowy (materiał) | Tkanina |
| Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik niskotonowy (średnica) | 90 mm |
| Głośnik niskotonowy (materiał) | Kevlar |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 85 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 150 - 20000 Hz |
| Impedancja [Om] | 4 Ohm |
| Układ głośników | Dwudrożny |
| Konstrukcja obudowy | Zamknięta |

Premium centre speaker
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 59,5 cm |
| Wysokość | 24,3 cm |
| Głębokość | 22,8 cm |
| Waga | 12,5 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wejścia głośnikowe High Level | 1 |
| Zaciski terminala | Zaciski śrubowe, pozłacane |
| Rekomendowana minimalna moc wyjściowa amplitunera | 50 W |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Przystosowany do wtyków bananowych | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 4 mm |
| Średnica otowrów na śruby | 6 mm |
| Zdejmowana pokrywa przednia | tak |
| Materiał obudowy | MDF |
| Powierzchnia obudowy | MDF/lakier |
| Pojemność wewnętrzna netto | 14 L |
| Otwory montażowe | tak |
| Uchwyty montażowe | tak |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 25 mm |
| Głośnik wysokotonowy (materiał) | Tkanina |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (ilość w obudowie) | 2 |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (średnica) | 160 mm |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (materiał) | Kevlar |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 140 W |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 88 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 69 - 21000 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 200 W |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 106 dB/1m |
| Impedancja [Om] | 4 - 8 Ohm |
| Częstotliwość podziału dla subwoofera (rekomendowana) | 80 - 120 Hz |
| Układ głośników | Dwudrożny |
| Konstrukcja obudowy | Zamknięta |
| Częstotliwość podziału zwrotnica | 300 /1600 Hz |
Niezbędne akcesoria są zawarte w zestawie.

Kabel głośnikowy 2 x 2,5 mm²

Wysokiej jakości kabel RCA

Kabel głośnikowy 2 x 4,0 mm²

Wtyki bananowe, pokryte złotem

Stojak K&M klasy hi-fi do kompaktowych głośników marki Teufel

Para stojaków K&M klasy hi-fi do kompaktowych głośników marki Teufel

Odbiornik dla T 4000/S 6000 do bezprzewdowego przesyłania sygnałów subwoofera

Nadajnik do bezprzewodowego wysyłania sygnału subwoofera