
Uchwyt ścienny AC 7500 SM
Uchwyt ścienny dla głośników kompaktowych dipolowych i w klasycznym formacie drewnianego pudełka


The stereo speakers are two, two-way Teufel T 200 F speakers that with their classic portrait, play comfortably at upper registers - not only in Home Cinema areas but all others, including HiFi requirements.
The narrow construction of the speaker makes a smooth statement both on your shelf or – with support of the appropriate AC 6002 SP stand feet – next to the TV or free inside the room.
Enjoy an acoustically-enclosed two-way speaker with a 170 mm coated cellulose fibre woofer. A 25 mm large tissue dome is used for the tweeter, which is driven by a high-power neodymium magnet and a voice coil chilled in ferrofluid.
The run-time differences between the drivers is covered by the slightly offset and mirrored arrangement of the tweeters. As a result, there’s an optimised pulse behavior as well as a significant improvement in voice playback.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 19,5 cm |
| Wysokość | 44 cm |
| Głębokość | 28,5 cm |
| Waga | 7,7 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Zaciski terminala | 1 single wiring terminal |
| Rekomendowana minimalna moc wyjściowa amplitunera | 50 W |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do wtyków bananowych | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 10 mm |
| Zdejmowana pokrywa przednia | tak |
| Materiał obudowy | MDF 15mm |
| Powierzchnia obudowy | Body film, Front high-gloss laquer black |
| Ochrona magnetyczna | tak |
| Pojemność wewnętrzna netto | 15 L |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 25 mm |
| Głośnik wysokotonowy (materiał) | Tkanina |
| Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik niskotonowy (średnica) | 170 mm |
| Głośnik niskotonowy (materiał) | Celuloza |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 80 W |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 88 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 65 - 20000 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 140 W |
| Impedancja [Om] | 4 Ohm |
| Układ głośników | Dwudrożny |
| Konstrukcja obudowy | Zamknięta |

The stereo speakers are two, two-way Teufel T 210 F speakers that with their classic portrait, play comfortably at upper registers - not only in Home Cinema areas but all others, including HiFi requirements.
The narrow construction of the speaker makes a smooth statement both on your shelf or – with support of the appropriate AC 6002 SP stand feet – next to the TV or free inside the room.
Enjoy an acoustically-enclosed two-way speaker with a 170 mm coated cellulose fibre woofer. A 25 mm large tissue dome is used for the tweeter, which is driven by a high-power neodymium magnet and a voice coil chilled in ferrofluid.
The run-time differences between the drivers is covered by the slightly offset and mirrored arrangement of the tweeters. As a result, there’s an optimised pulse behavior as well as a significant improvement in voice playback.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 19,5 cm |
| Wysokość | 44 cm |
| Głębokość | 28,5 cm |
| Waga | 7,7 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Zaciski terminala | Zaciski śrubowe |
| Rekomendowana minimalna moc wyjściowa amplitunera | 50 W |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do wtyków bananowych | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 10 mm |
| Zdejmowana pokrywa przednia | tak |
| Materiał obudowy | MDF 15mm |
| Powierzchnia obudowy | High gloss (front), foil (corpus) |
| Ochrona magnetyczna | tak |
| Pojemność wewnętrzna netto | 15 L |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 25 mm |
| Głośnik wysokotonowy (materiał) | Tkanina |
| Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik niskotonowy (średnica) | 170 mm |
| Głośnik niskotonowy (materiał) | Celuloza |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 80 W |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 88 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 65 - 20000 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 140 W |
| Impedancja [Om] | 4 Ohm |
| Układ głośników | Dwudrożny |
| Konstrukcja obudowy | Zamknięta |

With it’s Klippel-optimised 330 mm woofer, a weight of 25 kilos, a 65 liter volume and a 250 watt amplifier with Class D technology, the T 2000 SW amazes with enormous power, pressure and deeply rich bass playbackt o 28 Hz. This Teufel subwoofer can fully satisfy rooms up to 50 m² – without any distortion, even at high volumes. It even reaches a maximum sound pressure of 107 dB!
And just because you might not want this baby to sit in the corner, the woofer is magnetically shielded, which enables it a comfy spot by the TV.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 38 cm |
| Wysokość | 60 cm |
| Głębokość | 48,5 cm |
| Waga | 25 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wyjście cinch stereo | 1 |
| Wejścia cinch stereo | 1 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Funkcja standby | tak |
| Regulator częstotliwości (zakres) | 40 - 240 Hz |
| Regulacja poziomu | tak |
| Regulacja fazy | Adjustable |
| Moc wyjściowa sinus (RMS) Bass | 250 W |
| Moc wyjściowa impulsowa (szczyt) Bass | 260 W |
| Technologia wzmacniacza | Digital |
| Kanały wzmacniacza | 1 |
| Przełącznik Full Range/Low Pass | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Najniższa częstotliwość (-3 dB) | 28 Hz |
| Otwory kompensujące (pozycja) | Dolne |
| Otwory kompensujące | 2 |
| Zdejmowana pokrywa przednia | tak |
| Materiał obudowy | MDF 21mm |
| Powierzchnia obudowy | High gloss (front), foil (corpus) |
| Ochrona magnetyczna | tak |
| Pojemność wewnętrzna netto | 68 L |
| Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik niskotonowy (średnica) | 330 mm |
| Głośnik niskotonowy (materiał) | Celuloza |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 107 dB/1m |
| Konstrukcja obudowy | Bass reflex |

Immediately striking: the T 210 C centre delivered tweeters. Through this construction of above everything else, a practical landscape speaker – gives a fabulous design hat-trick for the two front speakers. These identical drivers‘ assembly and positioning on the T 210 F front speakers and the T 210 C centre guarantee an absolutely homogenous interplay.
The free-standing and absolutely uninterrupted tweeter provides excellent spatiality and language comprehension. The T 210 C therefore sounds extremely good.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 44 cm |
| Wysokość | 25 cm |
| Głębokość | 26,5 cm |
| Waga | 6,8 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Zaciski terminala | Zaciski śrubowe |
| Rekomendowana minimalna moc wyjściowa amplitunera | 50 W |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do wtyków bananowych | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 10 mm |
| Zdejmowana pokrywa przednia | tak |
| Materiał obudowy | MDF 15mm |
| Powierzchnia obudowy | High gloss (front), foil (corpus) |
| Ochrona magnetyczna | tak |
| Pojemność wewnętrzna netto | 15 L |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 25 mm |
| Głośnik wysokotonowy (materiał) | Tkanina |
| Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik niskotonowy (średnica) | 170 mm |
| Głośnik niskotonowy (materiał) | Celuloza |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 80 W |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 88 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 65 - 20000 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 140 W |
| Impedancja [Om] | 4 Ohm |
| Układ głośników | Dwudrożny |
| Konstrukcja obudowy | Zamknięta |
Niezbędne akcesoria są zawarte w zestawie.