
Kable kino domowe 5.1 50m² "Performance" C4545S
Zestaw kabli do kina domowego 5.1 dla pomieszczeń do 50 m²

Jedyny w swoim rodzaju dźwięk kinowy. System 8 to dla prawdziwych fanów kina domowego ósmy cud świata, zbudowany na miarę wymagającej licencji THX Ultra 2, aby wnieść do Twojego świata moc, dynamikę i dźwiękowy wymiar prosto ze świata kinowego.

The S 800 D THX Ultra 2 dipole speakers astound through their high capacity and small dimensions, which make them perfectly suitable for integration into any living space. We're not aware of any smaller dipole with THX Ultra 2 certification.
The 130 mm bass driver of these three-way speakers is situated on the wall-facing side of the speaker enclosures. It renders a sound foundation which makes it possible to identify even low-frequency effect signals in the background. The speakers' mid- and high-range drivers project forward and backwards, and their 25 mm domes are reverse-polarised to deliver diffuse, ambient sound. Sound projected directly at the listener is minimised in favour of ambient sound which is reflected off of walls and creates an effect of open spatiality. This omni-directional projection contributes to captivating and believable sound quality which could never be rivalled by conventional speakers.
To avoid diffraction, both sides are covered by enclosures conceived of as cowls without any screws, bushings or grommets in them. An integrated wall-mount enables the dipoles to be attached to a wall, which is necessary for their stunning effect to fully unfold. They can also be mounted against a rear wall at an angle using the optional AC 6500 SM/L wall-mount and lock.

High-endowy subwoofer z wieloma możliwościami ustawień.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 36 cm |
| Wysokość | 54,8 cm |
| Głębokość | 70 cm |
| Waga | 41,7 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wejścia cinch stereo | 1 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wyświetlacz | tak |
| Napięcie zasilania | 230 V / 50 Hz V |
| Maksymalny pobór mocy | 1200 W |
| Kabel - konektor IEC | tak |
| Przechowywanie ustawień po odłaczeniu | tak |
| Funkcja standby | tak |
| Regulator poziomu wejściowego | tak |
| Regulator częstotliwości (zakres) | 60-220 Hz |
| Regulacja fazy | tak |
| Moc wyjściowa sinus (RMS) Bass | 500 W |
| Moc wyjściowa impulsowa (szczyt) Bass | 650 W |
| Technologia wzmacniacza | Class AB + DSP |
| Kanały wzmacniacza | 1 |
| Przełącznik Full Range/Low Pass | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Pilot | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Najniższa częstotliwość (-3 dB) | 25 Hz |
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Otwory kompensujące (pozycja) | Tylne |
| Otwory kompensujące | 1 |
| Down-firing | tak |
| Materiał obudowy | MDF |
| Powierzchnia obudowy | Lakier, wysoki połysk |
| Ochrona magnetyczna | tak |
| Pojemność wewnętrzna netto | 83,7 L |
| Przygotowany pod spikes | tak |
| Zintegrowany stojak | tak |
| Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik niskotonowy (średnica) | 300 mm |
| Głośnik niskotonowy (materiał) | Celuloza |
| Konstrukcja obudowy | Bass reflex |

Kompletnie na nowo zaprojektowane głośniki przednie Systemu 8 THX Ultra 2 łączą w sobie dwie cechy: mały, ale lepszy.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 45,8 cm |
| Wysokość | 24,9 cm |
| Głębokość | 19 cm |
| Waga | 8,5 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Zaciski terminala | Screw terminals, gold plated |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Przystosowany do wtyków bananowych | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 6 mm |
| Średnica otowrów na śruby | 6 mm |
| Zdejmowana pokrywa przednia | tak |
| Materiał obudowy | MDF z aluminiowymi wstawkami |
| Powierzchnia obudowy | Lakier, wysoki połysk |
| Ochrona magnetyczna | tak |
| Pojemność wewnętrzna netto | 16,6 L |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 25 mm |
| Głośnik wysokotonowy (materiał) | Tkanina |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (średnica) | 80 mm |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (materiał) | celulozowe |
| Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) | 2 |
| Głośnik niskotonowy (średnica) | 130 mm |
| Głośnik niskotonowy (materiał) | Celuloza |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 150 W |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 92 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 80 - 22000 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 200 W |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 111 dB/1m |
| Impedancja [Om] | 4 - 8 Ohm |
| Częstotliwość podziału dla subwoofera (rekomendowana) | 80 Hz |
| Układ głośników | Trójdrożny |
| Konstrukcja obudowy | Zamknięta |
| Częstotliwość podziału zwrotnica | 400 / 2500 Hz |
Zestaw nie zawiera kabli połączeniowych

Kabel głośnikowy 2 x 4,0 mm²

Wysokiej jakości kabel RCA

Wtyki bananowe, pokryte złotem

Uchwyt ścienny dla głośników kompaktowych dipolowych i w klasycznym formacie drewnianego pudełka

Para głośników Dolby Atmos z certyfikatem Dolby Atmos Enabled do rozbudowania zestawu kina domowego

Zestaw złożony z bezprzewodowego nadajnika i odbiornika dla bezprzewodowej transmisji sygnału subwoofera