SUPREME IN

Przejdź do zawartości
Otwórz menu Zamknij menu
Strona główna

SUPREME IN

Mocne. Kolorowe. Inspirujące. Wszyscy jesteśmy SUPREME.

(60) 539, 449, Cena zawiera VAT 16% korzystna cena
Kolor: Night black
 • Gotowy do wysyłki w przeciągu jednego dnia roboczego
 • 0, Wysyłka (Neutralna klimatycznie wysyłka Teufel)

 • Wypróbuj przez 8 tygodni
 • Bezpośrednio od producenta
 • Darmowy zwrot wysyłki

Najważniejsze cechy

Dlatego kochamy ten produkt

SUPREME IN to prawdziwa ikona stylu i dźwięku. Te słuchawki dokanałowe typu earbud gwarantują luźną, ale stabilną pozycję w uchu i nie wywierają żadnego ucisku na przewód słuchowy. W porównaniu z większymi słuchawkami Hi-Fi brzmią one doskonale.

Zalety na pierwszy rzut oka

 • Lekkie słuchawki dokanałowe typu earbud najwyższej klasy z liniowymi przetwornikami HD o średnicy 10,7 mm dla prezycyjnych dźwięków wysokich i mocnego basu na każdym urządzeniu
 • Przyjemna, luźna, ale stabilna pozycja w uchu, którą można dopasować za pomocą wkładek silikonowych oraz szlufki, nadają się do długich sesji muzycznych oraz dla osób noszących okulary, łatwe nałożenie: wybierz odpowiednie strony, obróć słuchawki prosto, dopasuj szlufkę i gotowe
 • Słyszalne hałasy zewnętrzne dla bezpiecznego słuchania muzyki w podróży
 • Bluetooth 5.0 z aptX™ i AAC dla streamingu muzyki w jakości podobnej do płyty CD z takich aplikacji jak Spotify, Deezer, Youtube, Apple Music i Co.
 • Funkcja systemu głośnomówiącego z technologią Qualcomm® dla bezprzewodowego telefonowania, rozmów przez Skype, Facetime, sterowanie głosowe za pośrednictwem Siri i Google Asisstant w wysokiej jakości dźwięku również w głośnym otoczeniu
 • Czas odtwarzania aż do 16 godzin, funkcja szybkiego ładowania, norma IPX4: odporne na wilgoć oraz bryzgi wodne, ponadczasowe kolory pasujące do każdego stylu
 • Korektor, funkcja ShareMe oraz inne ustawienia dostępne w Teufel Headphones App
 • Funkcja automatycznego wyłączania: earbuds łączą się magnetycznie i przechodzą w tryb czuwania dla pewnego i bezpiecznego noszenia na szyi, pilot Inline i przycisk kontrolny do sterowania muzyką i przyjmowania połączeń przychodzących, w zestawie również etui do transportu, kabel USB do ładowania i 2 pary wkładek silikonowych
"Zacznijmy od tego, że one naprawdę dobrze grają. Niezależnie od ustawionego poziomu głośności grają cicho, głęboko i bez charakterystycznych trzasków, czy pisków. "
skomplikowane.pl 12.02.2021

"Wrażenie robi także bas oraz wygłuszenie od zewnętrznych dźwięków. Doprawdy, mimo braku obecności ANC – wygłuszają lepiej niż inne słuchawki tego typu na rynku."


"Byłem pod wrażeniem także długości czasu pracy na baterii. Producent deklaruje 16-godzinny tryb pracy, co mniej więcej pokrywa się z moimi wyliczeniami."

(4.48 z 5 dla 60 ocen)
Wszystkie oceny

Mocne. Kolorowe. Inspirujące. Wszyscy jesteśmy SUPREME.

Jeśli słuchawki douszne wywierają nieprzyjemny ucisk w uchu, a Ty nie jesteś fanem słuchawek nausznych, słuchawki SUPREME IN to odpowiedni wybór, gdyż leżą one wygodnie i pewnie w uchu. SUPREME IN to prawdziwa ikona stylu i dźwięku.

Ergonomiczny kształt

Nasi inżynierowie pracowali ponad dwa lata nad stworzeniem optymalnego kształtu, który będzie przyjemny i wygodny dla każdego ucha. Wynik mówi sam za siebie.

Zalety w skrócie:
 • Luźna i lekka pozycja w uchu - słuchawki nie wywierają ucisku na przewód słuchowy
 • Regulowana szlufka utrzymuje słuchawki w prawidłowej pozycji
To powinieneś wiedzieć:
 • Słuchawki SUPREME IN przepuszczają relatywnie dużo fal dźwiękowych z zewnątrz do wewnątrz słuchawek – idealnie sprawdzą się w głośnych otoczeniach i ruchu drogowym
 • Słuchawki SUPREME IN leżą swobodnie i pewnie w uchu, jednak do intensywnych treningów powinieneś wybrać nasze słuchawki AIRY SPORTS

Idealna pozycja w uchu

Więcej informacji

Prawdziwe kolory

Dzięki nowoczesnym, świeżym i miejskim kolorom, które pasują do Twojego stylu, słuchawki SUPREME IN przyciągają wzrok, a przy tym nie wyglądają krzykliwie. Czysta ikona.

Twoje uszy na pewno się zdziwią

SUPREME IN mają coś, czego inne słuchawki nigdy nie będą miały: ogromne przetworniki liniowe HD o średnicy 10,7 milimetrów. Odkryj nowe krajobrazy dźwiękowe tak wysublimowane i dynamiczne, jak w otwartych słuchawkach wokółusznych, niezwykle głębokie basy i jedwabne dźwięki wysokie.

Przetworniki liniowe HD o średnicy 10,7 milimetrów

Wysokie poziomy akustyczne bez żadnych zakłóceń na każdym urządzeniu.

Magnesy neodymowe

Szczególnie lekkie, ale bardzo mocne.

Szeroki zakres częstotliwości

Wyważone strojenie gwarantuje naturalne odtwarzanie pasujące do każdego gatunku muzycznego.

Bezprzewodowo w wysokiej jakości

Nasze produkty gwarantują czyste i stabilne połączenie Bluetooth przy minimalnym zużyciu prądu.  Możliwy jest zasięg powyżej 10 metrów.

Apple
Funktioniert für Systeme mit Android.
Icon - Windows Phone
Linux

Odtwarzaj muzykę, filmy i gry ze smartfona, tableta, notebook'a, komputera PC lub Mac.
Niezależnie od tego, jakiego systemu używasz.

Synchronizacja dźwięku z ruchem warg

Dźwięk wideo np. z Youtube'a lub innej aplikacji oraz dźwięk gier jest odtwarzany synchronicznie z ruchem warg.

AAC is now a widely used Bluetooth codec, similar to Qualcomm's apt-X, which provides CD-like wireless audio transmission, as long as both transmitter and receiver support the codec. AAC is supported by Android but mainly by iOS devices.

AAC

AAC jest obecnie szeroko stosowanym kodekiem Bluetooth, podobnym do apt-X firmy Qualcomm, który zapewnia bezprzewodową transmisję dźwięku w jakości podobnej do płyty CD, o ile nadajnik i odbiornik obsługują ten kodek. AAC jest obsługiwany również przez Androida, ale głównie przez urządzenia z systemem iOS.

Bluetooth guarantees a wireless connection with minimal power consumption. Video sound is transmitted in-sync with on-screen images. The aptX codec offers almost CD quality. AptX does not currently work on iOS systems.

Qualcomm aptX

Bluetooth gwarantuje bezprzewodowe połączenie przy minimalnym zużyciu prądu. Ścieżki dźwiękowe filmów są odtwarzane synchronicznie z ruchem warg. Kodek aptX oferuje jakość podobną do płyty CD.

Inne funkcje

Earbuds łączą się magnetycznie i wyłączają się automatycznie

Earbuds ważą tylko 18 gramów

Regulowany pasek na szyję

Odpowiednie również dla osób noszących okulary

Budowa otwarta gwarantuje bezpieczne słuchanie muzyki w podróży

  Mów do mnie

  Wbudowana technologia tłumienia hałasów cVc Qualcomm zapewnia wysokiej jakości rozmowy telefoniczne. Dzięki niej możesz równiez uruchomić wybranego asystenta głosowego: Siri lub Google Assistant. Oczywiście wszystko odbywa się bezprzewodowo.

  Icon - Phone
  Cześć Tonja! Twoja lemoniada czeka na Ciebie w lodówce.
  Headsey
  Ok Google! Odtwórz "Małomiasteczkowy" Dawida Podsiadło.
  Headsey
  Hej Siri! Jaka będzie jutro pogoda? Chciałam poćwiczyć Speedflying...

  Teufel Headphones App

  Dodatkowo do słuchawek SUPREME IN możesz pobrać bezpłatną Teufel Headphones App. Dzięki niej możesz ustawić na przykład Twój indywidualny obraz dźwiękowy za pomocą konfigurowalnego korektora. Przygotuj się również na inne aktualizacje.

  Potrzebujesz podwójnej kawy? Nie ma problemu, SUPREME IN grają dalej

  Słuchawki SUPREME IN zawierają wydajną baterię oraz funkcję inteligentnego zużywania energii.

  Aż do 16 godzin odtwarzania
  na jednym ładowaniu

  8 godzin odtwarzania
  na jednym, 60-minutowym ładowaniu

  Podłączenie i sterowanie

  Słuchawkami SUPREME IN możesz sterować bez użycia telefonu. Smukły pilot Inline oferuje przydatne funkcje podczas telefonowania i sterowania muzyką.

  Kompletny zestaw

  SUPREME IN posiadają wszystko to, czego potrzeba do słuchania muzyki: kabel USB do ładowania, etui i wkładki silikonowe

  Nasza rodzina SUPREME

  Większy brat SUPREME ON występuje w tych samych wariantach kolorystycznych, jak słuchawki SUPREME IN. Jako słuchawki nauszne oferują one inne możliwości zastosowania i funkcje.

  Odkryj już teraz

  Pełna zawartość zestawu

  • 1× Kabel USB do ładowania do SUPREME IN
  • 1× Etui do SUPREME IN
  • 1× Wkładki silikonowe do SUPREME IN (S, M)
  • 1× SUPREME IN

  Szczegóły techniczne

  • SUPREME IN

   Lekkie słuchawki dokanałowe typu earbud najwyższej klasy z liniowymi przetwornikami HD o średnicy 10,7 mm dla prezycyjnych dźwięków wysokich i mocnego basu na każdym urządzeniu

   • Opis Artykuł
    Szerokość 1,79 cm
    Waga 18 g
    Wysokość 2,07 cm
    Głębokość 2,08 cm
   • Opis Artykuł
    Android Tak
    Microsoft Tak
    iOS Tak
   • Opis Artykuł
    Qualcomm cVc Tak
    Bluetooth 5.0 Tak
    Bluetooth AAC Tak
    Bluetooth aptX Tak
    Bluetooth Tak
    Zestaw głośnomówiący Tak
    Inne Słuchawi łączą się magnetycznie i przechodzą automatycznie w tryb Standby
   • Opis Artykuł
    Czas działania baterii przy średniej głośności 16 h
    Typ baterii Jonowo-litowa
    Regulacja dźwięku Tak
   • Opis Artykuł
    Długość kabla 0,60 m
   • Opis Artykuł
    Odporny na strumienie wody IPX4
    Głośniki szerokopasmowe (średnica) 10,70 mm
    Zakres częstotliwości od/do 20 - 20000 Hz

  Testy i opinie

  • "Zacznijmy od tego, że one naprawdę dobrze grają. Niezależnie od ustawionego poziomu głośności grają cicho, głęboko i bez charakterystycznych trzasków, czy pisków. "
   skomplikowane.pl 12.02.2021

   "Wrażenie robi także bas oraz wygłuszenie od zewnętrznych dźwięków. Doprawdy, mimo braku obecności ANC – wygłuszają lepiej niż inne słuchawki tego typu na rynku."


   "Byłem pod wrażeniem także długości czasu pracy na baterii. Producent deklaruje 16-godzinny tryb pracy, co mniej więcej pokrywa się z moimi wyliczeniami."

   Więcej Zwiń szczegóły...
  • Logo android
   "Teufel to firma, która jest chwalona za brzmienie swoich produktów. Supreme IN nie jest w tym wypadku żadnym wyjątkiem."
   android.com.pl 24.02.2021
   Logo android

   "W połączeniu z zastosowanymi przetwornikami jakość dźwięku jest przyjemna dla ucha i na swój sposób ciepła. Poszczególne częstotliwości są czyste i bogate w szczegóły."


   "Dodatkowo możemy skorzystać z korektora, który oferuje kilka predefiniowanych ustawień. Co ciekawe sprawdzają się one zaskakująco dobrze, gdyż nie polegają wyłącznie na sztucznym podbiciu wybranych częstotliwości."

   Więcej Zwiń szczegóły...
  • "Już pierwsze dźwięki wydobywające się z Telufel Supreme IN pokazały mi, że mam do czynienia z produktem niebanalnym."
   mojmac.pl 30.03.2021

   "Słuchawki grają przyjemnie ciepło z nasyconą średnicą i świetnym zaokrąglonym basem, który doskonale trzyma rytm nagrań. Scena jest bardzo szeroka, pełna detali i wybrzmień."


   "Supreme IN robią doskonałe wrażenie wizualne. Tworzywo, z którego wykonano obudowy przetworników, jest bardzo dobrej jakości. Idealnie spasowane i przyjemne w dotyku."

   Więcej Zwiń szczegóły...
  Tak oceniają ten produkt nasi klienci
  (4.48 z 5 dla 60 ocen)
  5
  38
  4
  16
  3
  3
  2
  3
  1
  0
  Dla mnie całodzienna funkcja...
  Niezależnie od tego, czy trenuję, pracuję w domu, czy jeżdżę na rowerze na świeżym powietrzu. Do tej pory nie miałem żadnych nieprzyjemnych doświadczeń. Słuchawki bardzo dobrze pasują i są łatwe w regulacji i użytkowaniu.Dźwięk jest jak zwykle bardzo dobry a baterie wystarczająco trwałe jak na razie...Za tę cenę nie można się pomylić.Kupiłabym je ponownie i również głośnikcam 👍
  Dobry produkt, ale.....
  Naprawdę świetny dźwięk - Świetny design i technologia!!!Niestety, bardzo szybko odrywające się pokrywy słuchawek.Traci się je ciągle.I bardzo duże problemy przy wkładaniu.Wypadają mi ciągle.Sam w sobie naprawdę świetny produkt.Spodobał mi się od razu!!!W praktyce, to ale powiedział, że rzeczy okazały się.Wiele pozdrowień.Achim T.
  Same w sobie super słuchawki
  Są to świetne słuchawki z doskonałym dźwiękiem. Osobiście są po prostu trochę za duże, tak że uciskają po pewnym czasie noszenia niewygodnie. Pomagają mi również gumowe zatyczki, które tylko poszerzają obwód. Możliwości obsługi za pomocą przycisków są bardziej rozbudowane niż można się było spodziewać. Felt tutaj było naprawdę pomyślał o wszystkim. Dla każdego, kto nie ma wrażliwej skóry i nie ma małego wejścia słuchowego, mogę głośnikcić te słuchawki.
  ?
  Bardzo dobry.
  (przetłumaczone automatycznie *)
  Niestety nic dla mnie
  Słuchawki są bardzo dobrze wykonane i świetnie się prezentują.Niestety siedzenie w uchu dla mnie jest niewygodne i nieodpowiednie, niezależnie od tego jakich silikonowych nakładek użyłem czy ustawiłem słuchawki w uchu.Również dźwięk mnie rozczarował, a przecież był reklamowany ze świetnym basem, którego nie poczułem.Dlatego słuchawki wróciły ponownie niestety.Szkoda. Spodziewałem się więcej.
  Jest zabawnie
  Dobre brzmienie i przyjemna obsługa. Dodatkowo świetny kolor (jestem wielkim fanem ciemnych odcieni zieleni).Jedynie przy dość głośnym hałasie z zewnątrz np. w autobusie jest ciężko z cichszymi dźwiękami. A magnetyczny uchwyt, który w zasadzie uważam za naprawdę klasowy, mógłby się podobać, gdyby był nieco mocniejszy.
  Najwyższy w
  Podczas jazdy na rowerze słychać szum wiatru.
  (przetłumaczone automatycznie *)
  Doskonały dźwięk, ale nie dla małych uszu
  Ich brzmienie jest genialne. Czysty bas, skrzące się wokale i EQ w aplikacji, który sprawia, że każdy gatunek muzyczny błyszczy. Testowałem je z klasyką, jazzem, szkockim folkiem, heavy metalem, popem i techno. Łączność Bluetooth jest świetna. Zostawiłem telefon w jednym pokoju i miałem ledwo blip w połączeniu dwa pokoje dalej. Mikrofon jest dobry, a brak izolacji akustycznej w słuchawkach oznacza, że prawdopodobnie nie będziesz krzyczeć na swój komputer podczas rozmów konferencyjnych. To, co zawodzi, to dopasowanie do moich małych uszu. Są za duże. Boleśnie ocierają się o moją chrząstkę, bez względu na to, jak je dopasuję. Projekt byłby idealny, gdyby były tylko trochę mniejsze. Oddałem je wysokiemu mężczyźnie, który jest z nich zadowolony.
  doskonały dźwięk
  Supreme in jest naprawdę wart swojej ceny. Równie dobrze wypadają soprany i basy. Wydajność baterii jest również bardzo dobra.
  (przetłumaczone automatycznie *)