
15 m Kabel głośnikowy C4515S
Kabel głośnikowy 2 x 4,0 mm²

Nowy Onkyo TX-RZ840 nadchodzi z jeszcze większą mocą i dodatkowymi funkcjami. Idealny do porywającego kina akcji lub intensywnych wieczorów muzycznych.
















Amplituner 9.2 najwyższej klasy z mocą wyjściową 215 W na kanał
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 43,5 cm |
| Wysokość | 20,15 cm |
| Głębokość | 39,8 cm |
| Waga | 14 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wyjście słuchawkowe 6,3 mm | 1 |
| AUX | tak |
| Wejścia cinch stereo | 6 |
| Wejścia audio HDMI | tak |
| Cyfrowe wejścia koaksjalne | 1 |
| Cyfrowe wejścia optyczne | 1 |
| AirPlay 2 | tak |
| Bluetooth | tak |
| Google Cast | tak |
| FlareConnect | tak |
| LAN | tak |
| Sterowanie głosem | Siri/Google Assistant |
| USB 2.0 | tak |
| Wi-Fi | tak |
| HDMI 3D ARC CEC | tak |
| Wyjścia video - HDMI | 2 |
| Wejście video- HDMI | 7 |
| Wyjścia analogowe | 1 |
| Wyjścia audio HDMI | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| AIFF | tak |
| FLAC | tak |
| WAV | tak |
| Dolby Atmos | tak |
| Dolby Surround | tak |
| Dolby TrueHD | tak |
| Dolby Vision | tak |
| DTS Digital Surround | tak |
| dts Play-Fi | tak |
| DTS-HD Master Audio | tak |
| DTS:X | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Maksymalny pobór mocy | 870 W |
| Funkcja standby | tak |
| Pobór mocy w trybie standby | 0,15 W |
| Liczba stref | 3 |
| Maksymalna moc wyjściowa na kanał satelitarny | 215 W |
| Regulowane ustawienia dźwięku | tak |
| Multiroom | tak |
| Konfiguracja wzmacniacza | 5.2.4 /7.2.2 |
| Technologia wzmacniacza | Class D |
| Kanały wzmacniacza | 11 |
| Standard WiFi | 802.11ac (2x2 MIMO) |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| AM - LW | tak |
| FM - UKW | tak |
| RDS | tak |
| Pamięć stacji | 40 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Amazon Music | tak |
| Google Cast | tak |
| Deezer | tak |
| Spotify | tak |
| TIDAL | tak |
| TuneIn | Tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Pilot | Na podczerwień |
Niezbędne akcesoria są zawarte w zestawie.