
30 m Kabel głośnikowy C4530S
Kabel głośnikowy 2 x 4,0 mm²

In addition to THX certification, the fully equipped high-end AV receiver's enormous performance potential and uncompromising sound reproduction quality will inspire even the most discerning of audiences.









Alle technischen Daten: [PDF]
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 43,5 cm |
| Wysokość | 20,1 cm |
| Głębokość | 45,3 cm |
| Waga | 19,7 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wyjście cinch 7.1 | 1 |
| Wyjście cinch stereo | 1 |
| Wyjście słuchawkowe 3,5 mm | 1 |
| Wyjście subwoofera | 1 |
| Wejścia analogowe | 7 |
| Wejścia audio HDMI | tak |
| Cyfrowe wejścia koaksjalne | 2 |
| Cyfrowe wejścia optyczne | 3 |
| AirPlay | tak |
| Bluetooth | tak |
| Google Cast | tak |
| FlareConnect | tak |
| iPod / iPhone | tak |
| USB 2.0 | tak |
| Wyjścia video - HDMI | 2 |
| Wejścia video- composite | 1 |
| Wejście video- HDMI | 1 |
| Wyjścia analogowe | 2 |
| Wyjścia audio HDMI | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| FLAC | tak |
| MP3 | tak |
| VLSC | tak |
| WAV | tak |
| Dolby Atmos | tak |
| Dolby TrueHD | tak |
| Dolby Vision Compatible | tak |
| DTS Digital Surround | tak |
| dts Play-Fi | tak |
| DTS-HD Master Audio | tak |
| DTS:X | tak |
| JPEG | tak |
| Dolby Digital Plus | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Zintegrowany DSP | tak |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Funkcja standby | tak |
| Liczba stref | 2 |
| Bi-Amping | tak |
| Regulowane ustawienia dźwięku | tak |
| Multiroom | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| AM - LW | tak |
| FM - UKW | tak |
| Radio internetowe | tak |
| Pamięć stacji | 40 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Pilot | Na podczerwień |
Niezbędne akcesoria są zawarte w zestawie.