
BAMSTER PRO
Glam rock

MUTE to pierwsze słuchawki firmy Teufel z aktywną technologią tłumienia hałasu, które pozwalą Ci na idealne odtwarzanie muzyki bez względu na to, gdzie się znajdziesz. Dzięki technologii tłumienia hałasu i dodatkowym elementom wygłuszającym usłyszysz tylko czysty, niezakłócony niczym dźwięk z imponującym basem.

"Technologia ANC, jakość wykonania i komfort noszenia sprawiają, że słuchawki są bardzo atrakcyjne."

Zamknięte słuchawki nauszne HD z aktywną redukcją hałasów.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wejścia wtyczka minijack 3,5 mm | 1 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Typ baterii | AAA |
| Automatyczne włączanie/wyłączanie | Tak |
| Noise Cancelling | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Materiał obudowy | Elastyczny materiał syntetyczny |
| Zakres częstotliwości od/do | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja [Om] | 48 Ohm |
| Konstrukcja obudowy | Zamknięta |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Długość kabla | 1,3 m |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Waga | 0,24 kg |

"Technologia ANC, jakość wykonania i komfort noszenia sprawiają, że słuchawki są bardzo atrakcyjne."



"Z MUTE Teufel uzyskał bardzo dobre słuchawki ..."


"Jeżeli szukasz naprawdę dobrych słuchawek, które są niedrogie i skutecznie izolują od hałasu otoczenia, nie możesz ominąć Teufel MUTE."



Jeśli chodzi o dźwięk i tłumienie szumów, to pierwsza para słuchawek z Teufel korzystająca z tej technologii zdecydowanie zdaje egzamin."


"Dźwięk z solidną podstawą, i z lekkim naciskiem na bas, sprawia, że słuchawki nadają się świetnie zarówno do słuchania muzyki, jak i do wyciszenia w hałaśliwym otoczeniu."
