Seria Cubycon

Przejdź do zawartości
Otwórz menu Zamknij menu
Strona główna

Wielki wśród niewielkich. Ekstremalna moc w kompaktowych rozmiarach.

Cubycon

Filtry listy produktów

Filtry Zmień

5 Wyniki

Wszystkie produkty kategorii Seria Cubycon: 5 Wyniki
Zamknij
  • 3 399,00 zł 8 799,00 zł

Cubycon - mikro i high-end, czyli dwa przeciwieństwa połączone w jedno

Z reguły obowiązuje zasada: im większy głośnik, tym większy dźwięk. Ale wyjątek potwierdza regułę: Cubycon firmy Teufel to mikro system z maksimum dźwięku. Do tego kupisz go online w niespotykanie niskiej cenie. Dostępny w sklepie internetowym system Cobycon oferuje najnowszą technikę głośnikową. Mimo niewielkich wymiarów zestaw ten tworzy takie kulisy dźwiękowe, do których zdolne są tylko większe systemy głośnikowe. Dla Ciebie oznacza to jedno: jeśli wolisz mniejsze głośniki, ale jednocześnie nie chcesz rezygnować z wielkiego dźwięku, nie musisz już nigdy więcej decydować się na kompromisy. Największy dźwięk z najmniejszych głośników: to domena serii Cubycon.

Satelity Cubycon - rozmiar nie ma znaczenia

Aby osiągnąć ten potencjał dźwiękowy specjalnie zatroszczyliśmy się o wnętrze tego zestawu: zarówno w przypadku 5 satelit CUB 2 FCR w szykownej aluminiowej obudowie, które znajdują zastosowanie z przodu, z tyłu oraz jako głośnik centralny, jak i przy potężnym subwooferze US 5305/1 SW: uzyliśmy tylko najnowszej techniki.

Pełne technicznych nowinek prosto od inżynierów Teufel, satelity mocnego systemu dźwiękowego Cubycon są niewiele wyższe niż długopis. We wnetrzu wykonanego z aluminium CUB 2 FCR znajdują się najnowsze technologie: małe głośniki dwudrożne ukrywają w sobie stworzone specjalnie dla tego zestawu przetworniki koaksjalne, które składają się z drivera średniotonowego 80 mm, tweetera 20 mm z technologią wave guide oraz woofera średniotonowego 80 mm. Wszystkie trzy chassis posiadają ultralekkie membrany. Prawdziwy punkt kulminacyjny, podwójny bass reflex, dba o głębokie, pełne basy. W przeciwieństwie do normalnego przy takich rozmiarach systemu jednodrożnego, ten system może odtworzyć o wiele bardziej różnorodny i mocny obraz dźwiękowy. Dzięki temu powiększa się również niezakłócony poziom głośności głośników. Oczywiście wszystkie 5 satelit jest zbudowanych tak samo, co umożliwia jednolity obraz dźwiękowy również z tyłu.

Subwoofer - pasujące wsparcie basu

Subwoofer Cubycon zajmuje się resztą. Daje on stabilne wsparcie basu o niskich częstotliwościach. Mimo, że również on wykazuje niezwykle małe rozmiary, jego wnętrze jest tym bardziej zachwycające: aż trzy woofery 130 mm o dużym skoku membrany w kombinacji z mocną końcówką mocy klasy D 150 W spowodują, że każda ściana zacznie drżeć. Subwoofer sięga głęboko i wydaje basy na poziomie 33 Hz.

Nie uwierzysz własnym uszom, gdy usłyszysz jak kompleksowy i organiczny jest dźwięk tego sekstetu głośników. Najwyższe dźwięki wysokie, najniższe dźwięki niskie i porządny środek - pasują do muzyki, filmów i gier. Cubycon jest szlachetny, całkiem mały i o wielkim dźwięku.

Podobne tematy: