Seria Consono

Przejdź do zawartości
Otwórz menu Zamknij menu
Strona główna

Tutaj zaczyna się kino domowe surround dla ambitnych.

Consono

Filtry listy produktów

Filtry Zmień

4 Wyniki

Wszystkie produkty kategorii Seria Consono: 4 Wyniki
Zamknij
  • 1 189,00 zł 4 889,00 zł

Seria Consono umożliwiła Teufel Audio spełnienie marzenia o wielkim dźwięku za niewielką cenę.  Filozofia naszej firmy: wiele dźwięku za niewiele pieniędzy, w przypadku tej serii ponownie została zastosowana w słyszalnej praktyce. Za ceny o wiele niższe niż u innych producentów otrzymasz u nas poważne zestawy głośników Consono do słuchania muzyki, ścieżek dźwiękowych filmów i gier.

Aktualne modele Consono

Nasze aktualne serie Consono, które pozwolą Ci cieszyć się dźwiękiem:

  • Consono 25 Mk3
  • Consono 35 Mk3

Seria Consono pozwoli Ci zanurzyć się w świat kina domowego Teufel Audio. Najtańszym rozwiązaniem jest tutaj system Consono 25. Zredukowany do maksimum. 5 identycznych szerokopasmowych głośników satelitarnych dba o wyważone brzmienie. Bardzo harmoniczny obraz dźwiękowy jest efektem takiej samej budowy głośników przednich, tylnych i centralnego.

Głęboki bas jest dostarczony zestawowi przez potężny subwoofer. Jest on dumnym posiadaczem 100-watowego woofera. Ten niezwykle kompaktowy system sprawia, że pomieszczenie nie zostanie przytłoczone jego rozmiarem. Kompatybilny z każdym typowym amplitunerem na rynku.

Na wyższym poziomie, ale mimo to bardzo korzystnie cenowo, znajduje się model Consono 35. Dzięki niemu możesz nagłośnić pomieszczenia do 30 m² najlepszym dźwiękiem 5.1. O to zadbają cztery głośniki dwudrożne z przodu i z tyłu. Wszystkie 5 satelit zostało zbudowane w ten sam sposób: z dwoma driverami średniotonowymi 80 mm i jednym tweeterem 19 mm.

Porządny wygląd dzieki czarnej obudowie na wysoki połysk sprawi, że integracja tego systemu w Twoje mieszkanie będzie niezwykle prosta! Również zestaw 25 jest bardzo interesujący dla początkujących wielbicieli dźwięku surround. Oczywiście również ten zestaw został stworzony zgodnie z motto: "Solidne wykonanie i solidny dźwięk".

Poprzednicy aktualnych modeli Consono

  • Kompakt 30
  • Consono 15

Podobne tematy: