Odtwarzacz Sieciowy

Przejdź do zawartości
Strona główna
Wszystkie produkty glosniki-wifi

Dziecinnie łatwy streaming muzyki

Odtwarzacz sieciowy

Netzwerkplayer
1 Produkty

Stream it easy – odtwarzacz sieciowy hi-fi firmy Teufel

Muzyka każdego gatunku z całego świata dostępna bezprzewodowo, łatwo i bez komputera w Twoim salonie - to wszystko oferuje odtwarzacz sieciowy Teufel. Przemyślany streamer sieciowy udostępnia Ci usługi streamingowe takie jak Deezer, Spotify, Napster czy SoundCloud oraz Twoje cyfrowe zbiory muzyki za pomocą aplikacji Teufel Raumfeld App.

Kabel cinch lub optyczny cyfrowy połączy odtwarzacz sieciowy z posiadanym wzmacniaczem, amplitunerem, soundbarem czy sounddeckiem. Wysokiej jakości konwerter sygnału od Cirrus Logic zintegrowany w Teufel Connector i Teufel Streamer gwarantuje najlepsze doświadczenia hi-fi, przy którym oryginalny dźwięk zostaje zachowany dzięki wysokiej rozdzielczości sygnału. Obsługa obu odtwarzaczy sieciowych odbywa się praktycznie i bezprzewodowo za pomocą aplikacji Teufel Raumfeld App.

To potrafi odtwarzacz sieciowy Teufel Connector

Ten znany i wielostronny odtwarzacz sieciowy Teufel wysyła muzykę analogowo przez kabel cinch lub cyfrowo przez kabel optyczny cyfrowy do Twojego posiadanego systemu audio. Odtwarzacz sieciowy możesz szybko podłączyć do internetu i używać jego niekończących się zasobów muzycznych. Teufel Connector jest zbudowany tak samo jak niedostępny już Raumfeld Connector.

To potrafi odtwarzacz sieciowy Teufel Streamer

Teufel Streamer to następca Connectora, który niesie ze sobą szeroką aktualizację. Obok WiFi Teufel Streamer wyposażony jest również w Bluetooth, dzięki któremu masz jeszcze większy wybór przy streamingu muzyki. Nowe przyciski dotykowe na urządzeniu umożliwiają teraz sterowanie bezpośrednio na odtwarzaczu sieciowym bez konieczności używania aplikacji. Nowy procesor Dual Core zapewnia płynne sterowanie i szybkie odtwarzanie utworów.

Odtwarzacze sieciowe do zbudowania sieci w domu

Oba odtwarzacze sieciowe Teufel - Connector i Streamer - to prawdziwi gracze zespołowi: bez problemu rozumieją się one z radiem internetowym, telewizorami czy serwerami muzyki na bazie UPnP i czują się w sieci domowej jak w domu. Twarde dyski sieciowe (NAS), dyski USB i udostępnione w sieci foldery możesz z łatwością użyć jako źródła muzyki. Dodatkowe złącze line in to miejsce dla odtwarzacza CD, tunera czy telewizora. Oba streamery Teufel możesz włączyć do systemu multiroom dzięki zintegrowanej technologii Raumfeld.

Filtry
Zmień Zamknij