Effekt

Przejdź do zawartości
Otwórz menu Zamknij menu
Strona główna

Effekt

Ekspert od efektów specjalnych

(9) 1.699, Cena zawiera VAT
 • Gotowy do wysyłki w przeciągu jednego dnia roboczego
 • 0, Wysyłka (Neutralna klimatycznie wysyłka Teufel)

 • Wypróbuj przez 8 tygodni
 • Bezpośrednio od producenta
 • Darmowy zwrot wysyłki

Najważniejsze cechy

Effekt Lautsprecher von Teufel Schwarz

Dlatego kochamy ten produkt

Jeszcze nigdy zamienienie wybranych systemów kina domowego Teufel, takich jak Cinebar Pro i Ultima 40 Active (nowa wersja), w prawdziwy zestaw surround nie było tak łatwe. Tylne głośniki efektowe są sterowane bezprzewodowo i posiadają zintegrowane wzmacniacze.

Zalety na pierwszy rzut oka

 • Para aktywnych głosników stereo dla tylnego obszaru, pasuje do Cinebara Pro i Ultimy 40 Active (nowa wersja)
 • Zintegrowany wysoce wydajny wzmacniacz klasy D gwarantuje niskie zużycie prądu
 • Bezprzewodowe sterowanie dla Cinebar Duett, Pro i Ultima 40 Active Mk2
 • Dopracowany system dwudrożny o szerokim kącie rozproszenia i wooferze o dużym skoku membrany zapewnia pełny, czysty dźwięk we wszystkich pozycjach odsłuchowych
 • Prosta instalacja, zasięg o 15 m, automatyczne włączanie i wyłaczanie
 • Mogą zostać zawieszone na ścianie, pokryte matowym, nie rzucającym się w oczy lakierem
 • Kompatybilne z Dolby, DTS i innymi materiałami surround i stereo
 • Zintegrowany uchwyt ścienny, pasuje również na stojak lub regał
(4.89 z 5 dla 9 ocen)
Wszystkie oceny

Bezprzewodowy dźwięk surround

Do osiągnięcia prawdziwej kinowej atmosfery niezbędny jest dźwięk surround. Dzięki niemu możesz usłyszeć, jak przeciwnicy skradają się za Twoimi plecami, jak samochody wyścigowe wykonują ryzykowny manewr wyprzedzania albo jak widownia klaszcze, bo ich ulubiony zespół pojawia się na scenie.

Dopracowany system dwudrożny, który gwarantuje szeroki kąt rozproszenia, oraz głośnik średniotonowy o dużym skoku membrany dla solidnego i pełnego dźwięku obszaru tylnego.

Głośniki Effekt odbierają sygnał bezprzewodowo. Dla każdego z głosników potrzebny jest jeden kabel, który podłączasz do gniazdka z prądem. Głośniki osiągają zasięg do 15 m. Głośniki włączają i wyłączają się automatycznie. Uchwyt ścienny jest już zintegrowany.

Pełna zawartość zestawu

 • 2× Głośnik satelitarny Effekt (szt.)
Effekt [Outline]

Szczegóły techniczne

 • Frontansicht

  Głośnik satelitarny Effekt (szt.)

  • Opis Artykuł
   Szerokość 11,20 cm
   Waga 0,96 kg
   Wysokość 15,30 cm
   Głębokość 11,20 cm
  • Opis Artykuł
   Automatyczne włączanie/wyłączanie Tak
   Inne Długość kabel zasilający 4 metry
   Pamięć ustawień po odłączeniu Tak
   Fukcja standby Tak
   Pobór mocy w trybie standby 0,50 W
   Moc wyjściowa wzmacniacza: satelity 35 W
   Technologia wzmacniacza Class-D
   Kanały wzmacniacza 2
  • Opis Artykuł
   Zasada akustyczna Dwudrożna
   Konstrukcja obudowy Zamknięta
   Materiał obudowy Tworzywo sztuczne
   Powierzchnia obudowy Obudowa: jedwabisty połysk/kratka: lśniąca
   Otwory montażowe Tak
   Inne Pasujący stojak: Teufel AC 1001
   Uchwyty montażowe Tak
   Tweeter (ilość w głośniku) 1
   Tweeter (średnica) 19,00 mm
   Driver średniotonowy (ilość w głośniku) 1
   Driver średniotonowy (średnica) 76,00 mm
   Zakres częstotliwości od/do 120 - 20000 Hz
  • Opis Artykuł
   Inne

Testy i opinie

Tak oceniają ten produkt nasi klienci
(4.89 z 5 dla 9 ocen)
5
8
4
1
3
0
2
0
1
0
Surround-Meister
Uzupełniłem moją Ultimę 40 Active Club Edition o głośniki efektowe. W ten sposób mam doskonałe kino domowe i system surround dla moich potrzeb. Bezprzewodowe połączenie z aktywnym głośnikiem jest absolutnie stabilne, jakościowo jest to super produkt i dźwiękowo doskonały.Mała zmiana z tyłu byłaby pożądana, drugi uchwyt w kształcie dziurki od klucza doprowadziłby do tego, że przy użyciu uchwytu ściennego AC 3500 SM głośnik można zamontować w sposób odporny na skręcanie.Sam produkt otrzymuje moją absolutną rekomendację.
Czysty dźwięk przestrzenny
Dodałem cinedeck z małymi głośnikami efektowymi. Doskonały dźwięk przestrzenny, konieczna pewna korekta, ponieważ salon nie ma prostokątnego planu. Jeśli otworzyłeś menu pokładu dźwięku razy, że idzie świetnie.
Małe, ale ładne
Obowiązkowe wyposażenie każdego soundbara Teufel. Te małe rzeczy naprawdę mają w sobie to coś. Doskonałe rozwiązanie dla dźwięku 4.1.
(przetłumaczone automatycznie *)
Efekt głośnika tylnego
Bardzo ładne aktywne tylne głośniki.szybko i łatwo podłączyć i zarejestrować do Ultima Soundbar. Czasami odnoszę wrażenie, że nie nadają filmowi wystarczająco dużo dźwięku, ale kiedy weźmie się pod uwagę, że w większości filmów akcja toczy się od przodu, pojawia się duży strach, kiedy akcja toczy się od tyłu. Robią dokładnie to, co mają robić! Robią dokładnie to, co mają robić, wzmacniają dźwięk przestrzenny i sprawiają, że film staje się również doświadczeniem słuchowym!
superczęści
bardzo dobry dźwięk i rozsądny boom
(przetłumaczone automatycznie *)
po prostu wspaniały
Niech Cinelux Bar pierwszy będzie solowy. Ma mnie w 1. momencie dziesięć raczej rozczarowany, ale w połączeniu z Sub T 10 i efekt wznosi się po prostu klasy.To jest teraz mój 3. system Teufel, jestem bardzo zadowolony
Zaskakująco dobre.
Ładnie wykończony zestaw głośników. Dźwięk, który wydają głośniki, jest zaskakująco dobry.
(przetłumaczone automatycznie *)
głośnik efektów
Po prostu niepokonany.... masowo zalecane.
(przetłumaczone automatycznie *)
Cinemar-Lux // Alternatywa, dla ograniczonych możliwości instalacji
Jeśli nie można stworzyć optymalnych warunków w pomieszczeniach, na przykład zainstalować systemu 7.1.x lub Dolby Atmos, głośnikcam to rozwiązanie, ale na szczęście moje otoczenie pozwala mi na użycie dwóch pasujących bezprzewodowych głośników Teufelego efektu.Teraz jednak do wielu pozytywnych aspektów, które były naprawdę przekonujące: tryb Dynamore to "lukier na torcie" Cinemar-Lux, który potrafi naprawdę dobrze przekazać szerszy dźwięk przestrzenny. Kolejnym wzbogaceniem jest tryb stereo dla tylnych głośników, który wnosi niesamowitą wartość dodaną do muzyki. Słuchanie muzyki z tym systemem (zwłaszcza Techno (Trance/Dance)/HipHop (Drill...) jest naprawdę zabawne.niewidzialne, ale wciąż "tam" jest subwoofer. Co za technologiczne arcydzieło. Raz po raz zadaję sobie pytanie, jak ten dość mały soundbar może wyprodukować tak dużo basu. Dźwięk jest m.M.n. bardzo zrównoważony i "niewiarygodnie" dobry. Nadbieg lub zniekształcenie Grubszyłu źródłowego, którego nie jestem w stanie dostrzec przy moich potrzebach głośności. Szczególnie podoba mi się bezpośrednia integracja Spotify. Mój telewizor jest podłączony do systemu przez HDMI i teraz w końcu odtwarza serie i filmy, które mają utwór Dolby w wysokiej jakości.Oto kilka aspektów, które wymagają poprawy: Soundbar włącza się od czasu do czasu, choć telewizor jest wyłączony (TVHDMI) Nie mogę zrozumieć tego zachowania z żadnym innym urządzeniem i "musi" być spowodowane przez soundbar. Istnieje niewielka możliwość ograniczenia wyboru źródła np. jeśli nie jest potrzebny OPT lub AUX, więc trzeba niepotrzebnie często naciskać klawisz Shift, jeśli chcemy przełączyć się z trybu TV na Spotify.pilot powinien zapewnić szybki klawisz do wyłączania trybu stereo dla głośników tylnych, ponieważ niektóre filmy/seriale, które nie mają ścieżki Dolby, tutaj czasami gorszy Grubszył audio jest przygotowany źle dla głośników tylnych. (np. pierwsze odcinki "Malcolma w środku") DYREKTYWNĄ integrację muzyki Amazonki czy Apple (po modelu Spotify) również chciałbym zobaczyć.
* przetłumaczone automatycznie przez DeepL