DEFINION 3 + DENON DRA-800H

Przejdź do zawartości
Otwórz menu Zamknij menu
Strona główna
 • Darmowa wysyłka

DEFINION 3 + DENON DRA-800H

Daj się ponieść muzyce

(2) 11.299, Cena zawiera VAT
Kolor: Czarny/biały
 • Gotowy do wysyłki w przeciągu jednego dnia roboczego
 • 0, Wysyłka (Neutralna klimatycznie wysyłka Teufel)

 • Wypróbuj przez 8 tygodni
 • Bezpośrednio od producenta
 • Darmowy zwrot wysyłki

Najważniejsze cechy

Dlatego kochamy ten produkt

Jeśli chciałbyś celebrować czysty dźwięk stereo i nie uznajesz żadnych kompromisów w jakości odtwarzania, ten gotowy do gry zestaw składający się z high-endowych głośników Definion 3 i pierwszoligowego amplitunera Denon AV jest właśnie dla Ciebie. Doświadcz imponującej prezycji, siły i dynamiki dźwięku. Kupując ten zestaw oszczędzasz podwójnie.

Zalety na pierwszy rzut oka

 • High-endowe głośniki Definion 3 z amplitnerem Denon DRA-800H
 • Słuchanie muzyki, oglądanie filmów i granie w trybie stereo na najwyższym poziomie, nadaję się do większych pomieszczeń, wysokie poziomy akustyczne bez żadnych zniekształceń
 • Zawartość całego zestawu: 2 głośniki podłogowe Definion 3, amplitnuer Denon AV DRA-800H, kabel głośnikowy (15m, 4mm²), 4 wtyki bananowe, 8 kolców, anteny, kabel zasilający, pilot
 • Moc 145 watów na każdy kanał przy 6 omach, odtwarzanie przez USB, wejście phono oraz inne analogowe i cyfrowe wejścia, 5 wejść HDMI i jedno wyjście HDMI z obsługą następujących formatów: 4K, 3D, HDCP 2.3, HDR10 i ARC
 • Radio FM i DAB+, sterowanie głosem przez takie aplikacje, jak: Works with Alexa, Google Assistant, Apple Siri, Bluetooth, Amazon Music, AirPlay2, Napster, TuneIn, Deezer, Spotify Connect, Soundcloud, TIDAL i wiele więcej
 • Złącze do telewizora, gramofonu, odtwarzacza CD, konsoli do gier, amplitunera i wiele więcej, opcjonalnie można podłączyć subwoofer
 • Trójdrożny system, opatentowana koaksjalna obudowa SCA dla niestandardowych pomieszczeń i promieniowania fal dźwiękowych
 • 3 głośniki niskotonowe Wok o długim skoku węglowych membran dla najlepszej wierności impulsu, dynamiki i mocnego, głębokiego basu
(5 z 5 dla 2 ocen)
Wszystkie oceny

Denon DRA-800H

Odkryj klasyczny dźwięk stereo na nowo. Dzięki dyskretnie wbudowanej końcówce mocy, symetrycznemu wykonaniu i dużemu rozmiarowi zasilacza amplituner AV DRA-800H zaopatruje większe pomieszczenie w wysokie poziomy akustyczne przy niezmiennie znakomitej jakości dźwięku. Dodatkowo amplituner Denon DRA-800H obsługuje wiele usług streamingowych dzięki róznym interfejsom, Hi-Res Audio, sterowanie głosowe oraz format 4K UHD z 5 wejściami HDMI.

Unikalna, opatentowana technologia Teufel: SCA

Po ponad dwuletniej intensywnej pracy zespołu inżynierów Teufel powstał specjalny system koncentrycznych driverów, którego użyto w Definion 3. Opatentowana technologia SCA (Synchronized Coaxial Acoustics) działa jak zbliżone do perfekcji źródło dźwięku do zmniejszania różnic w czasie propagacji pomiędzy średnią i górną częstotliwością.

Technologia SCA sprawia, że tweeter i driver średniotonowy łączą się w jeden komponent. Gwarantuje to, że wszystkie częstotliwości odtwarzanej muzyki trafiają do ucha słuchacza w tym samym czasie i zamieniają Twoja muzykę w realistyczny koncert na żywo. Zastosowanie płaskich membran umożliwia umieszczenie tweetera w środku drivera średniotonowego bez zakłócenia jego zdolności do emitowania dźwięku. To kolejna zaleta systemu SCA: fale dźwiękowe rozpoczynają swoją podróż od tego samego punktu wyjścia. Pozwala to na uniknięcie destrukcyjnych zakłóceń i różnic w czasie rozchodzenia się dźwięku, typowych dla zwykłych driverów. W rezultacie, Definion 3 wytwarzają bardzo precyzyjny, maksymalnie zbliżony do oryginału dźwięk.

Driver SCA został po raz pierwszy zastosowany w starszym modelu kolumn firmy Teufel - Definion 5 - i otrzymał wiele nagród za swoją wierne odwzorowanie dźwięku.

Komponenty najwyższej jakości - zasada potrójnego basu z wok wooferem

Aby jeszcze bardziej zwiększyć sprawność drivera SCA, Definion 3 zostały wyposażone w specjalnie dla nich zaprojektowane drivery basowe z włókna węglowego, wzmocnionego syntetykami. Zamiast jednego dużego głośnika niskotonowego, kolumny Definion 3 korzystają z aż trzech wooferów typu wok o średnicy 165-mm każdy. Brak centralnie umieszczonej nasadki na wok woofery nadaje im idealnie wklęsły kształt. Sprawia również, że woofery są lżejsze i mogą poruszać się z większą precyzją i odtwarzać jeszcze wierniejszy dźwięk. Taka konstrukcja Definion 3 pozwala na unikalne połączenie smukłego, eleganckiego designu z głębokimi, mocnymi basami.

Definion 3 - DEF 3 F - Detail Membran Mitteltöner

Liniowe, neutralne i zrównoważone odtwarzanie dźwięku

Dodatkową zaletą zastosowania węglowych membran głośnikowych wooferów jest to, że zaprojektowano je z myślą o niezwykle szerokim zakresie częstotliwości. W ten sposób, dźwięk z niższych zakresów przechodzi niezauważanie w średnie, dzięki świetnej konfiguracji przejścia ze zwrotnicy do driverów SCA.

Rezultatem tego zharmonizowanego procesu jest wyjątkowa liniowa częstotliwość odpowiedzi dla odtwarzania dźwięku we wszystkich rejestrach, ze szczególnym naciskiem na mocne basy - idealne do odtwarzania muzyki elektronicznej.

Hi-End-Lautsprecher Definion 3

Zaprojektowane idealnie pod każdym wyględem - dźwiękowo i wizualnie

Zastosowanie trzech mniejszych wooferów umożliwiło nadanie Definion 3 smukłej i eleganckiej formy. Kolumny podłogowe już nie muszą podkreślać swojej obecności nieporęczną formą i krzykliwymi dodatkami. Tym, co powinno je określać, jest przede wszystkim doskonały dźwięk i piękny design. Definion 3, dzięki antracytowej lub białej, lakierowanej obudowie podkreślonej metalowymi elementami, świetnie dopasują się do wnętrza Twojego salonu.

Kształt stabilnej i mocnej obudowy zwęża się ku dołowi. Celem tego zabiegu jest nie tylko podniesienie poziomu elegancji, ale też zmniejszenie refleksów i rezonansów w obudowie. Każda z dwóch 25-kilogramowych obudów typu bass reflex bazuje na solidnej metalowej podstawie. Istnieje również możliwość ustawienia głośnika na czterech kolcach, które są sprzedawane oddzielnie.

LP - Definion 3 - Set

Pełna zawartość zestawu

 • 8× Kolce do satelit
 • 1× Kabel zasilający
 • 1× Pilot zdalnego sterowania
 • 1× DENON DRA-800H
 • 2× Kolumna głośnikowa DEF 3 F
 • 2× Wtyki bananowe C8502P (para)
 • 1× 15 m Kabel głośnikowy C4515S

Szczegóły techniczne

 • Hi-End-Lautsprecher Definion 3 Schwarz Frontansicht

  Kolumna głośnikowa DEF 3 F

  Wysokiej klasy kolumna stereo z wyjątkowo precyzyjnym odtwarzaniem muzyki i potężnymi basami. Defnion 3 używa identycznej technologii dźwiękowej, co model kolumn premium - Definion 5 - za znacznie niższą cenę.

  • Opis Artykuł
   Szerokość 20,00 cm
   Waga 24,30 kg
   Wysokość 118,00 cm
   Inne Głębokość wraz z zaciskami biegunów: 43 cm
   Głębokość 38,60 cm
  • Opis Artykuł
   Przystosowany do amplitunera Tak
   Przystosowany do wtyków bananowych Tak
   Maksymalna średnica kabla 6,00 mm
   Zasada akustyczna Trójdrożna
   Otwory kompensujące (pozycja) Dolne
   Otwory kompensujące 2
   Konstrukcja obudowy Bass reflex
   Materiał obudowy MDF
   Powierzchnia obudowy Werniks
   Pojemność wewnętrzna netto 37 Litry
   Przygotowany pod spikes Tak
   Tweeter (ilość w głośniku) 1
   Tweeter (średnica) 25,00 mm
   Tweeter (materiał) Tkanina, pokryta
   Driver średniotonowy (ilość w głośniku) 1
   Driver średniotonowy (średnica) 105,00 mm
   Driver średniotonowy (materiał) Membrana typu sandwich: hexacone/kevlar
   Driver średniotonowy/basowy (średnica) 160,00 mm
   Woofer (ilość w głośniku) 3
   Woofer (średnica) 160,00 mm
   Woofer (materiał) Włókno węglowe
   Moc ciągła (IEC - Long Term) 140 W
   Czułość (2.83 V / 1 m) 86 dB
   Zakres częstotliwości od/do 48 - 22000 Hz
   Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) 200 W
   Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego 105 dB/1m
   Impedancja 4 - 8 Om
   Częstotliwość podziału zwrotnicy 400 / 3600 Hz
  • Opis Artykuł
   Zaciski przyłączeniowe Zaciśki śrubowe
   Rekomendowana minimalna moc wyjściowa amplitunera 50 W

  DENON DRA-800H

  BDA (dodatkowa strona)

  • Opis Artykuł
   Szerokość 43,40 cm
   Waga 8,60 kg
   Wysokość 15,10 cm
   Głębokość 33,90 cm
  • Opis Artykuł
   AUX Tak
   Inne Wejście Phono
   Cyfrowe wejścia koaksjalne 1
   Cyfrowe wejścia optyczne 2
   AirPlay 2 Tak
   Bluetooth Tak
   LAN Tak
   WiFi Tak
   HDMI 3D ARC CEC‌ Tak
   Wejście wideo- HDMI Tak
  • Opis Artykuł
   AAC Tak
   FLAC Tak
   MP3 Tak
   WAV Tak
   WMA Tak
  • Opis Artykuł
   DAB+ Tak
   Wbudowane radio Tak
  • Opis Artykuł
   Pilot na podczerwień
   Moc wyjściowa wzmacniacza: satelity 145 W
   Kanały wzmacniacza 2
  • Opis Artykuł
   Amazon Music Tak
   Deezer Tak
   SoundCloud Tak
   Spotify Tak
   TIDAL Tak
   Napster Tak
   TuneIn Tak

Testy i opinie

Tak oceniają ten produkt nasi klienci
(5 z 5 dla 2 ocen)
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
Super dźwięk
Szybka dostawa, wszystko do podłączenia, świetny dźwięk, wszystko było idealne.
(przetłumaczone automatycznie *)
Doskonały pakiet dźwiękowy - po prostu pierwsza klasa
Po długich namysłach zdecydowaliśmy się na ten pakiet dźwiękowy i jak na razie nie żałujemy ani przez chwilę. Pierwszorzędny, krystalicznie czysty i doskonale zniuansowany dźwięk - czego więcej można chcieć? W połączeniu z naszą pamiątką w postaci gramofonu i streamingiem w Ultra HD - nieporównywalne, nieskazitelne wrażenia słuchowe! I: głośno też się da, z dużą ilością basu. Nawet nasze nastoletnie córki są zachwycone.
* przetłumaczone automatycznie przez DeepL