
Kabel stereo cinch 3.0m - C7030A
Kabel stereo cinch 0,5 m


| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 27 cm |
| Wysokość | 6,5 cm |
| Głębokość | 17 cm |
| Waga | 2 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wejścia analogowe | 3 |
| Wejścia cinch stereo | 2 |
| Wejścia wtyczka minijack 3,5 mm | 1 |
| Cyfrowe wejścia koaksjalne | 2 |
| Cyfrowe wejścia optyczne | 1 |
| Bluetooth | tak |
| Wyjścia video - HDMI | 1 |
| Wejście video- HDMI | 4 |
| Wersja HDMI | 1.4a |
| Wersja HDMI | 1.4a |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Dolby Digital | tak |
| Dolby Pro Logic II | tak |
| DTS Digital Surround | tak |
| DTS NEO:6 | tak |
| Dolby Digital Plus | tak |
| Dolby Pro Logic | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Zintegrowany DSP | tak |
| Wyświetlacz | tak |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Automatyczne włączanie/wyłączanie | Tak |
| Maksymalny pobór mocy | 30 W |
| Klasa ochronności | 2 |
| Bezpiecznik | tak |
| Przechowywanie ustawień po odłaczeniu | tak |
| Funkcja standby | tak |
| Pobór mocy w trybie standby | 0,4 W |
| Zintegrowany dekoder DD/dts/PLII | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| RDS | tak |
| Pamięć stacji FM | 30 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Pilot | Na podczerwień |
Niezbędne akcesoria są zawarte w zestawie.