Subwoofery

Przejdź do zawartości
Wyszukiwarka sklepów
Strona główna
Subwoofer

Niże w natarciu

Subwoofery

Filtry listy produktów

Lista produktów

15 Wyniki

Sortowanie

FAQ

Zawsze chciałeś wiedzieć, co skrywa się za niektórymi pojęciami ze świata audio? W takim razie rzuć okiem na poniższe pytania.

Subwoofery od Teufel – klasa sama w sobie

Dla wszystkich systemów kina domowego stworzyliśmy nastrojone do siebie systemy głośników. Za harmonijny obraz dźwiękowy odpowiada obok głośników tylnych, przednich i centralnych, również pasujący subwoofer.
Świetne doświadczenia z kinem domowym są w dużym stopniu zależne od właściwego subwoofera. Czy to oszałamiające eksplozje, przerażające grzmoty czy orkiestrowe nagłośnienie: dobrze wymierzone i perfekcyjnie rozłożone głośniki basowe od Teufel dbają o dojrzałe dźwięki filmowe. Rozbuduj Twój system kina domowego o dodatkowy subwoofer i ciesz się ponadprzeciętnie dobrym basem. Dla wszystkich tych, którzy sami złożyli swój system kina domowego, oferujemy w naszym sklepie z głośnikami mocne woofery.

Pojedyńcze komponenty basowe - bass performance deluxe

Jednym z subwooferów w klasie cenowej do 2000 zł, które możesz wszędzie ustawić i dołączyć do posiadanych systemów kina domowego, jest model T 1300 SW. W swojej wielostronności T 1300 SW pasuje do systemów 2.1, 5.1 i 7.1 i umożliwia nawet zastosowanie drugiego subwoofera. Budowa urządzenia z mocną końcówką mocy 250 W i driverem o przekątnej 250 mm umożliwia nagłośnienie pomieszczeń do 40 m2. Subwoofer T 1300 jest w stanie odtworzyć absolutnie precyzyjnie basy do 33 Hz. Komfortowe użytkowanie zapewnia własny regulator głośności, regulator fazy, zintergowane automatyczne włączanie i wyłączanie oraz regulator zakresu częstotliwości, który powinnien być odtworzony przez urządzenie. T 1300 SW to ponadprzęciętny i komfortowy subwoofer renesansu.

Subwooferem ekstraklasy jest certyfikowany przez wymagającą licencję THX Ultra 2 model S 8000. Poteżne 500 W mocy nagłośnią bez problemu pomieszczenia do 100 m2. Zintegrowany procesor (DSP) dba o bezstratne ustawienie życzonego obrazu dźwiękowego. Mimo swojego imponującego wnętrza, skrywającego drivero o przekątnej 300 mm, subwoofer ten jest relatywnie niewielkich rozmiarów i pasuje do normalnych pokoi. Połączenie niewielkich rozmiarów i wielkiej mocy było możliwe dzięki naszym 20 latom doświadczenia w budowie subwooferów. W ten sposób T 8000 oferuje funkcje, które wykraczają ponad możliwości przeciętnego subwoofera:

  • Regulowany filtr górnoprzepustowy (20-60 Hz)
  • Regulowany filtr dolnoprzepustowy dla różnych możliwości kombinacji (60-220 Hz)
  • Regulacja czułości od -10 dBu do 0 dBu (dla słabych wyjść subwoofera w amplitunerze)
  • Optymalne rozpoznanie sygnału do automatycznego włączania z trybu standby
  • Głośność, faza, wyciszenie i głośność THX mogą być regulowane za pomocą pilota
  • Woofer chroniony przed spięciami i za wysokimi poziomami prądu
  • Ochrona przed przegrzaniem
  • Efektywny limiter zapobiega za wysokim sygnałom wejściowym

Abosolutny basowy gigant wśród asortymentu Teufel nazywa się S 10000 SW. Subwoofer klasy high-end stworzony z rozmachem. Uzbrojony w certyfikat THX® Ultra 2™, moc sinus rzędu 750 W i od razu dwa woofery o przekątnych 380 mm nadaje się do nagłośnienia mocnym basem Teufel pomieszczeń nawet do 150 m². Maksymalne ciśnienie rzędu 111 dB i niskie basy do 25 Hz sprawiają, że S 10000 SW wznosi się ponad swoją konkurencję.

Wiele basu – niewiele pieniędzy z subwooferem od Teufel

Ten wycinek z asortymentu głośników od Teufel powinien dać Wam pierwszy wgląd do tego, jak szeroki jest nasz wybór głosników basowych. Rzuccie okiem i wybierzcie pasujący subwoofer.


Podobne tematy: