Sprzęt dla DJ-ów

Wybierz kraj lub region, aby wyświetlić zawartość dla Twojej lokalizacji i kupować online.
Przejdź do zawartości
Strona główna
Wszystkie produkty Akcesoria

Stwórz swoją muzykę

Sprzęt dla DJ-ów

Teufel i Pioneer DJ pasują do siebie jak bit w rytmie 4/4 do muzyki elektronicznej. Dzięki wysokiej jakości sprzętowi dla DJ-ów marki Pioneer DJ i głośnikom o wysokim poziomie dźwiękowym firmy Teufel już nic nie stoi na przeszkodzie, aby urządzić legendarną domówkę. Dla wszystkich fanów i tych, którzy chcą nimi zostać. Wszystkie komponenty są do siebie idealnie dostrojone, wystarczy je tylko podłączyć. Zacznij już teraz i stwórz swoją własną muzykę.

18 Produkty
18 Produkty

Twoje pierwsze bity

Jeśli jesteś początkującym DJ-em, zacznij swoją przygodę od dwukanałowego kontrolera DJ DDJ-400. Wystarczy podłączyć go do notebooka i już możesz tworzyć swoje pierwsze składanki. Dzięki zestawowi ULTIMA 40 ACTIVE nagłośnisz bez problemu większe pomieszczenia.

Coraz więcej fanów

Jeśli masz większe ambicje i chciałbyś występować w większych klubach, to przenośny system All-in-One XDJ-RR jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Twórz swoje własne składanki, dodaj efekty specjalne, dopasuj dźwięk i wmiksuj swoje spontaniczne zapowiedzi.

Od profesjonalistów dla profesjonalistów

Jeśli już od początku nie chcesz iść na żaden kompromis, połącz dwa odtwarzacze XDJ-700 z mikserem DJ-250 MK2. Tak podłączony do dwóch głośników ROCKSTER lub POWER HIFI system wypełni większe powierzchnie niezwykle precyzyjnym i potężnym dźwiękiem.

Pasujące produkty

FAQ

Zawsze chciałeś wiedzieć, co skrywa się za niektórymi pojęciami ze świata audio? W takim razie rzuć okiem na poniższe pytania.

Sprzęt dla początkujących DJ-ów: tak stworzysz swoje pierwsze miksy na domówce

Dzięki usługom streamingowym możesz szybko i łatwo stworzyć swoją własną playlistę i podzielić się nią z przyjaciółmi z całego świata. Jeśli chciałbyś jednak pójść o krok dalej, możesz spróbować swoich sił jako DJ i stworzyć swoje własne składanki do muzyki hip-hopowej lub elektro. Dzięki nowoczesnym akcesoriom dla DJ-ów, takim jak miksery, kontrolery, odtwarzacze CD możesz tworzyć swoje miksy bez gramofonu, kolekcji płyt i analogowego miksera.

Czego potrzebujesz, aby stworzyć swoje własne miksy w domu?

Po kilkukrotnych poszukiwaniach informacji w internecie szybko staje się jasne, że nie ma tylko jednej teorii. Niektórzy zarzekają się, że nie ma nic lepszego niż połączenie laptopa, kontrolera i oprogramowania dla DJ-ów, a inni polecają na początek stosowanie tylko programu dla DJ-ów. Na początek nie należy stosować zbyt wielu technicznych sztuczek i zatracać się w poszukiwaniach najlepszego kontrolera, miksera czy słuchawek – to wskazówka, której nie należy lekceważyć, a która jest często ignorowana.

Dla początkujących DJ-ów polecany jest następujący sprzęt:

 • Notebook lub tablet (nawet smartfony nadają się do użycia na samym początku)
 • Słuchawki (najlepiej wokółuszne i z dobrą redukcją hałasów zewnętrznych)
 • Aktywne głośniki (z modułem Bluetooth, wejściem dla mikrofonów, wejściem dla odtwarzaczy (również analogowych), złącze USB)
 • Program dla DJ-ów lub kompaktowy mikser z crossfaderem

Jaki program dla DJ-ów jest najlepszy?

Aplikacje dla DJ-ów, takie jak Serato, TRAKTOR czy VirtualDJ, są dla wielu osób najlepszymi programami na rynku. Najlepszym rozwiązaniem dla począkujących DJ-ów jest: prawie każdy producent programów dla DJ-ów na rynku oferuje darmową (chociaż uproszczoną) wersję demo. Zakres funkcji jest bardzo podobny do tych, które znajdziemy w analogowych urządzeniach, takich jak 2-kanałowe miksery, jednak są to miksery cyfrowe.

Jaki kontroler DJ jest godny polecenia?

Godnymi polecenia są kontrolery DJ na przykład z jednym lub dwoma „pokładami” i zintegrowanym mikserem. W świecie DJ-ów doceniane są przede wszystkim kontrolery i miksery marki Pioneer.

Do czego służy mikser?

Mikser – nazywany także jako mikser dźwięku, pulpit dźwiękowy lub konsola – służy do łączenia sygnałów dźwiękowych z różnych źródeł (np. z mikrofonów, zewnętrznych odtwarzaczy i odtwarzaczy DJ). W przypadku miksów stereo wszystkie sygnały znajdujące się w mikserze są łączone w lewy oraz prawy kanał stereo (czyli 2 kanały).

Miksery audio są dostępne również jako miksery analogowe, miksery cyfrowe i miksery ze wzmacniaczem (Power mixer).

Jak miksować muzykę na domówce?

Gdy zapytamu się profesjonalnych DJ-ów o podstawy, aby zostać dobrym DJ-em, pada zazwyczaj taka sama odpowiedź: technika jest ważna, ale to nie wszystko. Liczy się przede wszystkim pasja i wiedza muzyczna. W ramach ćwiczenia możesz na przykład przeanalizować swoje ulubione piosenki. Na jakie gatunki można je podzielić? Kiedy pojawiają się hook (haczyk, wabik), refren i muzyka instrumentalna i w którym momencie można by je wykorzystać do stworzenia spójnego miksu? W skrócie: musisz dobrze znać swoje piosenki, abyś mógł przekazać swoje przesłanie, które dotrze do Twoich słuchaczy.

Nawet jeśli dotychczas nie miałeś doświadczenia jako DJ i nie miksowałeś muzyki, dzięki kilku prostym sztuczkom i odpowiedniemu sprzętowi możesz stworzyć odjechane bity i zapewnić super atmosferę dla swoich gości. Na przykład za pomocą aplikacji dla DJ-ów możesz miksować utwory i stworzyć płynne przejścia oraz własną muzykę bezpośrednio na smartfonie lub tablecie.

Gdzie znajdę muzykę na następną domówkę?

Istnieje wiele stron internetowych i aplikacji, gdzie można kupić piosenki lub przesyłać je strumieniowo. W pierwszym kroku powinieneś przejrzeć wszystkie darmowe usługi streamingowe, w końcu znajduje się tam milion dostępnych utworów. Pomocne mogą się okazać także funkcje dostępne w aplikacji, takie jak RADAR oraz New Releases (Nowe wydania) w Spotify oraz My Mix w TIDAL.

Zrób głośniej: odpowiednie głośniki to podstawa!

Podczas swojego pierwszego występu jako DJ na domówce nie potrzebujesz koniecznie zestawu hi-fi. Dla początkujących DJ-ów świetnie nadają się w pełni aktywne i modułowe systemy głośnikowe , jak nasz POWER HIFI lub głośniki z serii ROCKSTER. Te potężne głośniki Bluetooth gwarantują wysokie poziomy dźwiękowe o wartości do 121 decybeli i mają zintegrowany mikser wraz z regulacją dźwięku. Uchwyty po obu stronach głośnika oraz dołączone kółka (tylko w głośniku ROCKSTER) gwarantują niezbędną mobilność

Teufel & Pioneer

Wysoka jakość jest dla nas bardzo ważna, dlatego Teufel poleca tylko wybranych partnerów, takich jak Pioneer DJ, dla technicznie idealnego połączenia wszystkich komponentów.

 • Dzięki odtwarzaczowi XDJ-700 możesz synchronicznie odtwarzać swoje ścieżki dźwiękowe i zachwycać publiczność niezłymi funkcjami.
 • Wraz z kontrolerem DJ DDJ-440 z łatwością odpalisz swoje składanki, które natychmiast podgrzeją atmosferę.
 • Przenośny system All-in-One XDJ-RR sprawia, że staniesz się DJ-em z wysokimi wymaganiami.
 • Dzięki mikserowi DJM-250 MK2 możesz intuicyjnie miksować, skreczować i cieszyć się najlepszą jakością dźwięku.

Na co powinieneś zwrócić uwagę jako początkujący DJ

Podstawowy sprzęt dla poczatkujących DJ-ów składa się z notebooka, (darmowego) programu dla Dj-ów, słuchawek i jednego aktywnego systemu głośnikowego. Kto nie posiada notebooka, może tworzyć swoje miksy za pomocą aplikacji dla DJ-ów na smartfonie lub tablecie. Program dla DJ-ów i miksery mogą nas na początku przytłaczać, dlatego należy cierpliwie trenować i krok po kroku rozwijać swoje umiejętności. Jeśli zakupiłeś piosenki lub przesyłasz je strumieniowo za pośrednictwem licencjonowanego dostawcy, jesteś chroniony prawnie podczas prywatnych występów.

Podobne tematy na naszym blogu:

Filtry
Zmień Zamknij
 • Cena
 • Typ produktu
 • Seria
 • Media