Kolce i podkładki

Wybierz kraj lub region, aby wyświetlić zawartość dla Twojej lokalizacji i kupować online.
Przejdź do zawartości
Strona główna
Wszystkie produkty Akcesoria

Solidny bas pod kontrolą

Kolce

Spikes
3 Produkty
3 Produkty

Kolce i podkładki izolacyjne od Teufel Audio

Nasze kolce i podkładki izolacyjne gwarantują jeszcze lepszy dźwięk wszystkich systemów głośnikowych. Przez odsprężenie głośników i subwoofera doświadczysz niezwykle czystego obrazu dźwiękowego, ponieważ przenoszenie dźwięku na podłoże zostanie wyraźnie ograniczone.

Tak funkcjonują kolce

Dzięki stożkowej budowie kolców prowadzą wibracje od głośnika do podłogi gdzie są rozpraszane. Specjalna budowa zapobiega również wibracjom z podłogi dostać się do głośnika. Efektem jest zminimalizowanie drgań obudowy i czystszy dźwięk.
Kolce są z reguły montowane na metalowych dyskach, które zapobiegają uszkodzeniom podłogi. Mogą być one również dopasowane do różnych wysokości, przez co mogą wyrównywać nierówności w podłożu.

Tak funkcjonują podkładki izolacyjne

Również podkładki izolacyjne są zaprojektowane tak, aby minimalizować rezonanse i gwarantować czysty obraz dźwiękowy. Podkładki łączą głośnik z podłożem przez specjalne tworzywo sztuczne i w ten sposób tłumią drgania. Podkładki izolacyjne stosowane są z subwooferami ale również z głośnikami, które ustawiane są na stojakach głośnikowych.

Filtry
Zmień Zamknij
  • Cena
  • Typ produktu