Retoure

Przejdź do zawartości
Strona główna

Portal zwrotów online Teufel

Ze względu na to, że każde pomieszczenie brzmi inaczej, każdy ma inny gust muzyczny, a my chcielibyśmy dać Państwu czas na dokładne wypróbowanie wszystkich możliwych konfiguracji, mogą Państwo testować nasze produkty przez 8 tygodni. Chcieliby Państwo skorzystać z 8-tygodniowego prawa zwrotu?

Zwrot towaru można dokonać bezpośrednio na portalu online pod następującymi warunkami.

  • Produkt został dostarczony przez DHL lub UPS (nie przez spedycję)
  • Niemożliwe w przypadku adresu dostawy w Szwajcarii, Norwegii i Lichtensteinie
  • Mają Państwo przygotowany numer zlecenia z potwierdzenia zlecenia (numer zlecenia otrzymali Państwo w wiadomości e-mail podczas zakupu)

Uwaga: Proszę skorzystać z portalu tylko wtedy, gdy chcą Państwo odstąpić od zakupu. W innym wypadku prosimy o kontakt z naszym działem osbługi klienta.

Ponadto: Ten portal został przygotowany przez naszego partnera Metapack, który na nasze zlecenie przetwarza dane w celu realizacji zwrotów towarów. Metapack korzysta jednak na własną odpowiedzialność z plików cookies i innych technologii śledzenia na stronie internetowej i przetwarza za ich pomocą informacje o użytkowaniu strony. Ustawienia oraz informacje na ten temat znajdują się bezpośrednio w polityce prywatności firmy Metapack: https://www.metapack.com/legal/privacy-policy/.