MUSICSTATION

Przejdź do zawartości
Strona główna

MUSICSTATION

Muzyka non stop

(389)
Kolor: Black

MUSICSTATION

Zobacz podobny produkt


 • Testuj przez 8 tygodni
 • Darmowy zwrot wysyłki
 • Dział obsługi klienta w strukturze firmy
 • Ponad 40 lat doświadczenia audio

Najważniejsze cechy

MUSICSTATION

Dlatego kochamy ten produkt

Jeśli chcesz się pokazać z jak najlepszej strony i nie chcesz z niczego rezygnować, to MUSICSTATION jest najlepszym wyborem. Ten wszechstronny system odtwarza radio cyfrowe i FM, muzykę z internetu, płyt CD i portu USB zawsze i wszędzie.

MUSICSTATION

Zalety na pierwszy rzut oka

 • Radioodtwarzacz z siecią wi-fi jakości hi-fi z wieloma funkcjami streamingowymi, radiem cyfrowym i FM, odtwarzaczem CD i portem USB
 • 6 przetworników z technologią Dynamore Ultra o mocy 100 Wat dbają o szeroki i wyważony dźwięk z ciepłymi basami przy jak najlepszej zrozumiałości mowy
 • Amazon Music, Spotify Connect, radio internetowe, DAB+ i radio FM
 • Bluetooth do streamingu muzyki w jakości podobnej do płyty CD z takich aplikacji jak Spotify, Deezer, YouTube, Apple Music
 • Odtwarzacz CD obsługuje MP3-CD, CD-Rs, CD-RWs i oczywiście normalne płyty CD, listy odtwarzania z pamięci zewnętrznej USB dla MP3
 • 3 możliwości ustawienia: na ścianie z wbudowanym adapterem, na stole w pozycji pionowej lub poziomej, dzięki czemu MUSICSTATION zapewnia maksymalną swobodę przy instalacji
 • Zegar, funkcja alarmu z dwoma czasami budzenia (do wyboru przez radio internetowe, DAB+, radio FM oraz odtwarzacz CD), sleeptimer, wygaszany wyświetlacz, wejście AUX-In oraz złącze dla słuchawek
 • Elementy obsługi są łatwe w czyszczeniu i pielęgnacji, sterowanie za pomocą dostarczonego w zestawie pilota oraz aplikacji Teufel Remote dla systemów iOS i Android, możliwość zapisania ulubionych stacji radiowych za pomocą wybranych przycisków
"Jak wynika z powyższego nazwa MusicStation nie jest przesadzona, ponieważ sprzęt firmy Teufel to faktycznie kombajn pozwalający odtwarzać muzykę (i nie tylko) z każdego dostępnego źródła dźwięku w domu."
cyfrowyja.pl 31.05.2021

"Jednakże używając MusicStation podczas testów, na nowo odkryłem stare swoje składanki, z utworami, których w normalnych warunkach nigdy bym już nie odsłuchał, bo zapomniałem o nich."

"Chyba najwyższy czas, abym podzielił się wrażeniami z tego jak ten sprzęt gra. Przede wszystkim gra bardzo czysto, bez zniekształceń [...] Tutaj warto wspomnieć o funkcji Dynamore Ultra, która powoduje rozszerzenie dźwięku, dzięki bocznym głośnikom, tak, że mamy wrażenie dźwięku przestrzennego."

(4.78 z 5 dla 389 ocen)
Wszystkie oceny

Muzyka non stop

Tak wszechstronne jak MUSICSTATION nie jest żadne inne radio stereo, a to jeszcze nie wszystko.

Odpowiednie wyposażenie dźwiękowe

MUSICSTATION, tak jak wszystkie nasze produkty, jest wyposażona w najnowocześniejszą elektroakustykę i bardzo wydajne wzmacniacze.

Dwa przetworniki szerokopasmowe dla najlepszej zrozumiałości mowy i czystego dźwięku stereo
Dwa otwory bass reflex z tyłu urządzenia obniżają częstotliwość odcięcia dla pełnego i wyrazistego dźwięku
MUSICSTATION
Głośniki niskotonowe o długim skoku membrany dla wysokich poziomów głośności bez żadnych zniekształceń i głębokich basów
Przetworniki side-firing promieniują dźwięk na zewnątrz, tworząc wypełniający pomieszczenie obraz dźwiękowy

Dynamore® Ultra

Stworzona przez nas technologia Dynamore® Ultra oferuje dzięki bocznym głośnikom zachwycający dźwięk przestrzenny bez żadnych przebarwień dźwiękowych.

DAB+, radio internetowe i FM

MUSICSTATION odtwarza Twoje ulubione stacje. Duży, wygaszany wyświetlacz pokazuje wszystkie najważniejsze informacje. Złącze antenowe można przykręcić tak, aby mogły być użyte odpowiednie anteny w zależności od jakości odbioru w danym miejscu.

MUSICSTATION
Digital radio for best reception quality. Additional information is shown on the display.

DAB+

Cyfrowe radio dla najlepszej jakości odbioru. Informacje pokazywane są na wyświetlaczu.

Verfügt über WLAN-Funktionalität.

Radio internetowe

Odbieraj zarówno lokalne, jak i światowe stacje radiowe w wysokiej jakości dzięki radiu internetowemu.

Classic FM radio reception.

Radio FM

Klasyczny odbiór radia FM.

Odtwarzacz CD

CD

Wyjmij z szuflady stare płyty rockowe albo audiobooki dla dzieci. W MUSICSTATION funkcjonuje wszystko. Oczywiście takie formaty, jak MP3-CD, CD-Rs, CD-RWs również działają. Odtwarzacz CD możesz obsługiwać za pomocą aplikacji, pilota lub przycisków na urządzeniu.

USB-Schnittstelle<br><br>Hinweis: Funktionsumfang der Schnittstelle kann je nach Produkt variieren. Nähere Infos zu diesem Produkt auf der Webseite oder in der Anleitung.

USB

Włóż pamięć zewnętrzną USB i odtwarzaj muzykę z plików MP3.

MUSICSTATION

Spotify Connect

Spotify Connect jest jedną z najpopularniejszych usług streamingowych, która dostarcza Ci miliony piosenek, audiobooków i podcastów w wysokiej jakości bezpłatnie lub w ramach abonamentu. W aplikacji Spotify możesz wybrać odpowiednie urządzenie Teufel i odtwarzać na nim muzykę. Transmisja odbywa się przez sieć wi-fi.

Amazon Music

Jako abonent Amazon Prime możesz odtwarzać miliony piosenek, podcastów i audycji w aplikacji Amazon Music. Również tutaj transmisja odbywa się przez sieć wi-fi.

Bezprzewodowo w wysokiej jakości

Nasze produkty gwarantują czyste i stabilne połączenie Bluetooth przy minimalnym zużyciu prądu.  Możliwy jest zasięg powyżej 10 metrów.

Apple
Funktioniert für Systeme mit Android.
Icon - Windows Phone
Linux

Odtwarzaj muzykę, filmy i gry ze smartfona, tableta, notebook'a, komputera PC lub Mac.
Niezależnie od tego, jakiego systemu używasz.

Synchronizacja dźwięku z ruchem warg

Dźwięk wideo np. z YouTube lub innej aplikacji oraz dźwięk gier jest odtwarzany synchronicznie z ruchem warg.

AAC is a technology that ensures CD-like quality for audio streams when the sender and receiver device support it. AAC is supported by Chromecast built-in, Android devices, and iOS devices.

AAC

AAC jest obecnie szeroko stosowanym kodekiem Bluetooth, podobnym do apt-X firmy Qualcomm, który zapewnia bezprzewodową transmisję dźwięku w jakości podobnej do płyty CD, o ile nadajnik i odbiornik obsługują ten kodek. AAC jest obsługiwany również przez Androida, ale głównie przez urządzenia z systemem iOS.

Obsługa za pomocą aplikacji i przycisków

Jeśli chcesz wygodnie i w spokoju skonfigurować, obsługiwać i wybierać stacje radiowe, ściągnij darmową aplikację Teufel Remote. MUSICSTATION możesz również obsługiwać całkiem klasycznie za pomocą przycisków na urządzeniu lub dołączonego pilota.

Obudź mnie!

MUSICSTATION zawiera funkcję alarmu z dwoma czasami budzenia. Sam zdecyduj, czy chcesz być budzony za pomocą DAB+, radia FM, radia internetowego lub odtwarzacza CD, na przykład w tygodniu o godzinie 7, a w weekendy o godzinie 10.

Dobrze ustawiona

Dzięki zintegrowanemu adapterowi możesz zawiesić MUSICSTATION na ścianie lub postawić na szafce. Jeśli wyciągniesz adapter, MUSICSTATION będzie stała lekko przechylona – dla optymalnego obrazu dźwiękowego.

MUSICSTATION

Pełna zawartość zestawu

MUSICSTATION
 • 1 × Kabel antenowy do MUSICSTATION – Black
 • 1 × Kabel sieciowy do MUSICSTATION – Black
 • 1 × Pilot do MUSICSTATION – Black

Szczegóły techniczne

 • MUSICSTATION

  Radioodtwarzacz z siecią wi-fi w jakości hi-fi z wieloma funkcjami streamingowymi, radiem cyfrowym i FM, odtwarzaczem CD i portem USB

  • Opis Artykuł
   Szerokość 53,4 cm
   Wysokość 18,4 cm
   Głębokość 10,3 cm
   Waga 4,9 kg
  • Opis Artykuł
   Wyjście słuchawkowe 3,5 mm 1
   AUX tak
   Wejścia wtyczka minijack 3,5 mm 1
   Bluetooth tak
   Bluetooth AAC tak
   Kompatybilny z Google Home tak
   USB 2.0 tak
   WiFi tak
  • Opis Artykuł
   Android tak
   iOS tak
  • Opis Artykuł
   MP3 tak
   Dynamore® Ultra tak
   CD-Audio tak
   CD tak
   CD-R tak
   CD-RW tak
  • Opis Artykuł
   Funkcja alarmu tak
   DAB+ tak
   FM - UKW tak
   Radio internetowe tak
   RDS tak
   Pamięć stacji FM 30
  • Opis Artykuł
   Napięcie zasilania 230 V
   Automatyczne włączanie/wyłączanie tak
   Kabel - konektor IEC tak
   Klasa ochronności 2
   Przechowywanie ustawień po odłaczeniu tak
   Fukcja standby tak
   Pobór mocy w trybie standby 0,4 W
   Moc wyjściowa sinus (RMS) Bass 20 W
   Technologia wzmacniacza Class D
   Kanały wzmacniacza 6
   Moc wyjściowa sinus (RMS) satelita 15 W
  • Opis Artykuł
   Głośniki szerokopasmowe (ilość w obudowie) 4
   Głośniki szerokopasmowe (średnica) 50,8 mm
   Głośniki szerokopasmowe (materiał) Papier
   Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) 2
   Głośnik niskotonowy (średnica) 88,9 mm
   Głośnik niskotonowy (materiał) Papier
   Zakres częstotliwości od/do 56 - 20000 Hz
   Zasada akustyczna Dwudrożna
   Budowa obudowy Bass reflex
  • Opis Artykuł
   Amazon Music tak
   Spotify tak
  • Opis Artykuł
   Pilot Aplikacja

Testy i opinie

 • "Jak wynika z powyższego nazwa MusicStation nie jest przesadzona, ponieważ sprzęt firmy Teufel to faktycznie kombajn pozwalający odtwarzać muzykę (i nie tylko) z każdego dostępnego źródła dźwięku w domu."
  cyfrowyja.pl 31.05.2021

  "Jednakże używając MusicStation podczas testów, na nowo odkryłem stare swoje składanki, z utworami, których w normalnych warunkach nigdy bym już nie odsłuchał, bo zapomniałem o nich."

  "Chyba najwyższy czas, abym podzielił się wrażeniami z tego jak ten sprzęt gra. Przede wszystkim gra bardzo czysto, bez zniekształceń [...] Tutaj warto wspomnieć o funkcji Dynamore Ultra, która powoduje rozszerzenie dźwięku, dzięki bocznym głośnikom, tak, że mamy wrażenie dźwięku przestrzennego."

* Ważny do 10.06.2023, 23:59. Nie ważny na zakupy dokonane w przeszłości. Wypłata bonu w gotówce nie jest możliwa. Bon obowiązuje tylko dla klientów prywatnych. Nie może zostać zrealizowany w połączeniu z innymi bonami. Sprzedaż bonów jest zabroniona. Bon traci ważność w momencie zakupu. Dokładne informacje znajdziesz w naszych OWH.