
Odtwarzacz Blu-ray Panasonic DP-UB424
Odtwarzacz Blu-ray Ultra HD 4K z technologią Dolby Atmos i obsługą Multi HDR oraz HDR10+ dla znakomitej jakości obrazu z realistycznymi kontrastami i kolorami

W przypadku amplitunera Marantz NR1510 niepozorne są tylko jego wymiary. Jest on tylko o połowę mniejszy od zwykłego amplitunera AV, a jego potężny dźwięk pokazuje swoją moc, nawet w mniejszych głośnikach. Daj swoim ulubionym filmom to, na co zasługują.





Przy Marantz NR1510 tylko jedno pozostaje niezauważalne: jego wymiary. Jest on tylko o połowę mniejszy od zwykłego amplitunera, a jego potężny dźwięk pokazuje swoją moc, nawet w mniejszych głośnikach. Daj swoim ulubionym filmom to, na co zasługują.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| FM - UKW | tak |
| Radio internetowe | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 44 cm |
| Wysokość | 10,5 cm |
| Głębokość | 37,8 cm |
| Waga | 8,2 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wyjście słuchawkowe 6,3 mm | 1 |
| AUX | tak |
| Cyfrowe wejścia optyczne | 1 |
| AirPlay 2 | tak |
| Bluetooth | tak |
| Wi-Fi | tak |
| Wyjścia video - HDMI | 1 |
| Wejście video- HDMI | 6 |
| Cyfrowe wyjścia optyczne | 1 |
| HDMI ARC CEC | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Dolby Digital | tak |
| Dolby TrueHD | tak |
| Dolby Vision | tak |
| DTS Digital Surround | tak |
| DTS-HD High Resolution Audio | tak |
| HDR10+ | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Moc wyjściowa wzmacniacza: satelity | 85 W |
| Kanały wzmacniacza | 5 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Amazon Music | tak |
| Deezer | tak |
| Spotify | tak |
| TIDAL | tak |
| TuneIn | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Pilot | Na podczerwień |
Niezbędne akcesoria są zawarte w zestawie.

Odtwarzacz Blu-ray Ultra HD 4K z technologią Dolby Atmos i obsługą Multi HDR oraz HDR10+ dla znakomitej jakości obrazu z realistycznymi kontrastami i kolorami

Projektor Full HD średniej klasy dla bardzo ostrych obrazów

Projektor LED 4K UHD najwyższej klasy z natężeniem światła o wartości 3.200 ANSI lumenów i zintegrowanym systemem Android TV

Wysokiej jakości nadajnik i odbiornik Bluetooth, odpowiedni do wszystkich słuchawek Teufel Bluetooth lub kompletnych systemów audio oraz soundbarów

Projektor 4K UHD z imponującą jasnością (2500 ANSI lumenów), trybem kino AI i zintegrowanym systemem Android TV