deuter x Teufel - LP

Przejdź do zawartości
Otwórz menu Zamknij menu
Strona główna

W wyniku ścisłej współpracy z deuter powstał niezwykły plecak, który łączy w sobie miejski styl życia i ochronę Twoich ulubionych słuchawek. Plecak UP BERLIN jest odporny na bryzgi wodne oraz stanowi bezpieczną skrytką dla SUPREME ON, gdyż oferuje on idealnie skrojoną przegrodę dla słuchawek Teufel oraz inne sprytne detale. Tak się nosi muzykę.

Z deuter stworzyliśmy system, który można nie tylko zobaczyć, ale również usłyszeć: zestaw deuter x Teufel UP BERLIN składa się z plecaka, torby na słuchawki i z naszych słuchawek SUPREME ON – porywający dźwięk w stylowym opakowaniu.

Odkryj zestaw SUPREME ON + deuter x Teufel UP BERLIN

Plecak deuter x Teufel UP BERLIN

Z nim możesz przemierzać ulubione dzielnice Twojego miasta i odkrywać nowe miejsca. Ten plecak jest odporny na bryzgi wodne i zapewnia ochronę dla słuchawek SUPREME ON. Wszystkie materiały pochodzą w 100% z recyklingu.

Torba deuter x Teufel SUPREME ON

Gdy wszyscy śpią, Ty możesz spakować Twoje słuchawki SUPREME ON do tej torby. Jej rozmiar jest dokładnie dopasowany do wielkości słuchawek i bez problemu zmieści się w Plecaku UP BERLIN. Ponadto ta torebka jest wykonana z materiałów pochodzących w 100% z recyklingu i jest odporna na bryzgi wodne.

Słuchawki SUPREME ON

Słuchawki SUPREME ON nie tylko wyglądają dobrze, ale są również naszymi najmocniejszymi słuchawkami Bluetooth. Z czasem odtwarzania aż do 30 godzin możesz słuchać muzyki przez cały dzień – i to w najlepszej jakości Teufel. Razem z Plecakiem UP BERLIN i torbą na słuchawki stanowią idealne trio dla miejskiej dżungli.

Obejrzyj nasz filmik
i zanurz się w świat
deuter x Teufel.

Discover all the components of the deuter x Teufel UP BERLIN bundle deal