Kompaktowe Systemy

Przejdź do zawartości
Otwórz menu Zamknij menu
Strona główna

Gotowe do działania

Kompaktowe Systemy

Filtry listy produktów

Filtry Zmień

11 Wyniki

Wszystkie produkty kategorii Kompaktowe Systemy: 11 Wyniki
Zamknij
  • 509,00 zł 4 039,00 zł

Lista produktów

Wszystkie produkty kategorii Kompaktowe Systemy: 11 Wyniki

Sortowanie

Twoje Korzyści

Icon - Bester Shop

Najlepsza Cena

Teufel sprzedaje swoje produkty w modelu sprzedaży bezpośredniej. Gdzie nie ma pośredników, nie ma też narzuconej marży. A Ty oszczędzasz.

Icon - Bester Shop

Najlepsza Gwarancja

Teufel oznacza jakość, jakość i jeszcze raz jakość. Z tego powodu oferujemy Ci do 12 lat gwarancji i 8 tygodni na zwrot produktu.

Icon - Bester Shop

Najlepsze Opinie

Teufel zajmuje regularnie pierwsze miejsca w testach i ankietach prasy fachowej i jest liderem niemieckiego rynku.

Icon - Bester Shop

Najlepszy Sklep

Sklep online Teufel przekonuje łatwością obsługi, bezpieczeństwem i komfortem.

Pomoc Przy Zakupie

Lubiane i Pożądane: Kompletne Systemy Marki Teufel

Wszystko jedno czy szukasz wyposażenia Twojej altanki, biura, warsztatu, czy szukasz nagłośnienia do pokoju dziecinnego, sypialni czy kuchni - kompletne systemy audio są zawsze godne uwagi, ponieważ są natychmiast gotowe do gry i nie zajmują wiele miejsca. Teufel udowodnił już niejednokrotnie, że kompaktowy system, może również brzmieć dobrze.

Systemy Kompaktowe - Zalety

W przypadku systemów gotowych do gry pojedyncze komponenty, jak np. wzmacniacz czy głośniki, są do siebie idealnie dopasowane. Dzięki kompaktowym wymiarom mini systemy stereo integrują się perfekcyjnie w wystrój Twojego domu i mogą zostać z łatwością przestawione lub przetransportowane. W dużym asortymencie Teufel znajdziesz system na każdą potrzebę.

Co Jest Twoim Cele Przy Zakupie Kompaktowego Systemu Stereo?

Przy podejmowaniu decyzji, jaki mini system hifi jest dla Ciebie idealny, musisz zwrócić uwagę na to, co chcesz osiągnąć przez zakup tego systemu. Zastanów się jakiej muzyki słuchasz i gdzie chcesz ustawić Twój nowy system. Do kuchni dobrze pasuje Teufel Radio 3sixty z FM i DAB+ oraz Teufel MusicStation, która za pomocą Bluetooth może również odtworzyć video Twojego ulubionego przepisu na Youtubie. W biurze potrzebujesz nie tylko radia, ale i głośnika, który nagłośni spontaniczne spotkanie z Twoimi kolegami po pracy i odtworzy pliki z płyty CD czy pendrive'a. W pokoju dziecięcym czy warsztacie ważna jest wytrzymałość głośników. Do tych odpornych na trudne warunki należą systemy Kombo 22 i Kombo 42. Również możliwość montażu głośników na ścianie jest dużą zaletą, gdy brakuje Ci miejsca.

Multiroom i Streaming Muzyki

Kto chce słuchać muzyki w całym domu czy mieszkaniu, powinien zainteresować się kompaktowymi systemami z WiFi lub z serii Teufel Streaming, ponieważ oferują one możliwość przesyłania muzyki za pomocą sieci. Takim systemem jest np. Teufel One S.

Testy Systemów Kompaktowych

Podczas testów prasy fachowej nasze mini systemy hifi są oceniane pozytywnie pod względem dźwięku, użytkowania, radia, wielostronności, mocy wzmacniacza oraz zużycia prądu. Kompaktowe systemy hifi łączą w sobie nie tylko dobry dźwięk i nowoczesny design, ale również wiele dodatkowych funkcji. Ważna jest przede wszystkim możliwość bezprzewodowego połączenia przez Bluetooth. Również zintegrowany odtwarzacz CD i słuchanie radia z DAB+ jest lubiane przez naszych klientów.

Powiązane tematy